4 rekomendacijos
Antanas Turi paslaugų puslapį
Visa tiek dienos, tiek vakaro muzika buvo labai tinkama ir puikiai atlikta, o vakaro vedimas buvo užvedantis net ir žmones, kurie paprastai vengia tokių veiklų. Labai labai ačiū, tai buvo nepakartojama!
Paslauga buvo atlikta:
2020 vasarį
Indrė Stakvilevičiūtė Registruotasi El. paštu
Nuostabus duetas! Ačiū Jums, kad savo muzika papuošėte mūsų šventę! Labai lengvai ir draugiškai viską susiderinome, duetas neatsisakė sugroti net ir tuos kūrinius, kurių nebuvo jų pirminiame repertuare. Galime drąsiai teigti, kad Šilko garsas mūsų vestuvių ceremonijai suteikė daug daugiau jausmingumo ir šventiškumo! Visiems labai labai rekomenduojame, šis duetas tikrai pranoks jūsų lūkesčius! ❤️
Paslauga buvo atlikta:
2019 liepą
Ingrida Jablonske Susieta su Facebook
Turiu laisvalaikio hobby vesti šventes :). Du kartus teko kartu su jais "padirbėti" vestuvėse 2016 metais bei 2017, 50 metų jubiliejuje. Tiems kam patinka elegantiškas atlikimas, lankstumas, įsiklausymas į klientų norus - tai puikus sprendimas. Tobulai atlieka tiek tikrą lietuvišką liaudišką tiek turi savo "coverių" programą. Labai rekomenduoju.
Paslauga buvo atlikta:
2017 liepą
Aistė Dubinkaitė-Stankevičienė Susieta su Facebook
100% profesionalumo, kokybiško ir nuoširdaus garso, įsiklausymo ir įsijautimo, lankstumo ir patikimumo. Su "Šilko garsu" šventė nuo A iki Z kaip per šilką. Neabejotinai papuoš šventę kiekvieną.
Paslauga buvo atlikta:
2015 rugpjūtį