42 rekomendacijos
Rūta Aučiūnė Susieta su Facebook
Tik patys geriausi atsiliepimai apie Moniką ir jos kolegą - DJ. Šventė praėjo labai sklandžiai, be rūpesčių, taip kaip ir įsivaizdavome. Nors Moniką sutikome pirmą kartą, tačiau jausmas jau nuo pradžių buvo toks, tarsi bendraujame su senai pažįstama drauge. Labai šiltas, malonus, nuoširdus ir patariantis žmogus. Šventė buvo pravesta tiesiog puikiai! Inovatyviai, smagiai, be tostų kilnojimo ir panašių jau pabodusių dalykų. Tikrai rekomenduojame ir labai džiaugiamės jus pasirinkę! Dar kartą AČIŪ jums :)
Paslauga buvo atlikta:
2020 rugsėjį
Eglė Janušauskaitė Susieta su Facebook
Labai džiaugiamės pasirinkę Moniką! Nereali vedėja, puikiai išmananti savo darbą. Vakaras buvo suplanuotas puikiai, sukurta jauki atmosfera. Visos parinktos veiklos buvo smagios ir korektiškos, dėl ko svečiai nebuvo statomi į nepatogią padėtį. Visi jautėsi atsipalaidavę ir galėjo be streso mėgautis švente. Dar kartą dėkojame už smagų vakarą! :)
Paslauga buvo atlikta:
2020 rugpjūtį
Brigita Aleliūnaitė Susieta su Facebook
Tik patys geriausi atsiliepimai apie Moniką ir rekomendacijos! Šventėje jautėmės taip laisvai, atrodo, kad mūsų šventę vedė seniai pažįstama draugė! Viskas taip tikra, be pompastikos ar atsibodusių tostų kilojimų, bet su begaliniu nuoširdumu, tikrumu. Labai labai ačiū, kad mes patys būdami jaunieji galėjome taip atsipalaiduoti ir mėgautis švente!😊 100 balų👌 Likome sužavėti ne tik mes, bet ir šventės svečiai. Girdėjome vien komplimentus😊 Tikiuosi, kad dar tikrai susitiksime!
Paslauga buvo atlikta:
2020 liepą
Monika Aš Susieta su Facebook
Nereali vedėja! Rekomenduoju 100%. Viskas taip sustyguota, sužiūrėta ir pasirūpinta, kad liko tik džiaugtis švente. Kadangi šventėje svečių buvo daug, tai pasiūlytos kelios alternatyvos, kaip būtų galima gražiau ir geriau viską padaryti! O jau apie sklindančią energiją, šilumą ir nuoširdumą, tai net ir žodžių neturiu! Aš tik už šią vedėją! Ji neišpildė mūsų lūkesčių, o tiesiog juos keleriopai pranoko!
Paslauga buvo atlikta:
2020 birželį
Laimonas Ačas Susieta su Facebook
Labai labai didelis Ačiūūū! Už puikią šventę, jos vedimą, staigmenas, žaidimus, puikias emocijas, palikot neišdildoma įspūdį!! Buvo super!!!! Pranokot mūsų lūkesčius
Paslauga buvo atlikta:
2020 birželį
Lina Registruotasi El. paštu
Ačiū dar kartą už nepakartojamą vakarą kartu!!!❤ Labai džiaugiamės ir didžiuojamės tokiais šiltais, draugiškais ir mylinčiais savo darbą žmonėmis! Jūs nerealūs!! Sėkmės darbuose Rekomendacijos
Paslauga buvo atlikta:
2019 rugsėjį
Ingrida Ma Registruotasi El. paštu
Nuostabi vedėja, džiaugiamės pasirinkę Moniką! Vakaras suplanuotas ir pravestas puikiai, sugalvoti labai smagūs žaidimai. Nebuvo nejaukių pauzių, svečių nepatoginimo ar tostų reikalavimo. Taip pat didžiausios pagyros DJ'ui. Puikiai jaučia vakaro nuotaiką ir auditoriją! Galime drąsiai rekomenduoti šią komandą, nes Jums teliks tik mėgautis švente. Dar kart didelis ačiū Jums abiems už smagų vakarą! :)
Paslauga buvo atlikta:
2019 birželį
Sigitas Registruotasi El. paštu
Pasirinkome Moniką savo vestuvių šventės vedimui. Likome labai patenkinti tuo kaip ji pravedė visą vakarą, svečiai irgi negailėjo pagyrų Monikos darbui :) Mums svarbiausia buvo, kad vedėja savo vedimu nedominuotų vestuvių šventėje, o tik padėtų jai vykti ir Monika tai puikiai išpildė. Jos žaidimai buvo korektiški, linksmi ir visiems priimtini, svečiai buvo įtraukti, bet nevarginami, buvo laiko ir šokiams, pokalbiams, vyravo romantiška atmosfera. Su Monika buvo labai lengva susiderinti programą, viskas vyko savo laiku, matosi, kad Monika kruopščiai ruošiasi kiekvienam renginiui - ačiū Tau ir sėkmės ateities renginiuose! Lina ir Sigitas
Paslauga buvo atlikta:
2019 gegužę
Joana Augulyte Susieta su Facebook
Nereali vedeja ! Vakaras praleke kaip 10 min. Daug ivairiu zaidimu, bei nuostabzs sveciu pristatymas :) Visi gyre po sventes jog buvo super vedeja su dj.
Paslauga buvo atlikta:
2019 gegužę
Arturas Kukoris Registruotasi El. paštu
Norėtume, padėkoti gerbiamai vedėjai, Monikai, už puikiai atliktą darbą vestuvių šventėje. Ko tikėjomės tą ir gavome, jokių vulgarybių, tiesiog nuoširdus dėmesys kiekvienam svečiui ir žaidimai kurie paliko intin malonų įspūdį kiekvienam kuris dalyvavo šventėje. Tikrai rekomenduojame jos paslaugos.
Paslauga buvo atlikta:
2019 gegužę
Agnė Bungardė Susieta su Facebook
Nereali vedėja puikiai išmananti savo darbą! Džiaugiamės ją atradę savo vestuvių šventei tik gailimės ,kad ėmėme kelioms valandoms ,o ne visam vakarui. Po šventės visi svečiai negailėjo jai pagyrų!!! :)
Paslauga buvo atlikta:
2019 balandį
Gintarė Turi paslaugų puslapį
Tik geriausios rekomendacijos! Laikas, per vestuves, kartu su Monika prabėgo labai greitai. Taip kad siūlau nepasikuklinti ir rezervuoti vedėjos paslaugas visam vakarui, o ne keliom valandom!
Paslauga buvo atlikta:
2019 kovą
Agne Vaivadaite Registruotasi El. paštu
Laba diena, Šiuo trumpu laiškučiu dar kartelį norėtume Jums padėkoti, kad taip gražiai pravedėte mūsų šventę ir išpildėte visus lūkesčiūs ir dar daugiau. Jūsų nuoširdus darbas buvo ir yra giriamas šventėje dalyvavusių svečių ir mūsų artimųjų. Labai Jums ačiū už nedirbtiną ir nepaviršutinišką buvimą mums svarbią dieną. Tegul Jums nepritrūksta tos žavios ugnelės ir kūrybiškumo, Tegul jūsų darbas teikia Jums džiaugsmą ir nesikerta su asmeniniais ir giluminiais troškimais. Gražių Jums kitų metų. Jaukaus Jums tarpušvenčio. Agnė ir Marius
Paslauga buvo atlikta:
2018 gruodį
Urtė Latkauskaitė Susieta su Facebook
Dar kartą ačiū už vakaro pravedimą: ir mes, ir mūsų artimieji bei draugai likom labai patenkinti :) Tikrai, kaip ir rašėte, esate ir vedėja, ir padėjėja planuojant ;)
Paslauga buvo atlikta:
2018 rugsėjį
Inesa Susieta su Facebook
Monika, Jūs nereali!!! Esame be galo patenkinti Jūsų darbu. Krikštynų vakaro dalis parėjo sklandžiai, linksmai. Labai patiko vakaro žaidimai :-) Svečiai tai pat gyrė Jūsų darbą!!! Drąsiai visiems rekomenduoju
Paslauga buvo atlikta:
2018 rugpjūtį
Simona Jastremskaite Susieta su Facebook
Monika, ačiū. Esate nuostabi vedėja. Darbą atliko 100%. Visi svečiai bei mes patys su vyrų likome apšalę. Puse svečių buvo anglakalbiai - susitvarkė ir su tuo be jokių didelių pastangų. Su Monikos pagalba šventė ėjo kaip per sviestą - visi susibendravo, nebuvo nejaukios tylos, nereikėjo gerti per prievartą, visiems buvo be galo smagu ir svarbiausia - originalu. Antrą dieną gavau labai daug pagyrų iš svečių už tokios nuostabios ir komunikabilios vedėjos pasirinkimą. Rinkčiausi dar kartą NEDVEJODAMA!
Paslauga buvo atlikta:
2018 rugpjūtį
Lina Štukėnienė Susieta su Facebook
Monika, ačiū! Viskas buvo nuostabu, tiesiog tobula! AČIŪ dar kartą! Esi pati geriausia vakaro vedėja! ❤️
Paslauga buvo atlikta:
2018 rugpjūtį
Laimonas S. Registruotasi El. paštu
Monika---- nereali vedeja,komunikabili panele, paprasta paneveziete--- nu superine!!! 40mecio jubilieju pravede puikiai,laikas greitai prabego,sveciai net nepastebejo,kaip laikas atejo atsisveikinti su ja, o visi norejo jos dar ir dar ir dar....norite puikios sventes----kvieskites MONIKA!!!!!
Paslauga buvo atlikta:
2018 liepą
Simona Ivanovaitė-Visockienė Susieta su Facebook
Ačiū Monikai už puikiai atliktą darbą! Mergina žinanti kaip pakelti nuotaiką, išjudinti svečius, atlikti viską originaliai. Šventė buvo puiki
Paslauga buvo atlikta:
2018 liepą
Domantas Ka Susieta su Facebook
Rekomenduojame visiems, kurie nori jaukios, kultūringos šventės, šiuolaikiškos programos ir jokių „pakelk stiklelį - išgerk už kaimyną“ žaidimų :) Monikos dėka mūsų nedidelės vestuvės tapo įsimintinesnės, iki tol patys nebuvome dalyvavę taip smagiai pravestoje šventėje. Puikiai parinkti žaidimai išjudino ir įtraukė visus svečius. Jei ieškote ne tipinio "šou", o tiesiog gero laiko su artimiausiais, Monika - puikus pasirinkimas!
Paslauga buvo atlikta:
2018 gegužę
Anastasija Trofimova Registruotasi El. paštu
Ačiū labai už nuostabę šventę! Tikrai buvo padaryta viskas kokybiškai ir iš širdies. Pasitikėjome Monika 100% ir tikrai nenusivylem. Viskas buvo super! Ačiū labai !!!
Paslauga buvo atlikta:
2018 gegužę
Gabrielė Karaliūtė Susieta su Facebook
Tikrai rekomenduojame, Monika profesionaliai ir smagiai suorganizavo ir pravedė protmūšį mūsų šventeje. Viskas puikiai!
Paslauga buvo atlikta:
2018 gegužę
Giedre Petkeviciene Susieta su Facebook
Labai didelis ačiū už pravestą šventę. Daug juoko šypsenų ir neišdildomų įspūdžių.
Paslauga buvo atlikta:
2017 gruodį
Aušra Olskienė Registruotasi El. paštu
Didelis aciu uz puikiai suorganizuota musu vestuviu vakara. Mes tikejomes daug, bet pranokai net musu lukescius. Labai patiko kad i zaidimus buvo itraukti visi sveciai, viskas buvo skoningai ir linkamai padaryta. Dar kart didelis aciu nuo A ir A Olskiu seimynos.
Paslauga buvo atlikta:
2017 rugpjūtį
Ernesta Registruotasi El. paštu
Monika, Jūs esate nepakartoja vedėja, tariame Jums didžiausią AČIŪ, kad mums svarbiausia dieną buvote su mumis, visi po šventės Jus labai gyrė ir džiaugėsi už tokią puikia šventę kurios be Jūsų nebūtų. Ačiū, Monika Jums iš visos širdies. :) Visiems kas nori puikios ir nepamirštamos šventės drasiai galiu rekomenduoti :))!
Paslauga buvo atlikta:
2017 rugpjūtį
Laura Mukaitė Susieta su Facebook
Esam be galo dėkingi už profesionaliai pravestą šventę! Svečiai buvo dėkingi, jog nereikėjo pastoviai kilnoti taurelę ir bijoti, jog teks per prievartą žaisti žaidimus!
Paslauga buvo atlikta:
2017 birželį
Auri TA Susieta su Facebook
Mes labai džiaugėmės, kad savo vestuvėms vesti pasirinkome būtent Monika, ji ne tik išpildė mūsų lūkesčius, bet ir višijo juos stipriai, visi liko sužavėti, visiems labai patiko, o mes esam begalo laimingi ;) labai labai visiems rekomenduojame, ne tik liksite patenkinti, bet dar ir padės apsipręsti, patars ;) ačiū Jums, siunčiame šiltus linkėjimus :)))
Paslauga buvo atlikta:
2017 sausį
Linas Mikalauskas Susieta su Facebook
Visų kolegų vardu, dar kartą AČIŪ už pravestą vakarą! Ką tikėjomės - tą ir gavome ir dar su kaupu. Monika pilnai pateisino mūsų lūkesčius ir įgyvendino mūsų viziją. AČIŪ ir SĖKMĖS!
Paslauga buvo atlikta:
2017 sausį
Jolita Žilytė-Markauskienė Susieta su Facebook
Monika, dėkojame už patarimus ir pagalbą prieš šventę ir puikią nuotaiką, kurią sukurėt mūsų šventėje. Tiek svečiai, tiek mes puikiai praleidom laiką! Tiesą sakant, buvo gaila, kad jis pralėkė nepastebimai greitai... Reikes pakartoti, sėkmės! :)
Paslauga buvo atlikta:
2016 lapkritį
Ieva Krikščiūnaitė Susieta su Facebook
aciu uz pravesta svente! visiem taip patiko! :) Monika - tu turi genealias idejas!:)
Paslauga buvo atlikta:
2016 spalį
Ausra Li Susieta su Facebook
Labai aciu uz idealiai suorganizuota svente! Rekomenduoju visiems sia puikia vedeja, siltas bendravimas, atrodo is puses zodzio supranta musu pageidavimus:) labai buvom patenkinti mes ir musu sveciai!
Paslauga buvo atlikta:
2016 spalį
Grazina Bajoruniene Susieta su Facebook
puiki organizatorė ir vedančioji, šeimos šventė jos dėka buvo nuostabi, dėkoju ir rekomenduoju, sėkmės, Monika, būtinai dar suitiksim!!
Paslauga buvo atlikta:
2016 spalį
Dominyka Tribienė Susieta su Facebook
Džiaugiuosi, kad Monika organizavo mūsų vestuves, ji žino ko reikia puikiai šventei. Atsižvelgė į mūsų norus ir pageidavimus, maloniai bendravo su svečiais, o vakaro pravedimas buvo tobulas - jaunatviškumas ir organizuotumas padarė šventę tikrai įsimintiną mums (iš atsiliepimų patiko ir svečiams:) Tikimės kitais metais galėsi pravesti ir mažylės krikštynas! :) Sėkmės darbuose!
Paslauga buvo atlikta:
2016 rugsėjį
Martyna Makarove Susieta su Facebook
Super renginiu vedeja! Vede musu dukrytes krikstynas, buvo labai smagu :)) tikrai rekomenduoju!
Paslauga buvo atlikta:
2016 rugsėjį
Karolis Slivka Susieta su Facebook
Pati geriausias renginių vedėja,kuri organizuodama renginį gali tapti jūsų drauge ir išpildyti jūsų lūkesčius šimtu procentų. Labai ačiū už nepamirštamą mūsų šventę :) Manau susitiksime dar tikrai ne kartą.
Paslauga buvo atlikta:
2016 rugsėjį
Kristina Juodvalkienė Turi paslaugų puslapį
Rekomenduoju :) Tikrai puiki vedėja,mūsų šventę praturtino savo geromis emocijomis , nebanaliais užsiemimais, visiems paliko gerą įspūdį. Didelis AČIŪ, bei sėkmės tolimesniuose darbuose :)
Paslauga buvo atlikta:
2016 rugsėjį
Ieva Ievute Susieta su Facebook
Ačiū Monikai dar kartą už tobulai pravestą mūsų šventę. Ačiū už tai, kad šventė buvo šiuolaikiška, elegantiška ir nepaprastai paprasta. Tokia, apie kokią ir svajojome. Ačiū už nestandartinius sprendimus, malonų bendravimą. Už tai, kad visos šventės metu galėjome būti visiškai ramūs ir nesirūpinti, kad viskas būtų vietoje ir laiku. Už tai, kad lūkesčius įgyvendino visu 110%.
Paslauga buvo atlikta:
2016 rugsėjį
Airina Danieliute Susieta su Facebook
Labai ačiu už šiuolaikišką, įdomią, nepamirštamai suorganizuoti šventę! REKOMENDUOJU
Paslauga buvo atlikta:
2016 rugpjūtį
Liu Jan Susieta su Facebook
Rekomenduoju..!!! :) Puikiai pravedė mūsų vestuvių šventę. Visi svečiai liko sužavėti. Nuoširdus bendravimas ir originalios idėjos paliko didelį įspūdį.
Paslauga buvo atlikta:
2016 rugpjūtį
Vida Makaroviene Susieta su Facebook
Noriu padekoti uz pravesta šeimos švente! Jauna, zavi, isradinga,talentinga! Mes visi likom sužaveti buvo tikra švente. Rekomenduoju.
Paslauga buvo atlikta:
2016 rugpjūtį
Sotera Sveikauskaite Susieta su Facebook
Monika vedė mūsų vestuves...tikrai labai pasistengė ir likome ne tik mes, bet ir visi svečiai patenkinti:) Jau laukiu, kol Monika suorganizuos mano dukrytės krikštynas:) Rekomenduoju!
Paslauga buvo atlikta:
2016 rugpjūtį
Asta Krikštaponienė Susieta su Facebook
Labai gera organizatore,super pravede vestuves,patiko visiems
Paslauga buvo atlikta:
2016 rugpjūtį