15 rekomendacijų
Gabrielė Štaraitė Susieta su Facebook
Jei esate itin atidūs detalėms - Mantas Kazlauskas ir Vienas Vienintelis komanda jums puikiai tiks. Jokių nuolaidų renginio kokybei, jokių "ai, bus gerai, nesimatys". Inteligentiškas renginio vedėjas, geras humoro jausmas, kūrybingas ir greitai reaguojantis į publiką. Rekomenduoju.
Paslauga buvo atlikta:
2018 gruodį
Indre Fitton Susieta su Facebook
Mantas ir visa 1vienintelis komanda pavertė mūsų vestuvių švente tiesiog pasaka pradedant nuo to, kad Mantas sugebejo mane nuraminti kai aš jam skambinau stresuodama, nes vestuvių diena pranešė lietų taip pat negirdėjau nei vieno ‘ne’ ar ‘per velu’ kai paskambinau 3 dienos prieš vestuves prašydama kaspinu mūsų sutikimui viešbutyje. Mantas nuvažiavo ir kaspinus nupirko ta pačia diena! Vestuvių diena Mantas palydėjo mano svečius anglus iš Monte Pacio į Rotuše (visas Kauno senamiestis buvo uždarytas, dėl popiežiaus vizito kita diena, aš bijojau, kad mano svečiai pasiklys. Mantas pasiūlė padeti, tiesiog išgelbėjo mane!). Visa švente Mantas vedė dviem kalbom ir padare tiesiog nuostabiai! Anglai svečiai ir mano (jau dabar) vyras labai gyrė Manto kalbos sugebejimus ir visi svečiai liaupsino jo talentą būti nerealiu vedėju As tik po šventes sužinojau, kad ta diena Mantas sirgo, nes jis kaip tikras profesionalas to visiškai neparodė. Taip pat norėčiau pagirti visa 1vienintelis komanda: dekoratorė Žydre pavertė tamsoka sale į tiesiog klasika ir prabanga spindinčia erdve. Žiūrint į vestuvių nuotraukas atrodė, kad mūsų stalai papuošti kaip filme buvo☺️ Dj Kernius buvo fantastiškas ir grojo ne tik mūsų prašytas dainas jis tiesiog ‘skaite zmones’ ir pagal kokia muzika jie labiausiai šoko! Vienu metu mūsų vestuves buvo tiesiog reivas, į kuri įsijungė vos ne visi svečiai šokių aikštelėj Apsvietejas Edvinas irgi smagiai prisidėjo prie visos vakaro nuotaikos derindamas apsvietima pagal nuotaika ir kas tuo metu vyko salėje. Rekomenduoju visa 1vienintelis komanda bet kokiai šventei, nes jie ne tik yra tikri profesionalai, bet tiesiog žmones, kurie myli savo darbą
Paslauga buvo atlikta:
2018 rugsėjį
UAB Printaprint Turi paslaugų puslapį
Puikus renginių vedėjas ir partneris. Visada konkretus, aiškus ir malonus su kiekvienu asmeniu. Rekomenduojame!
Paslauga buvo atlikta:
2018 rugpjūtį
Lina Brasiene Susieta su Facebook
Rekomenduoju 100 %, likau sužavėta tiek bendravimu tiek darbu.
Paslauga buvo atlikta:
2018 rugpjūtį
Gabrielius Jauniškis Susieta su Facebook
Kokybiškas ir tvarkingai atliekamas darbas. Moka įtraukti žmones, apšvietimas, garsas puikiai priderinami prie aplinkos.
Paslauga buvo atlikta:
2018 birželį
Auguste Susieta su Facebook
Nuostabus renginių vedėjas, kuriam tikrai rūpi galutinis rezultatas ir dėl jo jis dirbs naktį bei dieną. Visada pozityvus ir pilnas idėjų. Turėjome daug puikių renginių su Mantu, kuriuos jis puikiai įvykdė ir žmonės buvo labai patenkinti, buvo gražu, rafinuota bei linksma. Aš tikrai rekomenduoju Jums Mantą, o taip pat jį naudosiu dar ne viename renginyje ateityje.
Paslauga buvo atlikta:
2017 gruodį
Saulius Masiulis Turi paslaugų puslapį
Geriau negali būti!
Paslauga buvo atlikta:
2017 gruodį
Dalyte Mane Vadina Susieta su Facebook
Nuostabūs!
Paslauga buvo atlikta:
2017 rugsėjį
Neringa Taujanskaitė Susieta su Facebook
Rekomenduoju visiems, kurie ieško profesionalumo ir aukštos kokybės. Puiki komunikacija, o svarbiausia - nepriekaištingai atliktas darbas iki paskutinės aptartos smulkmenos. Staigus iškilusių nesklandumų sprendimas (mano atveju - neplanuotas lietus).
Paslauga buvo atlikta:
2017 birželį
Rolandas Valaitis Susieta su Facebook
100 proc sėkmės - AČIŪ už nuostabų renginio organizavimą.
Paslauga buvo atlikta:
2017 gegužę
Monika Mikštaitė Registruotasi El. paštu
Mantą Kazlauską bei "1Vienintelis" komandą rekomenduoju visu 100 procentų. Jie rūpinosi mano mamos 50-mečio šventės organizavimu nuo a iki z ir viskas buvo puiku - tiek patys organizavimo, pasiruošimo darbai buvo sklandūs, bei nekėlė jokio streso, o kalbant apie pačią šventę, tai ji buvo tobula - atvykus į renginio vietą, tą pačią sekundę tapo aišku, kad viskas bus gerai, užplūdo tas ramybės jausmas, kad viskuo pasirūpinta. Taip ir buvo iš tiesų. Labai sklandžiai organizuota vakaro eiga, profesionalus ir mūsų vizijas visiškai išpildęs dekoratorės darbas, efektingas apšvietimas ir visiškai profesionalus vėdėjo pasirodymas. Tikrai esu laabi dėkinga Mantui ir jo komandai. O pats geriausias šventės įvertinimas tai buvo dar savaitę laiko plaukę svečių skambučiai ir puikūs atsiliepimai apie šventę. Rekomenduoju.
Paslauga buvo atlikta:
2017 balandį
Edita Vaitiekūnienė Registruotasi El. paštu
Mantas vienas iš nedaugelio, kuris žino, kas yra profesionalumas ir tai atlieka labai iš širdies, mums jis organizavo parduotuvės atidarymą, kuris vyko visą dieną, tai nors atidarymo metu aš buvau rami, nes viskas vyko sklandžiai, ir aš nepatyriau streso, nes Mantas viskuo pasirūpino nuo - iki. Ačiu tau dar kartą Mantai!
Paslauga buvo atlikta:
2017 kovą
Justinas Bočkus Susieta su Facebook
Rekomenduoju
Paslauga buvo atlikta:
2016 rugpjūtį
Lina Januškevičienė Registruotasi El. paštu
Rekomenduoju 100%. Mantui ir jo komandai didžiausios sėkmės, jūs nerealūs
Paslauga buvo atlikta:
2016 liepą
Violeta Fontanini Registruotasi El. paštu
Jau praėjo vieneri metai kaip atšokome savo vestuves:) apie jas vis dar kalba giminės ir šeima:) Mantas ne tik puikus, linksmas, kultūringas ir geras renginių vedėjas, bet ir puikus renginių organizatorius. Ne vienos sekundės nesigailime, kad savo šventei pasirinkome būtent Mantą ir jo komandą. Jei norite, kad Jūsų šventė būtų išskirtina, gerai organizuota, tai pats geriausias specialistas kuris vestuves ar kitą šventę pavers ypatinga! Ačiū dar kartą Mantai, kad pasirūpinai viskuo ir vestuves pavertei tikra pasaka!!! Rekomenduoju! Tikrai, nepasigailėsite :)
Paslauga buvo atlikta:
2016 gegužę