5 rekomendacijos
Mar Ty Nas Susieta su Facebook
Esame dėkingi už nuoširdų ir šiltą bendravimą visos vestuvių šventės metu, išklausytus norus ir išpildytas idėjas. Gražios nuotraukos ir tik geriausios rekomendacijos :)
Paslauga buvo atlikta:
2017 gegužę
Deimantė Bražė Turi paslaugų puslapį
Sūnaus pirmojo gimtadienio fotosesija - 10 balų! Labai nuostabūs žmonės, kurie išmano savo darbą. Nuotraukos nuostabios, o svarbiausia, kad sūnui fotosesija labai patiko, laisvai elgėsi prie naujų žmonių. Ačiū Jums už puikias emocijas bei šiluma dvelkiančias nuotraukas. Jūs esat nerealūs!
Paslauga buvo atlikta:
2017 balandį
Valerija Laikova Susieta su Facebook
Mums buvo labai malonu kad fotografavot mūsų vestuvių akimirkos. Buvo labai linksma, ir ne taip baisu kaip as galvojau. Labai patiko tai, kad pas mus buvo pasirinkimas kur fotografuotis :) Atlikot savo darba labai gerai ir nuotraukos gavosi labai gražios ir gyvos. :))
Paslauga buvo atlikta:
2017 vasarį
Justinas Barzelis Registruotasi El. paštu
Vestuvių fotosesija vyko labai sėkmingai ir be didelio streso, fotografai padėjo atsipalaiduoti ir jaustis gerai. Esame labai patenkinti nuotraukų kokybe ir meniniu jų lygiu. Lūkesčiai buvo pilnai išpildyti.
Paslauga buvo atlikta:
2016 rugsėjį
Raimonda Petrauskaitė Mačiūnė Susieta su Facebook
Mūsų vestuvių fotografo paieškos prasidėjo čia :))Galiu drąsiai pasakyti, kad esate talentingi ir profesionalūs fotografai.Žmogus dievina savo darbą - rezutatai būna ypatingi.Linkime jums kuo didziausios sekmes!
Paslauga buvo atlikta:
2016 rugpjūtį