7 rekomendacijos
Kornelija Bumblytė - Rukanskienė Susieta su Facebook
Džiaugiamės pasirinkę jus mūsų šventės įamžinimui. Komanda superinė, susidirbę ir mylintis savo darbą. Nuotraukos laaabai gražios!!! Net sunku išsirinkti kurias paskirti spaudai:) Ačiū Jums, ir kūrybišku idėjų! Sėkmės! Pagarbiai: Kornelija ir Arnolfas
Paslauga buvo atlikta:
2020 rugsėjį
Deimante Kovaitine Susieta su Facebook
Nuoširdžiai galiu pasakyti.. nuostabios nuotraukos. Labai malonūs fotografai, begalo stengėsi, kad gerai atrodytume. Parinko tinkamas vietas fotografuotis. Viskas šventės metu vyko labai sklandžiai. Labai rekomenduočiau visiems, kurie galvoja, kad nemoka pozuoti, nes iš po šitos fotosesijos suvokiau, kad su tinkamų fotografų pagalba, kiekvienas gali estetiškai atrodyti. ;)
Paslauga buvo atlikta:
2020 rugpjūtį
Mar Ty Nas Susieta su Facebook
Esame dėkingi už nuoširdų ir šiltą bendravimą visos vestuvių šventės metu, išklausytus norus ir išpildytas idėjas. Gražios nuotraukos ir tik geriausios rekomendacijos :)
Paslauga buvo atlikta:
2017 gegužę
Deimantė Bražė Turi paslaugų puslapį
Sūnaus pirmojo gimtadienio fotosesija - 10 balų! Labai nuostabūs žmonės, kurie išmano savo darbą. Nuotraukos nuostabios, o svarbiausia, kad sūnui fotosesija labai patiko, laisvai elgėsi prie naujų žmonių. Ačiū Jums už puikias emocijas bei šiluma dvelkiančias nuotraukas. Jūs esat nerealūs!
Paslauga buvo atlikta:
2017 balandį
Justinas Barzelis Turi paslaugų puslapį
Vestuvių fotosesija vyko labai sėkmingai ir be didelio streso, fotografai padėjo atsipalaiduoti ir jaustis gerai. Esame labai patenkinti nuotraukų kokybe ir meniniu jų lygiu. Lūkesčiai buvo pilnai išpildyti.
Paslauga buvo atlikta:
2016 rugsėjį
Valerija Laikova Susieta su Facebook
Mums buvo labai malonu kad fotografavot mūsų vestuvių akimirkos. Buvo labai linksma, ir ne taip baisu kaip as galvojau. Labai patiko tai, kad pas mus buvo pasirinkimas kur fotografuotis :) Atlikot savo darba labai gerai ir nuotraukos gavosi labai gražios ir gyvos. :))
Paslauga buvo atlikta:
2017 vasarį
Raimonda Petrauskaitė Mačiūnė Susieta su Facebook
Mūsų vestuvių fotografo paieškos prasidėjo čia :))Galiu drąsiai pasakyti, kad esate talentingi ir profesionalūs fotografai.Žmogus dievina savo darbą - rezutatai būna ypatingi.Linkime jums kuo didziausios sekmes!
Paslauga buvo atlikta:
2016 rugpjūtį