13 rekomendacijų
Indrė Dambauskienė Susieta su Facebook
Jie nuostabūs! Ačiū už gražia šventę.
Paslauga buvo atlikta:
2019 gruodį
Asta Vaičiulienė Susieta su Facebook
Nuoširdžiai dėkoju už gerą nuotaiką švenčiant Mamytės jubiliejų. Ir svečiai, ir artimieji buvo sužavėti Jūsų profesionalumo ir atsakingo požiūrio į darbą. Džiaugiuosi, kad pasirinkau būtent Andriaus ir Rasos duetą ir galiu drąsiai rekomenduoti visiems, kas nori sukurti gražią ir smagią šventę.
Paslauga buvo atlikta:
2019 gruodį
Vilma Al Susieta su Facebook
Pirmiausia šiltas bendravimas! Padėjo nerealiai susitvarkyti su stresu prieš šventę. Padėjo viskuo. Vakarą padarė tikrai įsimintiną visam gyvenimui. Rekomenduoju :)
Paslauga buvo atlikta:
2019 rugpjūtį
Lukas Kazlauskas Susieta su Facebook
Rasa ir Andrius - tikri šios srities profesionalai, savo energingumu, kūrybiškumu, rūpestingumu gebantys sukurti šiltą ir jaukią šventės atmosferą. Jau pirmo „gyvo“ susitikimo metu pajutome, jog rasime bendrą kalbą. Malonu buvo jausti, kad Andrius ir Rasa yra tie žmonės, kurie nuoširdžiai stengiasi pasidalinti su jaunaisiais įvairiais vestuvių rūpesčiais rūpestėliais. Vestuvių dieną buvome ramūs ir atsipalaidavę, žinodami, jog mūsų šventė - profesionalų rankose. Ypač dėkingi esame už visus svečius sužavėjusius ir juos įtraukusius teatrališkus intarpus. Ačiū už taktiškumą, neįkyrumą, banalybių nebūvimą. Dideliausias dėkui už įvairius praktinius patarimus, priminimą, atrodytų, nereikšmingų detalių, į kurias gal ir neatkreiptume dėmesio, bet vestuvių dieną dėl jų galėjome turėti nemalonių „siurprizų“. Ačiū ir sėkmės!
Paslauga buvo atlikta:
2019 liepą
Karolina Laurinaitiene Susieta su Facebook
Jei net nezinote ko tiksliai norite- Andrius tikrai pades, patars, apgalvos visa scenariju iki smulkmenu. Viskas ivyko sklandziai, sveciai bei jaunieji likom daugiau nei patenkinti, viskas skoninga, linksma, patiko nuo paauglio iki garbaus amziaus svecio rekomenduoju,nes tai zmogus gimes ta daryti,ne siaip sugalvojes tiesiog uzdirbti aciu dar karta!
Paslauga buvo atlikta:
2019 gegužę
Mindaugas Kavaliauskas Susieta su Facebook
Aciu opa opa komandai Jusu deka pasaulis ir jo zmones tapo linksmeni ir lamingesni. Rekomenduoju ir dar karta rekomenduoju, energija, gera nuotaika, isradingumas, profesionalumas t. y. opa opa komanda, Jubiliejus buvo nepamirstamas.
Paslauga buvo atlikta:
2019 gegužę
Paulė Ivanauskienė Susieta su Facebook
Tiek mes, jaunieji, tiek svečiai liko labai nustebinti Opaopa komandos ! Tiek rūpestingumo, įdėto darbo, geros nuotaikos, idėjų, profesionalumo, na tiesiog įspūdinga :) Rekomenduoju visiems, kas nori ne banalios, originalios, teatrališkos, smagios šventės! Labai džiaugiamės, kad pasirinkome būtent jus:) 100 balų jums, ir toliau tobulėkite :))
Paslauga buvo atlikta:
2018 rugpjūtį
Judita Grigalavičienė Susieta su Facebook
Puiki komanda, nuoširdumo bomba! Šventė buvo puikiai suplanuota, visi buvo labai nustebinti šiuolaikiška ir neperkrauta šventės programa. Profesonalūs, visos kalbos, žaidimai puikiai parinkti, problemos sprendžiamos greitai ir operatyviai tad belieka mėgautis vakaru. Labai džiaugiamės pasirinkę Rasa ir Andrių savo šventės vedėjais. Didelis AČIŪ Jums dar kartą.
Paslauga buvo atlikta:
2018 birželį
Laura Registruotasi El. paštu
Labai didelis Aciu!!!! Jus nuostabus, dukrytes krikstynu svente jusu deka buvo nuostabi. Tiek vaikuciai, tiek teveliai visi turejo veiklos! Aciu!!!!
Paslauga buvo atlikta:
2017 rugpjūtį
Aiste Maskvytiene Susieta su Facebook
Tariam didžiausią ir nuoširdžiusią AČIŪ šiai nuostabiai komandai! Visus lūkesčius ne tik ,kad pateisino,bet juos ir pranoko su kaupu. Jų profesionalumas,gera emocija,šypsenos ir padrąsinantys žodžiai mums labai padėjo. Visi liko sužavėti. Tai ne renginių vedėjai-tai aktoriai,artistai,įnešantys visiškai naujų vėjų į Jūsų šventę. O nuotaka apsiverkė net keletą kartų :)) Tai daug ka pasako. AČIŪ dar kartą. Sėkmės Jūsų kelyje.
Paslauga buvo atlikta:
2017 liepą
Karolina Klimaviciene Registruotasi El. paštu
Patys nuostabiausi vedėjai. Užklupus nesklandumams patys išsprendė viską ir nuramino. Tik patys geriausi atsiliepimai apie šią vedėjų porą. Svečiai buvo užimti ir linksmi viso vakaro metu,neturėjo laiko nuobodžiauti. Labai džiaugiamės,kad šie žmonės prisidėjo prie mūsų šventės!!
Paslauga buvo atlikta:
2017 birželį
Ieva Dubickaitė Susieta su Facebook
Norime padėkoti Rasai ir Andriui. Šventė jau pasibaigė, o mes vis dar šypsomės ir esame euforijoje. Jau pirmo susitikimo metu su jumis, supratome, jog radome tai, ko norėjome. Jei ieškote draugiškų, kūrybingų, charizmatiškų, pasiruošusių visada patarti ir padėti vedėjų, jei norite linksmos, įdomios, nebanalios ir teatrališkos vestuvių šventės, rinkitės šiuos vedėjus. Ne tik mes, bet ir svečiai liko maloniai nustebinti ir sužavėti jūsų vakaro programa. Dar kartelį didelis ačiū!!!!!
Paslauga buvo atlikta:
2017 gegužę
Algerdas Sūdnikas Registruotasi El. paštu
Labai Ačiū Rasa ir Andriau už puikiai pravestą šventę Vilkaviškyje. Aš ir mano svečiai esame labai patenkinti, už tai, kad šventės metu buvo sukurta jauki, šilta ir linksma aplinka. AČIŪ!!! Ačiū ir DJ'ams už puikiai parinktą muziką vakarėlio metu.
Paslauga buvo atlikta:
2017 vasarį