14 rekomendacijų
Artūras Stankevičius Susieta su Facebook
Žmogus,kuris moka bendrauti su publika!Labai organizuotas ir lankstus!Ko paprašėme, tą ir gavome.Ne tik jaunimui,bet ir tėvams paliko labai gerą įspūdį!Ačiū tau, Pauliau!!!
Paslauga buvo atlikta:
2020 rugsėjį
Gintare T. Registruotasi El. paštu
Labai nuoširdus, linksmas, supratingas žmogus. Šventę pravedė taip kaip norėjome ir dar viršijo mūsų lūkesčius! :) Užkūrė vakarėlį, puikiai gaudė nuotaikas ir emocijas ir koordinavo šventę. Buvo linksma, gražu, jautru - viskas dėka Pauliaus! :)
Paslauga buvo atlikta:
2020 rugpjūtį
Domas Kerpe Turi paslaugų puslapį
Jeigu tau reikia vedejo, geresnio pasirinkimo PATIKEK NERA ! Linksmas, nepasimeta situacijose, prajuokina, tikrai bahuras zino ka daro ! Pauliau Linkejimai !!!
Paslauga buvo atlikta:
2019 spalį
Romas Karmaza Susieta su Facebook
Nerealiai linksmas bei nuotaikingas vyrukas, kuris deda visas pastangas, jog šventė vyktų be nesklandumų ir įsimintų visam gyvenimui :) Programa linksma, įdomi bei nematyta. Visada įsigilina ko nori užsakovas, todėl visiem rekomenduojame jo teikiamas paslaugas. Ačiū už nuostabiai pravestą šventę, p.s. visi svečiai liko sužavėti tavo įdėtu darbu :)
Paslauga buvo atlikta:
2019 rugsėjį
Jovita Didienė Susieta su Facebook
Nežinau net nuo ko pradėti? Tiek daug visko galiu pasakyti apie šį renginių vedėją, bet nenoriu daug prirašyti nes atsibos skaityti?. Nei sekundei nepasigailėjau, kai parašiau ir paprašiau, kad jis vestų mūsų vestuvių šventę!!! Toks paprastas ir nuoširdus bendravimas, kad atrodo pažystami jau nuo senų laikų esam? Visi šventės dalyviai buvo nustebinti, užimti įvairiausiomis veiklomis ir kas svarbiausia su ašaromis akyse - iš JUOKO! ? Tikrai drąsiai visiems rekomenduoju Paulių!!!!?☺️☺️?
Paslauga buvo atlikta:
2019 rugpjūtį
A. A. Š. Registruotasi El. paštu
Paulius fan-tas-tiš-kai pravedė mūsų vestuves, puikiai įsiliejo į draugų ir šeimos ratą. Esam labai labai patenkinti ir negalim atsidžiaugt :)) Drasiai rekomenduojame Paulių visiems ieškantiems vedėjo, kuris greitai orientuojasi, turi nerealų humoro jausmą ir sukuria be galo komfortišką atmosferą. Dar kartą AČIŪŪŪ. - Agota ir Vladas
Paslauga buvo atlikta:
2019 rugpjūtį
Daiva Susieta su Facebook
Jei reikia linksmo, šmaikštaus, šilto renginio vedėjo - rekomenduoju!!! Pauliui patikėjome abiturientų išleistuvių vakarą. Jaunimui įtikti nėra lengva, bet matant vakaro dalyvių šypsenas, galiu tvirtinti - šventė su Pauliaus pagalba pavyko :)
Paslauga buvo atlikta:
2019 liepą
Loreta Jankovskytė Susieta su Facebook
Savaitgalio renginio metu sulaukiau daug klausimų iš kur toks šaunus vedėjas - svečiams ir man tikrai labai patiko! Savas, atsipalaidavęs, šmaiktus - ačiū!
Paslauga buvo atlikta:
2019 sausį
Garso meistrai Turi paslaugų puslapį
Charizmatiškas ir šiltas žmogus. Jūsų šventę praves su cinkeliu :) Jei prireiks - atsiveš ir Dj komandą su garsu bei šviesomis! Ne kartą teko dirbti, žino ką daro!
Paslauga buvo atlikta:
2018 lapkritį
Diana Registruotasi El. paštu
Rugsėjo 28d. Pauliui patikėjome pravesti mūsų įmonės renginį. Dėkojame jam už išradingumą ir gerą nuotaiką. Paulius paruošė programą, kuri visus ir palinksmino, ir pramankštino, bet nenuvargino. Jis pats energingas, saikingai šmaikštus, turintis humoro jausmą, taip pat paprastas ir kultūringas. Puikiai kalba angliškai, kas mums labai pravertė! Taip pat galime padėkoti ir jo kolegai-DJ už labai gerai atliktą DJ darbą. Tiek Paulius, tiek DJ buvo labai dėmesingi ir atsižvelgė į visus pageidavimus. Ir beje, nei žiūrėjo į laikrodį, nei skaičiavo minučių vakarėlio pabaigoje :). Visas vakarėlis praėjo sklandžiai. Drąsiai rekomenduojame.
Paslauga buvo atlikta:
2018 rugsėjį
Laura Gaidamavičiūtė Registruotasi El. paštu
Nuostabus vedėjas, likome be galo patenkinti, kad pasirinkome būtent šį vedėją. Puikiai susitvarko įvairiose situacijose, visiems svečiams paliko neišdildomą įspūdį!
Paslauga buvo atlikta:
2018 rugsėjį
Rūta Šim Susieta su Facebook
Puikūs atsiliepimai apie Malinauską, kuris ekspromtu išgelbėjo ir suvaldė šventę. Atėjo kaip svečias, išėjo kartu ir kaip vestuvių vedėjas. Dar kartą dėkojam ir visiems rekomenduojam sveiko humoro nestokojantį Paulių!
Paslauga buvo atlikta:
2018 birželį
Daumantė Martinėnė Susieta su Facebook
Esu labai dėkinga, kad Paulius prisidėjo prie mūsų šventės įgyvendinimo! Tiek visa diena, tiek vakaras buvo nuostabu! Prisijuokėm iki soties, buvo nerealiai linksma, šilta ir be galo nuoširdu :) Svečiai buvo tikrai užimti, o taip pat ir mes - jaunieji. Buvo ir veiklos, ir poilsio, visas laikas buvo puikiai išpildytas. Sėkmės!
Paslauga buvo atlikta:
2018 gegužę
Austė Registruotasi El. paštu
Puikus vestuvių vedėjas! Šventė buvo nepamirštama, visi daug prisijuokėm, sukurta be galo šilta ir jauki atmosfera. Su kaupu išpildyti visi lūkesčiai! Rekomenduoju visiems, kurie šventės metu nori atsipalaiduoti ir gerai praleisti laiką.
Paslauga buvo atlikta:
2017 rugsėjį