4 rekomendacijos
Ugnė Pakalenkaitė Turi paslaugų puslapį
Esu labai patenkinta Tatjanos vestuvių koordinavimo kursų modeliu, nes mokytoja viską pasakoja ir mokina su savo patirtomis istorijomis, kas leidžia iš karto aiškiai suprasti situaciją. Kursai neilgi, bet viskas išsamiai išaiškinta. Kas kartą po kursų norėdavau dar, nes Jūsų labai įdomu klausytis. Esate labai pozityvi ir matosi kad mylite savo darbą :) Taip pat turėjau galimybę atikti praktiką vienose iš Weddingdream suorganizuotose vestuvėse. Tai prie viso to dar ir pamačiau jog esate puiki vedėja! Sėkmės Tatjana ir Ačiū už viską!
Paslauga buvo atlikta:
2018 spalį
Victoria Victoria Susieta su Facebook
Had our wedding In September 2018 in Lithuania in Siauliai as we live in Ireland it was very hard to organise everything in such a long distance ... then we discovered wedding dream company, great full of experience Wedding coordinator Tatiana helped us so much we didnt need to worry about anything she helped us from the organisation untill the actual day of our wedding! Tatiana helped to make our day to be perfect! Also In Tatianas team she has lovely make up artist Olga who has done my wedding make up ! It was amazing the way I wanted! We recommend Wedding Dream to everyone who wants to make their wedding with no hassle and get unforgettable memory !!! Thank you girls !
Paslauga buvo atlikta:
2018 rugsėjį
Tadas Registruotasi El. paštu
Tatjana ir jos komanda buvo tiesiog super. Sutiko padėti likus visai nedaug laiko iki vestuvių, visas bėdas išsprendė, padėjo surasti reikalingų žmonių ir padėjo pačią vestuvių dieną. Esame labai dėkingi, nes be jos pagalbos patys būtumę negyvai užsikasę.
Paslauga buvo atlikta:
2018 rugpjūtį
Artiom Suncev Susieta su Facebook
Bendradarbiaujame su Tatjana jau kelis metus. Savo darbą žinantis profesionalas. Suteikia klientams puikios kokybės paslaugas. Jeigu norite, kad Jūsų vestuvės būtų paruoštos aukščiausiame lygyje, būtinai kreipkitės pas Tatjaną. Pasitikiu ir su mielu noru rekomenduoju!
Paslauga buvo atlikta:
2018 rugpjūtį