13 rekomendacijų
Dovilė Jurgelėnaitė Turi paslaugų puslapį
Esu dėkinga Pauliui už puikiai įgyvendintą projektą - www.domusdecorus.lt. Tai projektas, neturintis analogų tarp kitų interneto svetainių dėl individualaus testo sprendimo, todėl buvo neramu ar pavyks jį išpildyti. Pauliaus komanda ne tik įgyvendino užduotį, bet netgi patobulino pirminę viziją. Dirbant su šia komanda jaučiasi jų ambicingumas, reiklumas sau patiems ir iššūkių priėmimas. Buvo įsiklausoma ir reaguojama į pastabas ir norimus pakeitimus, siekiant geriausio rezultato. Sekančių projektų įgyvendinimui rinksiuosi tik šį specialistą.
Paslauga buvo atlikta:
2020 birželį
Beatrice Lukosiunaite Turi paslaugų puslapį
Noriu padėkoti Pauliui reikšmingai prisidėjus prie tiek asmeninio prekės ženklo (www.lukosiunaite.com), tiek prie vystomo nedidelio verslo (www.amandinesayre.com) puslapių kūrimo. Puslapių dizainas visiškai atliepė norimą perteikti įvaizdį, klientai gali patogiai naršyti svetainėse, o funkcionalumas užtikrina sklandžią ir saugią el. parduotuvės veiklą. Ačiū ir iki kitų projektų!
Paslauga buvo atlikta:
2020 sausį
Mindaugas Kovalevskis Susieta su Facebook
Susitikom, aptarėm, suplanavom ir įgyvendinom. Hello apartamnet paruoštas naudojimui. Ačiū "Excellence" komandai. Rezultatu esu labai patenkintas.
Paslauga buvo atlikta:
2017 lapkritį
Tadas Steckys Susieta su Facebook
Esu labai dėkingas excellence komandai už puikiai atliktą darbą. Mūsų įmonė kruopščiai renkasi partnerius, o ypač kalbant apie įmonės įvaizdį formuosiančius tiekėjus. Po daugybės ieškojimų radome excellence ir neapsirikome - aukšta darbų kokybė, projektas atliktas laiku, o po kiekvieno kūrimo etapo mums buvo detaliai paaiškinama, kodėl pasirinkti vienokie ar kitokie sprendimai. Rekomenduoju tiek Paulių, tiek excellence komandą!
Paslauga buvo atlikta:
2017 gegužę
Ieva Gau Susieta su Facebook
Sklandus ir kokybiškas bendravimas, inovatyvūs ir patogūs sprendimai, laiku ir atsakingai vykdomi įsipareigojimai leido visiškai pasitikėti Pauliumi ir jo komanda. Džiaugiuosi gautu rezultatu ir drąsiai rekomenduoju šios įmonės paslaugas!
Paslauga buvo atlikta:
2017 balandį
Kęstutis Gečas Susieta su Facebook
"Excellence" vadovas Paulius man yra tikras atradimas. Dažnas svetainių kūrėjas išmano savo sritį, tačiau Paulius yra kantrus ir atkaklus bei, kas svarbiausia, kūrybingas. Mūsų agentūra "INK agency" kviečia Paulių, kai tik reikia pagalbos su interneto svetainių kūryba.
Paslauga buvo atlikta:
2016 lapkritį
Arturas Papeckys Susieta su Facebook
"Trading Incubator" netoleruoja vidutinės darbo kokybės, todėl internetinio puslapio kūrėjus rinkomės ilgai ir atsakingai. "Excellence" komanda įdėmiai išklausė visus reikalavimus, sugebėjo atrasti ir sukurti tai, kas pranoko mūsų lūkesčius. Šios komandos dėka turime internetinę svetainę, kuri pilnai atspindi mūsų veiklos kokybę bei standartus!
Paslauga buvo atlikta:
2016 birželį
Ričardas Dajoras Susieta su Facebook
Patirtis dirbant su Pauliumi paliko išties šiltą prisiminimą. Nustebino, kad jis ne tik orientuotas į klientą, kas IT specialistui šiais laikais yra retenybė, bet ir pastoviai siūlantis novatoriškas idėjas. Labai nustebino, kad Paulius atlieka darbus nedelsiant ir neatidėliodamas. Visiems patarčiau darbus susijusius su informacinėmis sistemomis patikėti Pauliui.
Paslauga buvo atlikta:
2016 gegužę
Silvija Augustovska Turi paslaugų puslapį
Su Pauliumi bendravome daugiau raštine forma nei žodine, bet susikalbėjome nuo pat pirmo laiško. Man patiko jo požiūris, o jis iš karto suprato, ko aš noriu. Procesas prasidėjo ir sėkmingai pasibaigė. Rezultatu esu patenkinta. Tikrai gera matyti, kai rezultatas atitinka lūkesčius. Taip pat buvo gera jausti iš Pauliaus pusės, kad jam svarbu, ką jis daro, jam svarbi tiek idėja, tiek proceso eiga, tiek projekto užbaigimas.
Paslauga buvo atlikta:
2016 balandį
Pogos Karapetian Susieta su Facebook
Esame prabangių viešbučių segmento dalyvis, todėl iš internetinės svetainės kūrėjų reikalavome aukščiausios kokybės, išieškoto dizaino sprendimo, premium jausmo sukūrimo. Visi šie tikslai buvo pasiekti, todėl rekomenduojame "Excellence" komandą panašių interneto projektų sukūrimui.
Paslauga buvo atlikta:
2016 balandį
Arnas Šimonis Susieta su Facebook
Jaunas, ambicingas savo srities profesionalas. Organizuodamas konkursą svetainės atnaujinimui iš Pauliaus sulaukiau tokio pasiūlymo, kokio ir tikėjausi. Teisinga kaina, įsigilinta į poreikius, išanalizuota rinka. Darbą Paulius atliko operatyviai ir kokybiškai. Suteikiau Pauliui daug laisvės, kad galėtų įgyvendinti savo idėjas ir rezultatu esu labai patenkintas. Į terminą ne tik, kad nepavėluota, bet darbai atlikti dar anksčiau nei buvo planuota. Esu dėkingas Pauliui už kokybišką darbą ir tikrai rekomenduoju Jūsų projektams.
Paslauga buvo atlikta:
2015 spalį
Marius Mieželis Susieta su Facebook
Mūsų įmonės svetainės kūrimui ieškojome komandos, kuri sugebėtų surasti paprastus, o taip pat ir efektyvius sprendimus mūsų norimam funkcionalumui. Būtent tai ir gavome dirbdami su "Excellence" komanda, kurioje dirba puikūs, patyrę ir darbui atsidavę specialistai. "Excellence" suprato mūsų vizija ir sukūrė solidžią svetainę, kuri teisingai reprezentuoja mūsų įmonę. Rekomenduoju šios įmonės paslaugas!
Paslauga buvo atlikta:
2015 vasarį
Danas Razbadauskas Susieta su Facebook
Nuo pat pirminio kontakto iki svetainės sukūrimo bei jo palaikymo Paulius aiškiai suprato, ko norime. Lankstus prisitaikymas prie poreikių, geriausio sprendimo pasiūlymas bei patikimas įgyvendinimas - priežastys, dėl kurių rekomenduoju "Excellence" ir patį Paulių.
Paslauga buvo atlikta:
2015 sausį