98 rekomendacijos
Gintarė Vyšniauskaitė Susieta su Facebook
Labai nuoširdi ir šilta asmenybė, pakerinti savo paprastumu ir nuoširdžiu bendravimu, bei noru padėti ir atlikti savo darbą tobulai❤️ Didžiausios rekomendacijos!!
Paslauga buvo atlikta:
2020 gruodį
Julija Registruotasi El. paštu
Nuo pirmo susitikimo iki paskutinių vestuvių vakaro akimirkų buvo labai malonu bendrauti. Mes ir mūsų svečiai liko labai patenkinti Editos ir jos komandos profesionalumu. Viskas buvo puikiai moka suplanuota ir koordinuota. Dėkojame už nuostabų vestuvių šventės vedimą. Julija ir Vilius.
Paslauga buvo atlikta:
2020 rugsėjį
Normantė Šikšniūtė Susieta su Facebook
Pati geriausia! Nuo pat pirmo susitikimo iki pat šventės pabaigos Edita pakerėjo mus savo nuoširdumu ir atsidavimu darbui. Visada buvo pasiruošusi atsakyti į visus klausimus ir pagelbėti. O šventės dieną mums nereikėjo niekuo rūpintis ir nerimauti, nes žinojome, kad šventė patikimose rankose. Visi svečiai liko pakerėti jaukia ir organizuota švente, o mes su vyru negalime atsidžiaugti, kad buvo įgyvendinti visi mūsų norai ir dar daugiau.
Paslauga buvo atlikta:
2020 rugsėjį
Viktorija Ko Susieta su Facebook
Mūsų nuostabioji Edita! Kitaip nepavadintumėme. 2020-08-29 ji sukūrė mums mūsų svajonių šventę. Susipažinome draugų vestuvėse prieš metus ir įsimylėjome. Kaip svečiai jautėmės ypatingai, o mūsų šventės dieną jautėme lyg mūsų draugė veda šventę, viskas nuo A iki Z apgalvota (ko neradome kitų vedėjų siūlymuose) ir išdirbta. Visi svečiai ją tiesiog įsimylėjo, jautėmės jaukiai, pakylėtai ir ramiai (kas vestuvių dieną anksčiau atrodė neįmanoma!). Juokaujame, kad norime vėl tuoktis, kad tik vėl galėtumėme susitikti su Edita, pašokti netikėtą flashmob'ą ir paašaroti atsisveikinant vakaro pabaigoje.
Paslauga buvo atlikta:
2020 rugpjūtį
Monika Andrijauskaitė Susieta su Facebook
Edita tikra savo srities profesionalė. Nuo pirmo pokalbio supratome, kad vestuvių šventės vedėja ir ceremonijos koordinatore pasirinksime būtent ją. Žinoma neapsirikome. Savo šventės metu jautėmės užtikrintai ir galėjome atsipalaiduoti. Tikrai rekomenduoju!
Paslauga buvo atlikta:
2020 rugpjūtį
Fausta Šakalienė Susieta su Facebook
Edita yra nuostabi! Nuo pirmo pokalbio pirmų žodžių ji puikiai suprato ko iš jos tikimės ir ji tai išpildė 100%! Jei reiktų dar kada rinktis vedėją, net neabejodama vėl pasirinkčiau Editą. Ji moka nuraminti kai ima jaudulys, parenka be galo gražius žodžius, nei akimirka nebuvo nejauku. Pasiruošusi padėti kiekvienoje situacijoje ir numato bent 3 žingsnius i priekį, labai gražiai išlaviruoja kiekvienoje situacijoje. Fantastiška vedėja!
Paslauga buvo atlikta:
2020 rugpjūtį
Aurėja Kontrimienė Susieta su Facebook
Edita ir jos komanda yra tikrų tikriausi profesionalai?Jei kažkas nesigauna pagal planą, jie tikrai visoms situacijoms sugalvos sprendimo būdus! Šventės ir viso vakaro metu jautėmės absoliučiai ramūs, nes mums niekuo nereikėjo rūpintis, visas detales sužiūrėjo nuostabioji Edita❤ Ačiū, Edita Tau ir Tavo komandai, už nepaprastai šiltą bendravimą, už pagarbą kiekvienam svečiui ir tiesiog - tobulai suorganizuotą šventę!?❤
Paslauga buvo atlikta:
2020 liepą
Ramunė Jarista Narkevičiūtė Susieta su Facebook
Edita yra nuostabi vestuvių vedėja ir ne tik...Per mūsų vestuves ji atliko ir vestuvių planuotojos, jaunavedžių palaikytojos, patarėjos vaidmenį... Savo darbe Edita iš tiesų atiduoda VISĄ ŠIRDĮ, darbą atlieka sąžiningai, nuoširdžiai, kokybiškai, su didele meile. Edita griauna visus lyčių stereotipus,kad geriausi vestuvių vedėjai yra vyrai, galintys ,,suvaldyti publiką” ir pan. Ji nuostabi,nepakartojama,tvirta,užtikrinta ir kartu jausminga,kūrybiška,be galo maloni pašnekovė. Mūsų vestuvių organizavimo metu labai pamilome Editą kaip žmogų su be galo didele širdimi. Puikiai žinome,kad Edita turi daugybę vestuvių ir kitų renginių,tačiau nepaisant to viso bendravimo metu jautėmės jai ypatingi... Kaip ir ji mums. Rekomenduojame!!!
Paslauga buvo atlikta:
2020 liepą
Giedrius Pūras Susieta su Facebook
Prisidedame prie gražių atsiliepimų :) Puikiai pravestas vestuvių šventės vakaras. Rekomenduojame! :)
Paslauga buvo atlikta:
2020 sausį
Pasivaisinti po baznycios Registruotasi El. paštu
Edita - puiki. Viskas buvo aptarta, sustyguota, patarta ir tai, ko mes nei patys nežinojom, ką ir kaip reikia daryti. Labai energinga, besišypsanti, maloni. Svečiams ir mums labai patiko tiek pati vedėja, atėjo labai gražiai pasipuošusi, tiek užduotėlės bei puiki nuotaika su ja.
Paslauga buvo atlikta:
2019 spalį
gretagarovniovaite Susieta su Facebook
Edita - nuostabi. Viskas telpa šiame žodyje. Ji visuomet energinga, su šypsena veide. Jos švenčių vedimo stilius elegantiškas, bet tuo pačiu ir šmaikštus! Kartu su vyru esame dėkingi už tai, jog mūsų svarbiausią dieną Edita pavertė tikra pasaka.
Paslauga buvo atlikta:
2019 spalį
Evelina Vitkauskaitė Susieta su Facebook
Pirmiausia, Editą pamatėme "googlindami" internete. Tačiau nusprendėme paieškoti daugiau vedėjų, pažiūrėti koks vedėjų darbo stilius ir pan. Bet galiausiai, vis tiek Edita liko ta vedėja, su kuria norėjome pirmiausia susitikt. Ir susitikome. Ir daugiau neieškojome, nes ji mums iš karto patiko! O vestuvėse buvo tiesiog SUPER! Džiaugsmas, šiluma, elegancija - visa tą perteikė Edita mūsų šventei. Jokių priverstinių įtraukimų į žaidimus, jokių kvailų juokelių ar šūkaliojimų, jokios "pekrautos" veiklos, kai švečiai neturi kada atsipūsti, bet tiesiog moteriškas subtilumas :) O po oficialios dalies tik ir girdėjome klausimus, kur radome tokią šaunią vedėją! Tiems, kurie nori jaukios, mielos šventės, su subtiliu moterišku vedėjos prieskoniu, rekomenduojame Editą! Tikimes, kad ateityje mes dar sutiksime Editą ir galėsime pasakyti: "Ši šauni vedėja buvo ir mūsų vestuvėse!"
Paslauga buvo atlikta:
2019 rugsėjį
Justina Kropaitė Registruotasi El. paštu
Kaip pasirinkome Editą? Būtent šio puslapio dėka, pamatę tokią šūsnį puikių atsiliepimų apie elegantišką ir puikiai koordinuotą šventę, supratome, kad mums tikrai pakeliui, o susitikus gyvai - įsitikinome galutinai, kad Edita bus mūsų vestuvių vedėja. Šventė buvo puiki, Edita šauniai valdė publiką, atsižvelgdama į situaciją, įsisiūbavus vakarui mums sakė - "praleidau pora žaidimukų, nes svečiai pradėtų manęs nekęsti, jeigu dabar išjungčiau muziką ir liepčiau kažką žaisti" - o svečiams ji tikrai padarė įspūdį :)) Su Šypsena, su energija ir elegancija, ką jau kalbėti apie priešvestuvinį nerimą ir nuotakos raminimą. Nuostabi šventės vedėja, kurią drąsiai galime visiems rekomenduoti! Ačiū Tau, Edita, už puikią mūsų šeimos pirmąją šventę! <3 Ir dar negalime nepadėkoti už šaunųjį DJ - puiki muzika, sėdinčių prie stalų beveik nebuvo, šoko visi :)) Puiki komanda!
Paslauga buvo atlikta:
2019 rugpjūtį
Justina Adebayo Susieta su Facebook
To-bu-la! Mūsų vestuvės buvo dvikalbės, tad ir vedėjo ieškojom neeilinio. Editą pasirinkome tik iš rekomendacijų, prieš tai nebuvome matę jos vedančios renginius, taigi iki pat tos dienos šiek tiek širdelėj kirbėjo tas "Ar bus gerai? Ar susitvarkys? Ar pakankamai gera bus anglų kalba? Ar nebus nuobodu?". Nuo pat įžengimo į savo šventę pasidarė visiškai aišku ir ramu. Ji - profesionalė. Energijos užtaisas, anglų kalba - nepriekaištinga, atidumas, nuoseklumas, prisitaikymas prie situacijų, viskas buvo tiesiog nuostabu! O po vestuvių ir svečiai, tiek lietuviai tiek užsieniečiai, be galo gyrė vedėją. Savo pasirinkimu likome patenkinti iki dangaus! Didžiausios Tau sėkmės, Edita! ❤❤
Paslauga buvo atlikta:
2019 liepą
Beata Registruotasi El. paštu
Pasakyti, kad mes pakerėti, tai tas pats kas nieko nepasakyti. Plojam atsistoję! Kai tik sutikom Editą, supratom - laukia puiki šventė:) Nuo pat planavimo iki vakaro pabaigos Edita ir jos komanda viską iki smulkmenų atliko tobulai. Iškalba, humoro jausmas, puiki nuotaika, mandagus bendravimas, žavingas muzikinis fonas- buvo kaip vengriška vyšnia ant torto, o gal net visas vyšnių tortas:)) Esame dėkingi už Jūsų nuoširdų darbą! O tiems, kas dar ieško savo šventės vedėjo - linkiu, kad jūsų vestuvių data dar laisva Editos darbo kalendoriuje:))) Beata ir Darius:)
Paslauga buvo atlikta:
2019 liepą
Deimantė Navickienė Škėmaitė Susieta su Facebook
Viskas buvo tiesiog tobula! Visi svečiai patenkinti, mes su vyru patenkinti. Visos viktorinos, visi žaidimai įtraukė visus svečius. Labiausiai patiko, kad nebubo tiesiog sedėjimas prie stalo. Scenarijus buvo super sudeliotas. Savaite prieš vestuves , kai pradėjo kilti stresas ir neaiškumai , Edita buvo tas žmogus/draugė kuri nuramino ir pasiūlydavo geriausia varianta. Su vyru esam patenkinti visu 110%!!! D.E
Paslauga buvo atlikta:
2019 liepą
Dima Mack Susieta su Facebook
Begalo draugiska bei kupina energijos vedeja!!! Labai rekomenduoju!!
Paslauga buvo atlikta:
2019 liepą
Laurynas Butkevičius Turi paslaugų puslapį
Renginių vedėja Edita Zėčiūtė ir jos puiki komanda! Super profesionalus, koordinuotas ir skoningas šventės vedimas. Rekomenduoju!!!
Paslauga buvo atlikta:
2019 birželį
Miglė Poderytė Registruotasi El. paštu
Be jokių abejonių rekomenduoju Editą kaip be galo puikią, profesionalią, malonią ir nuoširdžiai savo darbą mylinčią vedėją bei koordinatorę. Edita puikų įspūdį nuo pat pirmos akimirkos kai susisiekėme el. paštu ir sėkmingas bendravimas tęsėsi visame vestuvių planavimo procese. Edita mums padėjo ne tik su šventės vedimu, bet ir ceremonijos koordinavimu, negailėjo puikių patarimų, šventės dienotvarkę sudėliojo taip, jog tiek mes, tiek mūsų svečiai buvome sužavėti Editos ir jos komandos darbu.
Paslauga buvo atlikta:
2019 birželį
Raminta Bražiūnaitė Susieta su Facebook
Nuostabi vedėja! Tik susitikę su Edita po pokalbio jau supratome, kad šia moterimi galime pasikitėti, ji tikrai padarys mūsų šventę nuostabia! Taip ir buvo! Šventė tapo šilta, jauki ir linksmybių tikrai netrūko. Džiaugiuosi, kad Editai patikėjome savo šventę❤️
Paslauga buvo atlikta:
2019 birželį
Jovita Zareckienė Susieta su Facebook
Nuostabi vedėja, kuri sužavėjo jau pirmojo pokalbio metu telefonu ir susitikus pirmą kartą gyvai tik patvirtino, kad kalbame ta pačia kalba Žaidimais ir savo energija užpildė mūsų švente. Svečiai ir mes labai džiaugiamės sukurta nuostabia švente. Su vyru Giedriumi tikimės dar būtinai pasimatyti ❤️
Paslauga buvo atlikta:
2019 birželį
Raimonda Vaičiūtė Susieta su Facebook
Labai organizuota, operatyvi, su puikia paslaugia komanda. Vestuvėse viskas buvo atlikta profesionaliai ir buvo įdomu, bei smagu. Ačiū už bendradarbiavimą ☺️☀️
Paslauga buvo atlikta:
2019 birželį
Karolina Trumpienė Susieta su Facebook
Pati geriausia vedėja! Labai džiaugėmės su vyru, kad pasirinkome būtent ją! Programa buvo labai linksma ir šiuolaikiška. Svečiai buvo smagiai užiimti ir sužavėti jos nuostabia nuotaika ir puikiu humoro jausmu. Pačios nuoširdžiausios rekomendacijos ❤️
Paslauga buvo atlikta:
2019 gegužę
Mindaugas Vaitkus Registruotasi El. paštu
Nuoširdžiai dėkojame už mums sukurtą pasakišką šventę! Mums visa šventė prabėgo, kaip nuostabus sapnas, nemokame žodžiais apsakyti, kaip nepriekaištingai viskas susijungė į idealios šventės visumą... AČIŪ už nuostabią šventę! :)
Paslauga buvo atlikta:
2019 gegužę
Zuikis Makenenas Susieta su Facebook
Dar kartą labai didelis ačiū :) Savo vestuvių dieną atsiminsime kaip pačią nuostabiausią mūsų gyvenime. Pravedėte fantastiškai, visus užvedėte. Didelis didelis AČIŪ nuo dabar jau Matiukų šeimynos!
Paslauga buvo atlikta:
2019 gegužę
Aurelija Vonžadienė Susieta su Facebook
Tik ką atšventėme vieną iš didžiausių švenčių savo gyvenime! Ir labai labai ja džiaugiamės, kadangi ją įgyvendinti padėjo Edita, bei visa jos komanda :) Užteko vos keletos komentarų, kurie padėjo apsispręsti, jog savo šventėje norime matyti būtent Editą. Tai labai gyvybingas, nuoširdus bei atsidavęs žmogus :) Visi iškilę klausimai buvo išspręsti akimirksniu. Visos šventės metu galėjome nesijaudinti dėl nieko, nes viskuo buvo pasirūpinta 100%. Didelis AČIŪ už rūpestį, bei puikią nuotaiką! Rekomenduoju!
Paslauga buvo atlikta:
2019 balandį
Vilma Živelytė Susieta su Facebook
Mūsų šviežiai iškepta šeimyna siunčia patį didžiausią Ačiū Editai! Jau nuo pirmos minutės, kai susitikome su šia turbine moterim, žinojom, kad būtent ji taps mūsų šventės dalimi. Ji ne tik nepabijojo švelnaus šaltuko, bet ir sutiko šventę vesti per savo gimtadienį. Jei tai neatsidavimas savo darbui, tuomet nežinau kas tai... nei vienas svečias neleis sumeluoti, kad Edita puikiai užpildė šventinę atmosferą ir susitvarkė su užduotim-užimti svečius, kol jaunieji atlikinėjo fotosesijos pareigą. Jei savo šventei ieškote žmogaus, kuris neužgoš jaunųjų savo šnekomis, kuris bus visada vietoje ir laiku, kuris padės išlaikyti šventę aukštame lygyje, sveikinu, jūs jį radote - tai Edita! ❤️❄️
Paslauga buvo atlikta:
2019 sausį
Gintarė Mockuviene Susieta su Facebook
Šventė buvo nuostabi! Nuotaika garantuota! Ir visą tai dėka Editos ir jos komandos. Ačiū tau Dar kartelį :)
Paslauga buvo atlikta:
2019 sausį
Tadas Kancevičius Susieta su Facebook
Suprasti, kad Edita yra profesionalė, man pakako pirmojo pokalbio telefonu. Tiek pasiruošimas vestuvių šventei, tiek pati šventė praėjo labai sklandžiai ir užtikrintai. Edita ne tik puikiai suplanavo šventės eigą, tačiau ir pravedė šventę labai elegantiškai, skoningai, ir, žinoma, linksmai. Ji šaunuolė!
Paslauga buvo atlikta:
2018 gruodį
Jolita Turi paslaugų puslapį
Edita, tai žmogus avantiūristas, kuris "pasirašė" skristi į Graikiją tam, kad mūsų vestuvininkų šeimynai būtų linksma. Ačiū dar kartą, Edita :) REKOMENDUOJAME!
Paslauga buvo atlikta:
2018 spalį
Austėja Mikolaitienė Susieta su Facebook
Rekomenduojame pačią geriausią vedėją Editą! Nuoširdumas, tobulas šventės planas ir kt. pranoko visus lūkesčius! Suuuper!!!
Paslauga buvo atlikta:
2018 rugsėjį
Agnė Gralinskaitė Susieta su Facebook
Pati pačiausia renginių vedėja! Labai džiaugiamės ją atradę! Žavinga, energinga, originali, kupina staigmenų. Visi likome sužavėti jos sugebėjimais nustebinti ir užimti šventės svečius. Buvo be galo malonu su ja bendrauti ir lengva ruoštis šventiniam vakarui, kai turėjome tokią patarėją kaip Edita. Edita, taip ir toliau! Siunčiame patį didžiausią AČIŪ, kad buvai su mumis!!! :)
Paslauga buvo atlikta:
2018 rugsėjį
Ig nas Susieta su Facebook
Edita yra nuostabi renginių vedėja, bet pirmiausia ji yra labai nuoširdus ir supratingas žmogus. Ji mums žymiai palengvino vestuvių pasiruošimo procesą, paruošė puikią renginio programą, visą vakaro buvo energinga ir linksma bei neleido svečiams nuobodžiauti. Super!
Paslauga buvo atlikta:
2018 rugpjūtį
Karolina Sebeckienė Susieta su Facebook
Edita, esi nuostabi! Savo profesionalumu ir nuoširdumu padėjai sukurti dar puikesnę mūsų šventę! Pranokai visus lūkesčius, svečiai negailėjo gražių žodžių. Puikiai suvaldai bet kokią situaciją, vestuvių dieną nereikėjo niekuo rūpintis, viskuo pasirūpinai su kaupu!
Paslauga buvo atlikta:
2018 rugpjūtį
Laura Dirmantaite Susieta su Facebook
Mes pastebejome Edita vedant musu draugu vestuves. Ji mus uzbure savo energija bei gebejimu vesti svente elegantiskai, betarpiskai & profesionaliai. Pasirinkome & mes Edita savo vestuvems. Edita isiklause i mus & labai stengesi del rezultato. Ji ideda i darba visa savo sirdi & isspinduliuoja ka tik turi geriausio.
Paslauga buvo atlikta:
2018 rugpjūtį
Lina Vyšniauskienė Susieta su Facebook
Nuostabi, visus lūkesčius viršijusi mūsų dvigubos šventės vedėja! Puikiai suvaldyta publika, nereali vakaro programa ir visiškai jokių nesklandumu! Rekomenduojame!!!
Paslauga buvo atlikta:
2018 rugpjūtį
Julija Vojsvilaite Susieta su Facebook
Kadangi mes siuo metu gyvename ne Lietuvoje mums su Edita teko susipazinti tik sventes diena. Pries svente mes daug bendravome el laiskais ir skambuciais. Kai tik kazkokie neramus klausimai iskildavo ji kaip mat operatyviai ir greitai atsakydavo i juos ir mus nuramindavo. O kai pagaliau susitikome sventes diena isvydome zavia ,kupina pozityvios energijos moteri! Ji tiesiog kauste sveciu demesi. O jos pravesta vestuvine programa buvo tiesiog ideali. Uzteko laiko ir zaidimams, ir bendravimui ,ir sokiams. Buvo begalo smagu ir linksma! Zilvinas kaip DJ-jus taip pat atliko puiku darba. Jis taikliai pritaike aparatura ir apsvietima gerai isnaudojo patalpu privalumus ir trukimus. ir be abejo jo leidziama muzika tiesiog trauke prie sokiu aiksteles : ) Dekojame Editai ir Zilvinui uz puikiai sustyguota vestuviu svente! Linkime jums sveikatos ir meiles, bei sekmes ateities renginiuose! O kas skaito si komentara prasau nedvejoti ir juos pasirinkti tikrai neprasausit : ) Julija ir Vitalijus
Paslauga buvo atlikta:
2018 rugpjūtį
Gabrielė Grigonė Turi paslaugų puslapį
Su Edita susitikome renginyje, kuriame abi buvome kolegės. Negalėjau atsižavėti jos mokėjimu puikiai jausti situaciją, žmones! Edita labai maloni, šilta asmenybė, puiki renginių vedėja ir koordinatorė, žavinti maloniu baso tembru, šypsena, elegancija :) Buvo labai malonu susipažinti, jau laukiu kitų kartų! :)
Paslauga buvo atlikta:
2018 rugpjūtį
Jolanta Rutkauskiene Susieta su Facebook
Edita sutikau šiemet nuostabių jaunų žmonių vestuvėje. Aš fotografijos srityje, ji iškalbos ir kordinavimo. Iškart patraukė dėmesį jos elegancija, tobulai gražus balsas, profesionali iškalba ir šiltas bendravimas! Jei rekomenduoju, tai tik labai man patikusius žmones, Edita viena iš keleto žmonių, kuriuos norėčiau sutikti savo pačios šventėse!
Paslauga buvo atlikta:
2018 rugpjūtį
Aivaras Len Susieta su Facebook
Labai dėkojame,Editai, už nuostabiai pravesta šventę,visi likome labai nuoširdžiai patenkinti,nors turėjome labai mažai laiko,viskas buvo išpildyta iki smulkmenu! Tikrai visiems labai labai rekomenduojam savo šventei rinktis būten šia vedėja!:)
Paslauga buvo atlikta:
2018 liepą
Justė Chomenkienė Susieta su Facebook
Pradėjus ieškoti vestuves vedančio žmogaus atrodė, kad bus sunku išsirinkti iš didelės pasiūlos, kurie žada nepakartojamą vakarą. Edita patraukė ne tik trykštančiu entuziazmu, idėjomis, bet ir yra sukaupusi puikių atsiliepimų iš jau jos paslaugas turėjusių žmonių. Noriu prie jų prisidėti, nes jos pravestas vakaras buvo elegantiškas, kupinas geriausių emocijų ir juoko, o koordinavimas - tikslus ir puikiai sudėliotas. Su savo komanda išjudino visus, šoko net tie, kurie dažniausiai tai praleidžia. Dėl šventės pravedimo buvo tikėtasi daug, tačiau išpildyta - žymiai daugiau. Jei kam kyla abejonių dėl pasirinkimo savo šventei - nedvejokite ir rinkitės Editą. Nebepamenu kelintą kartą AČIŪ už šventę! Linkėjimai, JJ <3
Paslauga buvo atlikta:
2018 liepą
Irma Treciokiene Susieta su Facebook
Pirmiausia į akis krito išvaizda - daili, elegantiška, nenustygstanti vietoje, straksinti su aukštakulniais taip lengvai kaip su sportiniais bateliais :) Prasidėjus vakarui pasirodė, kad Editos būdas, charizma, žavingumas, iškalba atitinka išvaizdą (arba atvirkščiai). Vestuvės buvo pravestos puikiai, be menkiausių trikdžių, pavydėtinas publikos valdymas, įtraukimas. Rekomenduoju!!!
Paslauga buvo atlikta:
2018 liepą
Justė Rudminaitė Susieta su Facebook
Edita - tiek asmenybė, tiek savo srities profesionalė, kuriai tiek mūsų su Donatu, tiek ir visos gausios kompanijos vardu skiriami tik patys geriausi atsiliepimai :) beprasmiška juos būtų čia vardinti, nes jų tiek daug! Be galo džiaugiuosi, kad būtent ji koordinavo ir vedė mūsų vestuvių šventę, savo nuostabiu darbu pavertusi ją tobula ;) ačiū tau už tą rūpestį, nuoširdumą ir nepakartojamą charizmą ir net neabejoju, kad ateityje mes dar pasimatysime kitų švenčių metu ;)
Paslauga buvo atlikta:
2018 liepą
Sonata Ir Nerijus Susieta su Facebook
Mieloji, rūpestingoji, puikią nuotaiką dalinanti, švelnumu, erudicija, charizma žavinti, kūrybiškumo versmėmis trykštanti mūsų Edita. Vos tik susitikus su šia žavia asmenybe, pajautėme, jog ši ypatingai gražų, turtingą vidų turinti asmenybė mūsų svarbiausią gyvenimo šventę pavers jautrumo, žaismingumo, romantiškumo, gražiausių jaismų atskleidimo ir išsaugijimo švente. Edita rūpinasi net ir smulkiausiomis šventės detalėmis, jai svarbiausia jaunųjų ramybė ir gera nuotaika. Profesionalių profesionalė, dirbanti širdimi, drauge su savo gausia profesionalių didžėjų, dainininkų, iinstrumentalistų komanda. Šie žmonės atiduoda visut viską, visas jėgas vardan šventės kaltininkų, dovanoja nepamirštamas akimirkas. Neįkainojamas turtas: atsakingumas, kruopštumas, komunikabilumas, ilgametė darbo patirtis, empatija, visakeriopas palaikymas ir vertingų patarimų dalinimas kiekviename vestuvių planavimo žingsnyje - visa tai telpa Editos ir jos komandos veikloje. Ačiū Jums, mieloji, labai viliamės, jog ateityje papuošite dar ne vieną mūsų šeimos šventę.
Paslauga buvo atlikta:
2018 liepą
Dovilė Šilinskienė Susieta su Facebook
Rekomenduoju visiems aktyviems jauniesiems, kurie nori savo šventei pridėti energijos, juoko ir daug gerų emocijų! Edita nuo pat pradžių labai pozityviai ir atsakingai žiūrėjo į jai pateiktą užduotį. Mūsų norai buvo aptarti išsamiai ir užsirašyti. Į šventės scenarijaus kūrimo procesą buvom įtraukti ir mes, tačiau tik tiek, kad mums patiems būtų smagiau. Intriga ir staigmenos išliko. Energijos Editai tikrai netrūksta, tiek jos, tiek svečių, tiek mūsų šypsena nedingo visą vakarą. Mums be galo patiko mūsų pasitikimas - labai išradingai pažiūrėta ir išpildyta, dovana ne tik mums bet ir visiems dalyviams. :)
Paslauga buvo atlikta:
2018 birželį
Vilma Vilmute Susieta su Facebook
Edita padėjo sukurti NEPAKARTOJAMAI gražią šventę lietuvių - anglų - vokiečių kalbomis! ❤
Paslauga buvo atlikta:
2018 birželį
Rugilė Su Susieta su Facebook
Edita yra nuostabi vedėja ir asmenybė. Kartu su svečiais likome sužavėti Editos sugebėjimo sukurti labai jaukią ir nevaržančią atmosferą, įsimintiną šventę, pilną linksmos nuotaikos. Svečiai labai gyrė Editą už originalumą, iškalbą, puikius įgūdžius nepastebimai suvaldant publiką ir, žinoma, už pačios šventės papuošimą. Ačiū darkart!
Paslauga buvo atlikta:
2018 birželį
Jolanta Jonaitienė Susieta su Facebook
Edita - nuostabi vedėja, padėjusi sukurti mums kultūringą, skoningą, turiningą šventę, pilną smagių akimirkų. Laikas prabėgo nepastebimai ir net gaila buvo, kad per greitai. Visą bendravimo laikotarpį jautėme jos rūpestį ir norą, kad šventės metu galėtume mėgautis ir švęsti.
Paslauga buvo atlikta:
2018 birželį
Rima Sukackienė Registruotasi El. paštu
Kai mūsų dukra prieš vestuves pasakė, kad vedėja bus jauna moteris, kažko ypatingo nesitikėjome. Štai jau savaitė praėjo po šventės, o aš vis nesiliauju gyrusi renginių vedėją Editą. Teko būti keleriose vestuvėse su vedėjais "asais", turinčiais nemenką stažą ir puikią reputaciją, tačiau Editos sukurta šventė ne tik mums (tėvams) buvo pati įspūdingiausia, profesionaliausia ir jaukiausia. Stebiuosi, kaip viename žmoguje telpa tiek daug puikių savybių. Nuoširdžiausias ačiū Editai. Rugilės mama.
Paslauga buvo atlikta:
2018 birželį
Liepa Gerda Lialienė Susieta su Facebook
Edita- nuostabi vedėja ir patarėja.:) Esame dėkingi su vyru už jaukią vestuvių šventę ir nuotaiką joje! Iškalbinga ir pozytivi vedėja. Rekomenduojame.:)
Paslauga buvo atlikta:
2018 birželį
Julija Krupinskaite Susieta su Facebook
Edita - puiki, profesionali ir tiesiog nuostabi :) Šventės derinimas buvo itin lengvas, gavome puikių specialistų rekomendacijų iš jos, kuriomis pasinaudojome ir taip pat likome nenusivylę. Svečiai gyrė vedėją, bei jos vedimo stilių. Likome labai patenkinti ir laimingi, kad pasirinkome Editą savo šventei :) Ačiū!
Paslauga buvo atlikta:
2018 gegužę
Monika Zavistanaviciute Susieta su Facebook
Edita suorganizavo puikų protmūšį mūsų paprašyta specifine (Trijų Baltijos valstybių šimtmečio) tema ir jį pravedė angliškai! Be to, nesuveikus mūsų aparatūrai, operatyviai sureagavo ir subėgiojo atsivežti savo. Esu jai be galo dėkinga už supratingumą, profesionalumą, puikų darbą su auditorija ir gerą nuotaiką! Esu tikra, kad dirbsime drauge ir ateityje!
Paslauga buvo atlikta:
2018 gegužę
Dovile GD Susieta su Facebook
Labai dėkojam Editai ir jos komandai už puikiai ir profesionaliai pravestą šventę. Išklausė ir išpildė visus mūsų norus. Tariam Didelį Ačiū :) GD
Paslauga buvo atlikta:
2018 balandį
Jurgita Stankevičienė Susieta su Facebook
Mums teko dalyvauti kaip svečiams vedant Editai, ir bendrauti su pačia organizuojant šventę - ir tik geriausi atsiliepimai, mintys ir emocijos. Edita, labai malonu buvo su Jumis bendrauti, bendradarbiauti. Dėkoju už Jūsų pastabas, išsakytas mintis ir patarimus. Visada viskas subtiliai ir taikliai Tikrai Jus rekomenduosiu kitiems ir užtarsiu tik geriausiu žodžiu
Paslauga buvo atlikta:
2018 kovą
Mindaugas Girdvainis Susieta su Facebook
Kartu su Edita sudėliojome šventinio protmūšio programą ir ji puikiai viską pravedė, palaikė gerą nuotaiką bei įdomų žaidimą. Ačiū jai! Rekomenduoju!
Paslauga buvo atlikta:
2018 sausį
Morta Registruotasi El. paštu
Dėkojame uz nuostabiai pravesta vakara. Visi svečiai buvo sužavėti Editos vedamu vakaru, mūsų lūkesčius viršijo su kaupu, visiškai ja pasitikėjome. To vakaro nepamiršime dar ilgai :) rekomenduojame tiems kurie nori šiltos, šmaikščios, atidžios ir rūpestingos vedėjos !
Paslauga buvo atlikta:
2017 rugsėjį
Agnė Voverienė Susieta su Facebook
Editą radau visiškai atsitiktinai ir pasikliaudama savo moteriška nuojauta, su Edita pradėjome kelionę mūsų Didžiosios dienos link. Savo atsitiktiniu pasirinkimu per visą planavimo ir šventės laiką nebuvau sudvejojusi nei sekundei. Edita puiki savo srities profesionalė. Šventės planavimas su Edita buvo labai paprastas ir organiškas, o į mūsų norus buvo atsižvelgta 100%. Visos šventės programa likome LABAI patenkinti ir sužavėti, o gerų atsiliepimų net ir iš svečių bei pačių artimiausių sulaukėme dar kelias dienas po mūsų Didžiosios dienos. Dar kartą noriu tarti didelį virtualų AČIŪ už puikiai pravestą vakarą, jautrius pasisakymus, gerą nuotaiką ir šilumą visos šventės metu.
Paslauga buvo atlikta:
2017 rugsėjį
Gintarė Kregždytė-Domkienė Registruotasi El. paštu
Labai džiaugiuosi, jog savo vestuvių šventę patikėjau Editai. Tai žmogus, puikiai išmanantis savo darbą bei žinantis ko reikia šventės metu esančiai publikai. Tolerantiška, žavi, šilta ir miela Edita mano vestuvių šventę su vyru padarė jaukią, ryškia, spalvingą ir visiems, kurie dalyvavo nepamirštamą. Ačiū, dar kartą Miela, Edita...Jus esat nuostabi...
Paslauga buvo atlikta:
2017 rugsėjį
Jelena Registruotasi El. paštu
Dideliam sporto renginiui, subūrusiam virš 100 įvairaus amžiaus ir pomėgių žmonių, atsidūrus Editos ir jos nuostabios komandos rankose, nebuvo ne vieno šanso nepasisekti!!! Nuoširdžiai dėkoju už visokeriopą pagalbą ir idėjas, už gerą nuotaiką ir net menkiausių kilusių problemėlių greitą sprendimą!!! Jūs nuostabūs, profesionalūs, charizmatiški... :)) Linkiu tokiais ir likti. Atskirų padėkų vertas "plokšteles sukiojęs", muziką besirūpinęs Kęstutis, kuris iš peties darbavosi viso renginio metu ir stengėsi išpildyti visų pageidavimus!!! Ačiū ačiū ačiū!!! Jūs - atradimas!!!
Paslauga buvo atlikta:
2017 rugpjūtį
Egle Registruotasi El. paštu
Dėkojame Editai už puikiai pravestą šventę, kuri padėjo ją paversti labai jaukia, skoninga ir gražia. Rekomenduojame Jus kitiems.
Paslauga buvo atlikta:
2017 rugpjūtį
Karolina Bulakė Susieta su Facebook
Labai labai rekomenduojame! Jau nuo pirmo susitikimo su Edita buvo aišku, kad ji yra "mūsų žmogus" ir, kad būtent ji padarys mūsų šventę tokią, apie kokią abu svajojam. Edita nepabūgo mūsų nenoro turėti praktiškai visas tradicijas bei kurti kiek kitokią šventę. Pasitikėjom ja 100% ir esam neapsakomai laimingi. Viskas buvo tobula, Edita buvo tobula. Labai džiaugiamės šventės vedimu, jos pilnumu, žaidimų įgyvendinimu ir bendravimu su svečiais. Dar kartą ačiū už viską!
Paslauga buvo atlikta:
2017 rugpjūtį
karolina gu Registruotasi El. paštu
Is mano patirties kiek svenciu dalyvavau,nemaciau geresnes vedejos nei Edita ir jos komanda.Sventeme sunelio krikstynas, ispilde visus lukescius ir dar daugiau.Tiesiog padare musu svente superine,neissivaizduoju ar dar galetu but geriau.Visiems kas iesko svenciu vedejos rekomenduoju tik Edita,tikrai patikimas zmogus ir jinai sutverta savo darbuj.Dar karteli didelis Aciu Jums!!!
Paslauga buvo atlikta:
2017 rugpjūtį
Toma Jakubonyte Susieta su Facebook
Edita yra savo srities profesionalė, taip pat labai šiltas žmogus su kuriuo malonu dirbti ir bendrauti. Edita puikiai jautė publiką, apjungė skirtingas kartas ir svečius iš 11 šalių, o atmosfera buvo magiška. Ji puikiai vedė mūsų vestuvių šventę, tiek lietuvių, tiek anglų kalbomis. Mes jautėmės atsipalaidavę, o svečiai liko sužavėti Editos profesionalumu ir komunikabilumu. Edita, ačiū, kad padarėte mūsų šventę nuostabią ir magišką!
Paslauga buvo atlikta:
2017 liepą
Viktorija Kairytė Susieta su Facebook
Norėtume labai padėkoti Editai ir jos komandai už nuostabiai pravestą mūsų vestuvių šventę. Nuo pat susitikimo pradžios Edita paliko mums itin šiltą ir draugišką įspūdį. Ji yra nuoširdus, energingas ir pilnas įdėjų žmogus, kuris atlieka savo darbą visu 110%, tad nesigailėsite pasirinkę ją ir jos komandą. Dar kartą labai ačiū Editai ir labai labai rekomenduojame!!!!
Paslauga buvo atlikta:
2017 liepą
Deimantė Gudmonaitė Susieta su Facebook
Edita tikra profesionalė, šiltas ir nuostabus žmogus! Mums labai patiko, kad šventė buvo vedama kultūringai, skoningai, visi svečiai labai gyrė mūsų šventės vedėją! Dėkui, Edita, už pagalbą ruošiantis vestuvėms, už puikų šventės koordinavimą prieš ir po ceremonijos, viskas vyko labai sklandžiai, jautėmės ramūs ir atsipalaidavę. Vakaro programa, žaidimai ir visa kita išpildė visus mūsų lūkesčius, nieko geriau ir negalėjome įsivaizduoti! Esame labai laimingi pasirinkę Tave, Edita, vesti mūsų vestuvių šventę!
Paslauga buvo atlikta:
2017 liepą
Eva Au Susieta su Facebook
Noretume padekoti Editai uz nerealiai pravestas vestuves! Jeigu norite vedejos, kuri neapvils, tai yra Edita! Sveciai buvo suzaveti ir maloniai nustebe. Visa komanda padirbejo is peties ir sukure nuostabia svente.
Paslauga buvo atlikta:
2017 birželį
Jan Vilda Susieta su Facebook
Su Edita mūsų šventė tapo moderni, linksma, intelektuali, nepamirštama! Rekomenduojame visiems ir pasiliekame kontaktus ateinančioms šventėms!
Paslauga buvo atlikta:
2017 birželį
Paulius Kuprelis Susieta su Facebook
aciu, Edita uz tobulai pravesta vakara, aciu
Paslauga buvo atlikta:
2017 gegužę
Kristina Gaivelytė Susieta su Facebook
Fantastika - pirmas žodis ateinantis į galvą apibūdinantis vestuves. Sklandžiai, smagiai ir be galo linksmai pravestos vestuvės. Mums, kaip "kaltininkams" beliko tik džiaugtis švente :D Ačiū, Editai,- šventė viršijo lūkesčius :)
Paslauga buvo atlikta:
2017 gegužę
Sonata Kazlauskiene Susieta su Facebook
Dekoju Editai uz profesionaliai pravesta gimtadienio svente...:) Mano sveciai ir as likome suzaveti...:) be Editos, kaip renginio vedejos nebutu kuo uzimti sveciu, vakaras butu buves tylus, nes visi sukviesti sveciai buvo nepazistami...., o ji visus subure savo idomia programa, zaidimais, viktorinomis... buvo tikrai smagu ir linksma... Mane asmeniskai suzavejo Editos iskalba, ji tikrai neiesko zodziu kiseneje, sugebejimas prakalbinti, prieiti, sudominti, pritraukti, rimtas poziuris i darba, ji tikrai turi visas reikalingas siam darbui savybes.... As dziaugiuosi...
Paslauga buvo atlikta:
2017 vasarį
Aistė Januškienė Susieta su Facebook
Edita, didelis tau ačiū už nuostabią šventę, tikrai esi nepakartojama! Neišdildomi įspūdžiai džiugins ne tik mus, bet ir visus mūsų mylimus žmones! Ačiū ir tavo kolegai Žilvinui, kuris džiugino smagia muzika! Ačiū, ačiū, ačiūūūū! Aistė ir Andrius :)
Paslauga buvo atlikta:
2017 vasarį
Kristina Jakubėnaitė Susieta su Facebook
Dalyvavome draugų vestuvėse, kurias vedė Edita. Buvo labai šaunus vakaras, visa vakaro eiga puikiai sustyguota, linksma buvo tik jauniem tiek vyresniem. Puikiai praleistas laikas. Tikrai rekomenduoju!
Paslauga buvo atlikta:
2017 vasarį
Eivile Puluike Susieta su Facebook
Edita, jūs sukūrėte nuostabià krikštynú šventę mums ir mūsú artimiesiams. Jūs esate tikra profesionale ir jei reikės vėl kreipsimes į jus! Ačiū ačiū ačiū
Paslauga buvo atlikta:
2017 sausį
Virginija Kaskauskiene Susieta su Facebook
Ačiū nuostabiai vedėjai už šauniai suorganizuotą mano gimtadienio šventę. Ačiū Edita, jūs buvote nuostabi. Svečiai liko sužavėti!!!
Paslauga buvo atlikta:
2016 gruodį
Ramona Čižeikaitė Rudaitienė Susieta su Facebook
Dėkojeme, Jums labai Edita Zėčiūte, už puikiai pravestą mūsų Šventę, tai MŪSŲ VESTUVES. Išpildėt lukeščius su kaupu! Buvo žiauriai smagu, kulturinga ir su daug dėmesio jauniesiems ir svečiams. O muzika kaip tik tokia, kokios ir norėjome, ačiū nuostabiam DJ bei Jums už puikiai atliktą dainą. (už sveikinimą mums). Jei tektų planuoti dar kokia nors šventę, tai tikrai neabejodami, vėl pasirinktume Jus. Pagarbiai Jaunieji Ramona ir Tadas Rudaičiai
Paslauga buvo atlikta:
2016 lapkritį
Rūta Vanagaitė Šaulė Susieta su Facebook
Neabejoju, kad kiekviena šventė bus nuostabi, jei jos koordinavimą ir vedimą patikėsite Editai! Geros nuotaikos užtaisas, subtilus humoro jausmas ir originalus šventės scenarijus. To norėjome, to tikėjomės ir visą tai gavome! Dar kartą labai ačiū, Edita, už Jūsų ir Jūsų komandos šaunų darbą!
Paslauga buvo atlikta:
2016 lapkritį
Rasa Mockeviciute Susieta su Facebook
Pilnai sustyguotas renginys- mūsų vestuvės. Didžiausias AČIŪ. Nei akimirkai nereikėjo jaudintis dėl jokių smulkmenų. Puikiai pravestas visas vakaras nuo jaunųjų laukimo, pasitikimo iki pačių paskutiniausių šventės akimirkų. Labai taktiška, profesionali, gebanti prisitaikyti vedėja. Jau šventės metu ir po šventės sulaukiau daug klausimų, iškur tokią šaunią vedėją radome :) Dar kartelį Ačiū! Rasa ir Vytautas.
Paslauga buvo atlikta:
2016 spalį
Judita Krasauskienė Susieta su Facebook
Šiemet patikėjome Editai vesti jubilejinį 10-ąjį festivalio "Senamiesčio žiogas" sezoną ir likome labai patenkinti. Edita išties profesionali, šilta ir skleidžianti gerą atmosferą. Svarbiausia, kad galėjome ramiai stebėti kaip buvo bendraujama su publika ir atlikėjais, tad tikrai 10 balų iš mūsų! Ačiū už viską ir iki kitų kartų :)
Paslauga buvo atlikta:
2016 rugsėjį
Modesta Kosienė Susieta su Facebook
Galiu pasakyti tik tiek, kad per savo vestuves nė minutei nesuabejojome ar tinkamai pasirinkome vedėją :) Jūs, Edita, puikiai atlikote savo darbą :) visi vakaro svečiai liko patnekinti, pradedant nuo jaunimo ir baigiant vyresniaisiais :) ačiū Jums už puikią šventę!!! Modesta ir Kęstutis :)
Paslauga buvo atlikta:
2016 rugsėjį
Aušrinė Čiupkevičienė Susieta su Facebook
Dekojame Editai uz puikiai pravesta svente, visi sveciai liko suzaveti. Esame labai laimingi, kad radome tokia saunia vakaro vedeja.
Paslauga buvo atlikta:
2016 rugsėjį
Ruslanas Kudriavcevas Susieta su Facebook
Būsimi jaunavedžiai, jei norit nusimesti nuo pečių vestuvių vakaro programos rūpestį ir tiesiog mėgautis savo švente - drąsiai patikėkit viską Editai. Puiki programa, profesionali komanda ir nuostabios staigmenos. Edita, ačiū kad buvai su mumis! : ]
Paslauga buvo atlikta:
2016 rugsėjį
Giedrius Znutas Susieta su Facebook
Nuostabi vedėja - neapkrauna jaunųjų nereikalingomis užduotimis, kurių ir taip netrūksta pasirengimo metu. Taip pat jos vedama šventė patiko tiek jauniems nesusitupėjusiems paugliams tiek jaunųjų senoliams. Šventės metu galėjau pamiršti visas organizacines problemas, nereikėjo sukti galvos kaip užimti svečius ir nerekėjo jaudintis ar viskas pavyks kaip planuota - tiesiog galėjau mėgautis švente.
Paslauga buvo atlikta:
2016 rugsėjį
Dovilė Maženytė Susieta su Facebook
,,Žygis prasideda nuo drąsos, o baigiasi laime" (Demokrito mintis). Ir tai yra tiesa, kuri tinka žmogaus žygiui (kelionei) per gyvenimą. Prieš keletą metų mūsų drąsa pažvelgti viens kitam į akis iš arti pirmąsyk ,,išėjo" į gražų dviejų širdžių žygį link bendros LAIMĖS. Mes ja patikėjome ir gražią liepos 23 -osios popietę pasakėme viens kitam ,,TAIP" dievo šventovėje. Džiaugiamės, kad padėjote mums pajusti šios dienos didybę ir svarbą. Ačiū Jums, Edita, kad buvote šios mūsų gyvenimo akimirkos įamžinimo dalimi. Diena ir vakaras išties buvo PUIKŪS. Sėkmės Jums darbuose ir sumanymuose. Su pagarba Dovilė ir Radvilas Gasparevičiai.
Paslauga buvo atlikta:
2016 rugpjūtį
Giedrė Ščegauskė Susieta su Facebook
Šauniausia vedėja! Puiki nuotaika, smagūs žaidimai, nuoširdus bendravimas, profesionalumas, iki smulkmenų paruoštas vakaro scenarijus, operatyviai išspręsti nesklandumai - visa tai sukūrė nepakartojamą šventę. O dar muzikinė staigmena! Turite labai gražų balsą. Džiaugiamės, kad Jūs papuošėt mūsų šventę! Ačiū, sėkmės darbuose! Giedrė ir Marius
Paslauga buvo atlikta:
2016 rugpjūtį
Sandra Mockute Cic Susieta su Facebook
Niekada nemaniau, kad savo didziaja svente galesiu kazkam patiketi.. Bet sutikis Edita, supratau, kad stebuklu buna!:) ne tik mes, bet ir vestuviu sveciai labai dziaugesi sukurta nuostabia atmosfera! Taktiskumas, smaikstumas, rafinuotumas, nepriekaistingas organizuotumas, skrupulingas planas, atsakingumas bei nuostabi sypsena lydejo musu svente ir padare ja dar labiau ipatinga! EDITA, ACIU!:)
Paslauga buvo atlikta:
2016 rugpjūtį
Agnė Simanauskienė Susieta su Facebook
Svente Edita padejo suorganizuot nuo a iki z, betkokiais klausimais drasiai galejau kreiptis :)) Malonus bendravimas, atsidavimas savo darbui 100procentu :))) Aciu Edita,kad musu meiles diena buvot kartu :*
Paslauga buvo atlikta:
2016 rugpjūtį
Nerijus Bliujus Susieta su Facebook
Nerijus ir Erika Bliujai be galo dėkoja šiltai, nuoširdžiai, atsakingai ir itin profesionaliai vedėjai Editai, iš didžiosios E! Kuri pavertė mūsų vestuvių šventę pačia geriausia ir įsimintiniausia. Ir visi kartu: "Edita, Edita, Edita!!!" P.S. Žinoma, visiems rekomenduojame! ;)
Paslauga buvo atlikta:
2016 liepą
Eiminas Butkus Susieta su Facebook
labai aciu uz pravestas krikstynas,buvo labai linksma ir grazu.visi sveciai dekoja dar karta,aciu labai...:)visiem rekomenduoju EDITA :):)
Paslauga buvo atlikta:
2016 liepą
Sarune Kumar Susieta su Facebook
Edita yra super energingas zmogutis. Sventes metu neiesko zodziu ir itraukia visus svecius i sventes sukuri. Svente buvo labai jauki ir linksma.
Paslauga buvo atlikta:
2016 birželį
Renata Brs Susieta su Facebook
Superinė vedėja. Visi šventės dalyviai liko labai patenkinti. Vedėja labai komunikabili, šilta, draugiška, palaiko nuostabų ryšį su klientu, išpildo visus jo lūkesčius. Kaip ir pažymima vedėjos vizitinėje kortelėje, jog ji yra solidi, žavi bei charizmatiška, visa tai renginio metu ir atsispindėjo. Labai rekomenduoju.
Paslauga buvo atlikta:
2016 birželį
Renata Renata Susieta su Facebook
Ne tik jaunieji bet ir visi svečiai dalyvavę vestuvių šventėje liko maloniai nustebinti puikiai pravestu vakaru. Dėkojame už iš kojų verčiančius žaidimus, už puikiai užpildytą vestuvių šventę, už profesionalumą, šilumą bei šypseną. Neteko nuobodžiauti, bet ir buvo laiko atsipūsti :)
Paslauga buvo atlikta:
2016 birželį
Juliana Šepetienė Susieta su Facebook
Norime padėkoti mielajai Editai už puikiai ir profesionaliai pravestą mūsų vestuvių šventę. Edita, ačiū Tau už visą energiją, už nuostabią šypseną, už visą pagalbą ir patarimus! Tavo dėka mes tiek prie bažnyčios, tiek per vakarinę dalį galėjome tiesiog maloniai mėgautis nuostabia švente, nes žinojome,kad viskas bus atlikta puikiai :) Solidumas, charizma , žavesys- tai iš tiesų ir yra nuostabioji Edita. Širdingas ir didelis ačiū Tau nuo Šepečių šeimynos !
Paslauga buvo atlikta:
2016 gegužę
Vida Balkiene Susieta su Facebook
Ačiū renginių vedėjai Editai už puikiai suorganizuotą ir pravestą mano jubiliejaus šventę. Ačiū už tai, kad šventė buvo šiuolaikiška, elegantiška ir nepaprastai paprasta. Tokia, apie kokią gali tik pasvajoti. Ačiū už nestandartinius sprendimus, malonų bendravimą. Už tai, kad viso renginio metu aš galėjau būti visiškai rami ir nesirūpinti, kad viskas būtų vietoje ir laiku. Už tai, kad mano lūkesčius įgyvendinote. Ačiū, kad esate!
Paslauga buvo atlikta:
2016 gegužę
Jolanta Gražienė Susieta su Facebook
Esame labai dėkingi už profesionaliai pravestą vestuvių vakaro šventę :) Visi svečiai buvo labai patenkinti puikia vakaro programa. Nuostabi vedėja!!
Paslauga buvo atlikta:
2016 gegužę
Tania Fomenko-Genaitiene Susieta su Facebook
Aciu uz puikiai pravestas krikstynas. Deka Editos nebuvo niekam liudna. Buvo daug zaidimu ir veiklos. Vienu zodziu Super :))
Paslauga buvo atlikta:
2016 balandį
Živilė Šarkinaitė Susieta su Facebook
Puiki renginių vedėja! 100% pateisino visus gimtadienio vakaro lūkesčius. Labai elegantiška, inteligentiška, profesionali, iškalbinga ir linksma vedėja. Tikrai atsakingai ruošiasi šventei. Ir tai ne tik mano, bet ir visų vakaro svečių nuomonė. Kadangi svečiai buvo tikrai įvairūs, manau, kad tai daug pasako. Ačiū, Edita, ir sėkmės!!! Manau, kad dar susitiksime ne kartą:)
Paslauga buvo atlikta:
2016 balandį
Aušra Vaitkiene Susieta su Facebook
Tikrai profesionali renginių organizatorė ir vedėja. Stresuodami paskambinom likus 4 dienom iki Šimtadienio šventės, nes staiga pasikeitė visi mūsų planai. Operatyviai buvo sudėliotas šventės scenarijus. Mūsų biudžetas buvo labai ribotas, tačiau Edita sugebėjo iš jo "išspausti" maksimumą pramogų.
Paslauga buvo atlikta:
2016 vasarį
Diana-Maksim Bocullo Susieta su Facebook
Ačiū už puikiai pravestą šventę, begalo iškalbinga ir energinga vedėja. Nei vienam šventės dalyviui neteko nuobodžiauti. Likome be galo patenkinti !!! Ačiū Edita !!! Ir manau susitiksime dar ne kartą ;)
Paslauga buvo atlikta:
2016 vasarį