5 rekomendacijos
Ryte Lukosiute Susieta su Facebook
Profesionali, į kliento poreikių išpildymą orientuota agentė. Dirba tikrai puikiai 100%, ko nepastebėjau su kitais nt brokeriais.
Paslauga buvo atlikta:
2018 lapkritį
Audronė   Šalavkienė Registruotasi El. paštu
VITA ŽILYTĖ, Labai profesionali savo srities specialistė.Labai pareiginga ,sąžininga ir teisinga .Visiems rekomenduoju Pagarbiai Audronė Š.
Paslauga buvo atlikta:
2018 sausį
Nomeda Garbauskienė Susieta su Facebook
Puiki savo srities specialistė. Tai žmogui dedantis dideles pasdangas uzsakovu lukesciu patenkinimui. Visiems rekomenduoju ir rekomenduosiu šią nekilnojamojo turto Agentę Vitą. Jos entuziazmas uzkreciamas.
Paslauga buvo atlikta:
2017 sausį
Diana Zenkovienė Turi paslaugų puslapį
Puiki savo srities specialistė. Darbą atlieka profesionaliai, atsakingai. Man padėjo nusipirkti butą ir esu labai dėkinga šiam žmogui už dideles jos pasdangas, puikų darbą, žmogiškąjį faktorių. Visiems rekomenduoju ir rekomenduosiu šią nekilnojamojo turto Agentę Vitą, nes darbą atlieka operatyviai ir rezultatai PUIKŪS!!! NESIGAILĖSIT!!!
Paslauga buvo atlikta:
2017 sausį
Laura Zigis Susieta su Facebook
Super Agente! Labai greit ir nebrangiai man bunant uzsienyje pardave mano busta taip pat surado ir nupirko nauja busta Lietuvoje.Sutvarke viska nuo A Iki Z be jokiu rupesciu! Labai visiems rekomenduoju!!!
Paslauga buvo atlikta:
2017 sausį