123 rekomendacijos
Agne Babrauskaite Susieta su Facebook
Vedėjas išties puikus! Turi daug nestandartinių idėjų, išskirtinę programą, iškalbingas, greitai reaguoja į nenumatytas situacijas, jokių priverstinių svečių kalbų sakymų, ar nešvankių juokelių :) Mums labai patiko, galėjome atsipalaidavę mėgautis savo švente. Labai jam esame dėkingi :)
Paslauga buvo atlikta:
2020 rugpjūtį
Kristina Kavaliauskaite Registruotasi El. paštu
Esame ką tik po savų vestuvių ir galime nuoširdžiai rekomenduoti Artūrą kaip atsakingą ir patikimą šventės vedėją. Nors ir pats pasiruošimas buvo apsunkintas (dėl karantino bendravome tik video skambučių pagalba), viskas buvo taip gerai išpildyta, kad net per šventę šoko visiškai nešokantys žmonės... :) Ačiū Artūrai, Jūs nuostabus!
Paslauga buvo atlikta:
2020 liepą
Donata Registruotasi El. paštu
Pasirinkusi Artūro teikiamas paslaugas nenusivyliau!! Džiaugiuosi, kad padėjo sukurti nuostabią šventę- tėvelių 40-dešimtas vestuvių metines! Viskas įvyko taip kaip norėjome! Mūsų lūkesčiai buvo išpildyti su kaupu! Visi svečiai liko sužavėti! Ačiū, Artūrai už jūsų pagalbą, už jūsų mintis, pasiūlymus, už organizavimą, visko įgyvendinimą ir pačios šventės pravedimą! Rekomenduoju ne tik aš, bet ir 50-dešimt šventėje dalyvavusių svečių!!!!
Paslauga buvo atlikta:
2020 liepą
Greta Jankovskienė Susieta su Facebook
Džiaugiamės pasirinkę Artūrą savo šventei, išpildė visus lūkesčius, linksmai ir energingai pravedė šventę, svečiams taip pat patiko 😊
Paslauga buvo atlikta:
2020 birželį
Rokas Aglinieks Registruotasi El. paštu
Esame labai patenkinti Artūro paslaugomis. Tiek konsultacijomis ir iki vestuvių. Taip pat, Artūras padėjo susidelioti vestuvių detales kurios nebuvo susijusios su vakarine dalimi. Vakarinę dalį pravedė nuostabiai, patiko ir jauniesiems ir vaikams ir uošviams. Be to, labai pagelbėjo vedėjo patirtis sprendžiant organizacinius klausimus šventės metu. Ačiū labai!
Paslauga buvo atlikta:
2020 birželį
Liveta Vasiliauskiene Susieta su Facebook
Nuostabus vedejas!!!😊Arturo deka vestuviu svente buvo tobula ir isimintina, visiems sveciams labai patiko, esam labai patenkintinti ir dziaugiames kad mes ji pasirinkom. DIDELIS ACIU uz viska!!!♥️ Rekomenduoju 100%👍👌
Paslauga buvo atlikta:
2020 birželį
Ruta Maciulyte Susieta su Facebook
50 ačiū už buitinio - karantininio jubiliejaus pavertima linksma ir netikėta staigmena mano tėčiui, kuris - iki pasirodant Artūrui- pusę šimto savo metu sutikinėjo su treningais priešais TV. Muzika ir sveikinimai, Artūro pozityvas, ir štai - džiaugiamės pavykusiu siurprizu išsipuošę ir laimingi! Rekomenduoju, nes nuoširdžiai dėkoju!!!
Paslauga buvo atlikta:
2020 balandį
Aliona Sirica Registruotasi El. paštu
Šventėme Dovido 18 ! Aš nesitikėjau tokio profesionalumo VISKAS buvo SUPER , tiesiog paskambinau Pirožkovuj šventė buvo nuostabi, Dėka ARTŪRUI IR DJ ERNESTUI. Ačiū Ačiū Ačiū . Jus nepakartojami nepalyginami . Rekomenduoju 100 proc.
Paslauga buvo atlikta:
2020 sausį
Orinta Schneiderat Susieta su Facebook
Tik didziausios rekomendacijos!! Turėjom Artūrą savo vestuvese prieš kelias dienas ir galiu pasakyti kad buvo tik patys geriausi įspūdžiai. Esame be galo laimingi, visi svečiai buvo kupini įspūdžių, zaidimai, įtraukianti programa viskas buvo išpildyta 110%!!! Organizuotumas, profesionalumas, patikimumas jau jautėsi nuo pirmo susitikimo! Jei kas ieškote vedejo savo šventei, tikrai nesuklysit! Ačiū dar karta už viską!
Paslauga buvo atlikta:
2019 gruodį
Algis Turi paslaugų puslapį
Rekomenduoju
Paslauga buvo atlikta:
2019 gruodį
JTheta Healing Susieta su Facebook
Puikus vedejas,sauniai pravede svente,kupinas ideju.Tikrai vertas aukso medalio.Dekoju uz nuostabia nuotaika,puikia svente.
Paslauga buvo atlikta:
2019 lapkritį
Simona Minikaitiene Registruotasi El. paštu
Rekomenduojam :) Vakaras pravestas puikiai, įdėjų Artūrui netrūksta! Puikiai prisitaiko prie publikos :) labai labai patiko ? ačiū!
Paslauga buvo atlikta:
2019 lapkritį
Ag Nė Susieta su Facebook
Rekomenduojam! Likom labai patenkinti kad pasirinkome Artūrą? Puikiai pravedė renginį, tiek mes tiek svečiai likome sužavėti Artūro profesionalumu. Sekmės jums! Ir net neabejoju kad susitiksime dar ne viena karta.?????????
Paslauga buvo atlikta:
2019 rugsėjį
Gertrūda Kiškytė Susieta su Facebook
Norime labai padėkoti Artūrui už puikiai pravestą šventę! Jūs tikras profesionalas, labai džiaugiamės, kad pasirinkome būtent Jus! Pačios didžiausios rekomendacijos! :)
Paslauga buvo atlikta:
2019 rugsėjį
Vaida Visockytė Susieta su Facebook
Jau tik susitikę su Artūru, supratome, kad vestuvės bus įsimintinos. Be galo charizmatiškas, kada reikia lyriškas, gebantis puikiai valdyti ir perprasti auditoriją - PROFESIONALAS ir daug daug kitų nuostabių žodžių, Artūrai, Jums iš mūsų! Pati didžiausia padėka Artūrui ir jo kolegai DJ už beprotiškai fantastiškai pravestas vestuves. Jau praėjo daugiau nei dvi savaitės po šventės, o su vyru ir svečiais vis dar prisimename kokia puiki šventė buvo. Ačiū už nuostabius prisiminimus, esame labai dėkingi! Sėkmės Jums ir toliau būkit toks koks esate!
Paslauga buvo atlikta:
2019 rugsėjį
Ingrida Vozgirdaite Susieta su Facebook
Didelis Ačiū Artūrui už nuostabiai pravestą mūsų šventę. Visi svečiai liko labai sužavėti profesionalumu ir gera nuotaika. Viskas buvo tiesiog nuostabu. Ačiū!!!
Paslauga buvo atlikta:
2019 rugsėjį
Victoria Pak-Domascenko Susieta su Facebook
Gyvename uzsienyje , kai jau suradome Artura , pirmasis musu pokalbis ivyko skype, Arturo iniciatyva , jau tada supratome , butent sis zmogus reikalingas musu sventeje! Arturas mus itikino, neatsisakyti visu tradiciju( sveciai is uzsienio buvo nustebinti, kad mes tokia maza salis , taciau turime tiek graziu islikusiu tradiciju nuo senu laiku) Mano nuostabai , maciau kaip Arturas pergyvena uz kiekviena smulkmena. Kaip bendradarbiauja su likusiu personalu. Fotografu, padavejais. Sis zmogus padare musu svente nepamirstama visam gyvenimui! Man tikrai nereikejo pergyventi uz nieka! Arturai, aciu Jums uz viska! Uz idejas, profesionaluma , humoro jausma ir tiesiog zmogiskuma!
Paslauga buvo atlikta:
2019 rugpjūtį
Arn Etta Susieta su Facebook
Geriausias vedėjas kokį tik teko sutikti, jam tikrai nestokoja originalių idėjų, humoro jausmo ir lankstumo. Net jei kažkas eis ne pagal planą, to niekas nepastebės, nes Artūras sugeba labai profesionaliai išsisukti iš kėbliausių situacijų. Artūro ir jo kolegos dėka, vakaras praėjo labai sklandžiai ir įdomiai, netruko žaidimų ir pramogų, svečiai liko sužavėti.
Paslauga buvo atlikta:
2019 rugpjūtį
Roberta Dagilienė Susieta su Facebook
Jau po draugų vestuvių vienbalsiai su vyru nusprendėme, jog mūsų šventės vedėjas bus Artūras. Jis taip puikiai pravedė tiek draugų, tiek mūsų šventę, jog laikas lėkte praskriejo, o ir visi šventės dalyviai buvo labai patenkinti :) Ačiū, Artūrai, kad galėjome visiškai nežiūrėti į laikrodį, mėgautis švente, o ir DJ taip puikiai prisitaikydavo prie šokančių ir jų norimos muzikos, ačiū ir jam! :) P.S. Ačiū, kad nepalikote naktinėti be muzikos :)
Paslauga buvo atlikta:
2019 rugpjūtį
Nora Šukaitytė Susieta su Facebook
Kai pradėjome ieškoti vedėjo mūsų vestuvėms, mus sudomino Artūro aprašymas bei atsiliepimai apie jį, o kai susitikome gyvai - abejonių nebeliko. Artūras sugebėjo labai taktiškai įkalbėti neatsisakyti visų tradicijų vestuvėse ir tik jo dėka šventė buvo iš tiesų tokia, kokia turėjo būti - tiek linksma, tiek rimta, tiek įsimintina. Net keli svečiai sakė, kad Artūro programa naujoviška, nenuobodi ir tikrai smagi :) Ačiū, Artūrai, kad galėjome tą dieną neskaičiuoti laiko ir visiškai atsipalaidavę mėgautis mūsų švente, o DJ toooks kantrus ir malonus, kad dar dvigubas ačiū ir jam! :)))
Paslauga buvo atlikta:
2019 rugpjūtį
Greta Laričeva Susieta su Facebook
vienareikšmiškai geriausias! Šventėje dalyvavo svečiai nekalbantys lietuviškai. Nei vienas nebuvo pamirštas. Taip pat labai padėjo prieš šventę kai pavedė žmogus turėjęs nupiešti šaržus. Vedėjas per valandą rado merginą sutikusią išgelbėti mane ir nupiešti šaržus per savaitę! 100% rekomendacijos! Rinkčiausi dar ir dar kartą! ❤️
Paslauga buvo atlikta:
2019 rugpjūtį
Beata Krylovic Susieta su Facebook
Norejome padekoti ir visiems rekomenduoti super vedeja!! Musu vestuviu svente prabego linksmai, jausmingai bei prasmingai. Tiek mazi, tiek dideli buvo itraukti i zaidimus ir uzduotis. Programa naujoviska, bei labai idomi, taigi jei ieskote linksmo, kiseneje neieskancio vedejo savo sventei, Arturas butent tas!!! Aciu , kad padarete musu diena dar ipatingesne ❤️
Paslauga buvo atlikta:
2019 rugpjūtį
Stasys Masel Susieta su Facebook
Jei švęsti tai švęsti, jei rekomenduoti vedėją tai Artūrą. Ačiū už gerą nuotaiką, už profesionalumą, už emocijas kurios yra tikros!:)
Paslauga buvo atlikta:
2019 liepą
Tadas Gl Susieta su Facebook
Puikus šiuolaikiškas vedėjas, jokių blevyzgų, priverstinių tostų ar pasisakymų kas aš toks jauniesiems. Rūpestingas, dėmesingas smulkiausioms detalėms. Vedėjas su puikiu humoro jausmu. Kruopščiai sudėliota vakaro programa prikaustė kiekvieną svečią. Nestandartiniai žaidimai, linksmos užduotys, kurios nepastato nei vieno svečio į nepatogią padėtį labai praturtino vakaro programą. Artūras mūsų šventę pavertė šiuolaikiška pasaka, kurioje kiekvienas norėjo būti kuo ilgiau, o sekančią dieną nenustojo kalbėti apie puikiausią iki šiol matytą vedėją.
Paslauga buvo atlikta:
2019 liepą
Sima Povilionytė Susieta su Facebook
Katik atšventėme savo vestuves ir atgarsiai apie nuostabų vedėją nesiliauja! Likome sužavėti jo gera nuotaika, kūrybišku svečių užėmimu, ir savo lankstumu! Viską išpildėte su kaupu! esame be galo dėkingi
Paslauga buvo atlikta:
2019 liepą
irina Registruotasi El. paštu
Артур- лучший из лучших ведущих! Рекомендую!
Paslauga buvo atlikta:
2019 liepą
Renata Venckutė Susieta su Facebook
Nėra net žodžių apsakyti, kaip puikiai, šiuolaikiškai, linksmai ir profesionaliai Artūras pravedė mūsų vestuves. Esame labai dėkingi už puikią nuotaiką bei svečių šypsenas viso renginio metu. Artūras, tai žmogus trykštantis energija, mylintis savo darbą ir jį atliekantis su entuziazmu. Esame labai laimingi suradę šį vedėją.
Paslauga buvo atlikta:
2019 liepą
Simona Cimuškevič Susieta su Facebook
Beeeeeeee proto SUPERINIS renginiu vedejas ARTUUUUURAS!!!! Esame be galo dekingi, pats pirmas buvo i kuri kreipemes ir po pirmo susitikimo be jokiu abejoniu panorom matyti JI musu sventeje! Rusu, lietuviu, anglu ar kinieciu kalba, NESVARBU! Aciu Arturui uz puikia nuotaika, profesionalu darba ir entuziazma!!! Labai jauciasi, kad jam patinka tai ka jis daro: isiklause i musu norus ir kartu buvo pilnas sauniu ideju, energingas, smaikstus ir pastebintis visus ir jaunus ir vyresnius. Sekmes skleidziant gera nuotaika!!! ACIUUUUU!!!
Paslauga buvo atlikta:
2019 liepą
Henrikas Susieta su Facebook
Artūras super pravedė mūsų įmonės gimtadienio vasarinį renginuką. Mano vertinimu buvo gal net geriausias iš visų kiek turėjome!
Paslauga buvo atlikta:
2019 birželį
Indrė Griščiukienė Susieta su Facebook
Pirmiausia noriu papasakoti, jog kai planavau savo vestuves, labai atidžiai rinkausi vedėją. Susitikimo metu, mano vyras tiesiog norėjo Artūro mūsų vestuvėse. (O jam įtikti reikia, nes pats yra dirbęs vestuvėse, bei matęs įvairiausius vedėjus!). Su Artūru nuo pirmo susitikimo buvo viskas paprasta ir lengva. Jokio streso, tūkstantis geriausių patarimų, bei nepakartojama programa! Tiek juoko, geros nuotaikos savo vestuvėse net nesitikėjau. Artūras pasiteisino 1000% ir daugiau. Rekomenduoju visiems. :)
Paslauga buvo atlikta:
2019 birželį
Eglė Kiselevskaja Susieta su Facebook
Šventė buvo nereali Artūro dėka! Vesta LT/RU kalbomis, visų svečių veiduose spindėjo šypsenos, noriai atliktos užduotys, girdėjosi tik juokas ir laimingų žmonių balsai! Paskutinės minutės korekcijos atliktos nepriekaištingai, iškilę nesklandumai išspręsti profesionaliai. 10 balų, tikrai nepasigailėsite pasirinkę Artūrą :)
Paslauga buvo atlikta:
2019 birželį
Jovita Davidavičienė Susieta su Facebook
Labai didelis AČIŪ Artūrui už nuostabe švente, buvo labai linksma ir šiuolaikiška, kas nori tikrai profesonalaus vedėjo, rekomenduoju!!!
Paslauga buvo atlikta:
2019 birželį
Vadimas Merinovas Susieta su Facebook
Pats geriausias vedėjas! Pranoko visus lūkesčius!
Paslauga buvo atlikta:
2019 birželį
Darja Ryzkova Susieta su Facebook
Arturas is responsible and very professional in his field. He knows how to listen, when to recommend and how to improvise if something goes out of control. Highly recommend his services.
Paslauga buvo atlikta:
2019 birželį
Agne Saldukaite Susieta su Facebook
Artūrai!!!! ❤️ ačiū ačiū!!! Esame pakerėti, sužavėti ir įsimylėję! Jūs esate tikras master of master!!! Kitaip ir paprastai sakant: profas! kaip gerai, kad sutikome Jus. Mūsų šventę padarėte įsimintiną. Esate žmogus su idėjomis, mokate ir pralinksminti ir širdeles pavirpintiTaip pat DJ puikus! Puiki komanda! Dėkui ir Sėkmės 10/10
Paslauga buvo atlikta:
2019 birželį
Rita Krickaitė Susieta su Facebook
Atsakingas, visas detales apgalvojantis ir nuotaikingas vedėjas Esame patenkinti Jūsų darbu ☺️ Svečiams taip pat patiko, dėl to esame dar labiau laimingesni Rekomenduosime ir kitiems
Paslauga buvo atlikta:
2019 birželį
Živilė Markevičiūtė Susieta su Facebook
Puikiai pravedė mūsų vestuves! Pranoko lūkesčius! Nors žmonių ir nebuvo daug, bet sugebėjo įtraukti į žaidimus ir užtaisyti geros nuotaikos bei energijos pojūtį! Tikras profesionalas, sugebantis laiku ir vietoj sąmojingai pajuokauti! Tiek mes tiek ir svečiai liko labai patenkinti! Didžiausios rekomendacijos!
Paslauga buvo atlikta:
2019 gegužę
Jurgita Verbickaitė Susieta su Facebook
Noriu padėkoti, Artūrui ir jo komandai už puikų darbą. Artūras šventę pravedė dvejomis kalbomis ir visiems mūsų svečiams paliko teigiamą įspūdį. Artūras puikiai užėmė svečius kol jie laukė sugrįžtant mūsų(jaunųjų). Techninė įranga ir apšvietimas sukūrė puikų įvaizdį. Tikrai rekomenduoju Artūrą ir jo komandą, pasirinkę juos nenusivilsite ir jie išpildys visus jūsų lūkesčius :)
Paslauga buvo atlikta:
2019 balandį
Indrė To Registruotasi El. paštu
Artūras yra fantastiškas vedėjas, kurio programa sužavėjo visus. Didžiausios rekomendacijos.
Paslauga buvo atlikta:
2019 balandį
Vilius Kraujutis Susieta su Facebook
Artur Pirožkoff vedė mūsų su Laura vestuvių šventę. Mūsų šventės dalyviams labai patiko. Artūras puikiai kalba ir anglų kalba, taigi mūsų užsieniečiai draugai jautėsi informuoti ir žinojo, kas kada vyksta. Artūras buvo su DJ, kuris parinko tinkamą muziką dalyviams. Buvo daug šokančių žmonių. Žaidimai ir užsiėmimai buvo tinkami mūsų auditorijai. Girdėjome labai daug gerų atsiliepimų. Vedėjas buvo energingas; "užsivedęs". Rekomenduoju 10/10. 👍 👍 👍 👍 👍
Paslauga buvo atlikta:
2019 vasarį
Anachita Ša Susieta su Facebook
Artūras sukūrė puikią šventės atmosferą. Idealiai kalba lietuviškai, rusiškai, angliškai. Tinkamai parinkta muzika, originalios užduotys ir pramogos, tikrai nebuvo gėda, visi svečiai liko patenkinti ir net kukliausi išėjo į sceną (ir ne per prievartą).
Paslauga buvo atlikta:
2019 vasarį
Leyla Elgim Susieta su Facebook
NUOSTABUS vedejas. Gimtadienis buvo aktyvus, smagus, pilnas juoko. Zaidimai ir uzduotys buvo idomus, linksmi ir siuolaikiski. labai rekomenduoju! ypac tiems kas yra dalyvaves ivairiuose renginiuose ir kam norisi kazko naujo.
Paslauga buvo atlikta:
2019 vasarį
Emilė Navickaitė Susieta su Facebook
Labai džiaugiamės turėję galimybę bendradarbiauti ir dėkojame sutikus sudalyvauti mūsų organizacijos rengiamame protmūšyje. Tai vedėjas, turintis humoro jausmą bei puikiai gebantis valdyti publiką. Renginio dalyviai neabejotinai buvo patenkinti, tad atsiliepimai apie Artūrą tik patys geriausi, rekomenduoju!
Paslauga buvo atlikta:
2018 lapkritį
Ana Zacharevic Susieta su Facebook
Emocijos, tik pačios geriausios emocijos išliks mūsų ir visų svečių atminty po mūsų vestuvių, kurias pravedė Artūras Pirožkovas...tiesiog kitų nebuvo :D Nuostabus vedėjas ir be galo malonus žmogus. Jis ne tik pravedė vestuves, bet ir davė daug naudingų patarimų, ruošiantis joms. Rekomenduojame jį visiems. Ačiū, Artūrai :)
Paslauga buvo atlikta:
2018 spalį
Monika Abramavičienė Susieta su Facebook
Šiuolaikiškas, labai gerai jaučiantis publiką, gebantis pasiūlyti naujų idėjų ir atsižvelgti į jaunųjų pageidavimus. Mums (jauniesiems) atrodė, kad Artūro dėka vestuvių metu buvo išlaikyta labai gera atmosfera, buvo super išpildyti mūsų pageidavimai, tad paklausinėjom ir svečių, kokie jų atsiliepimai. Tai galime tvirtai sakyti, kad visapusiškai visi liko patenkinti (net ir daug matę ir labai išrankūs), sužavėti Artūro gebėjimu pravesti šventę, organizuoti žaidimus. Buvo labai gerai, originalu, skoninga :) Smagu ir tai, kad ne tik vestuvių šventės vedimas buvo sklandus, bet ir pats bendravimas prieš paliko tik teigiamus prisiminimus. Gavom nemažai naudingų patarimų, kartu pavyko įgyvendinti kelias netradicines idėjas ir jaučiamės, kad šventė pavykusi 100 procentų. Tad neabejodami rekomenduojame! J&M
Paslauga buvo atlikta:
2018 spalį
Daiva Stepulionienė Registruotasi El. paštu
Renkantis vedėją praleidome daug laiko skaitant atsiliepimus ir prašant rekomendacijų iš draugų. Iš tikrai didelio rato šaunių vedėjų parinkome Artūrą, kuris jau pirmojo susitikimo metu mus sužavėjo savo energija ir atsidavimu darbui. Tai padarę pataikėme į dešimtuką, nes galiausiai šventė viršijo visus mūsų lūkesčius, o Artūrą ir patys dabar galime rekomenduoti 110%!!!
Paslauga buvo atlikta:
2018 rugsėjį
Agnė Klementaitė Registruotasi El. paštu
Tiesiog fantastiškas vedėjas. Taktiškas, malonus ir labai profesionalus, sugebantis su kiekvienu svečiu rasti bendrą kalbą. Pačios didžiausios rekomendacijos.
Paslauga buvo atlikta:
2018 rugsėjį
Vaidu Te Susieta su Facebook
Didžiausios rekomendacijos ir tik geriausi atsiliepimai! Artūras puikiai savo darbą išmanantis ir šiuolaikiškas vedėjas. Esame laimingi, kad pasirinkom Jus! :) Tiek mes tiek svečiai linksminomės kaip niekada, buvo fantastiška. Ryte tikrai skaudėjo pilva, nes visą vakarą nuolat juokėmės! AČIŪ!
Paslauga buvo atlikta:
2018 rugsėjį
Kristina Cirtautaitė Susieta su Facebook
Pagaliau sugrįžus į Lietuva, ramiai atsisėdus ir pagalvojus apie visa tai kas įvyko prieš dvi savaites, negalime nepagirti mūsų vestuvių vedėjo! Su kuriuo buvo lengva ir malonu bendrauti, visada paklausus nors ir nelabai protingų klausimų :D Buvo gaunami išsamūs atsakymai! Jau po pirmo susitikimo, jautėme, kad kaip sako žmonės "neprašovėme" :)) Ir tikrai! Profesionalumas, organizuotumas, mandagumas, svečių sudominimas, visko suderinimas iki smulkmenų - tai tikrai Artūro nuopelnai. Rekomenduojam ir tuo pačiu dar kartą dėkojam, nes likome patenkinti ne tik mes, bet SVARBIAUSIA ir mūsų svečiai :)) Ačiū ir sėkmės kituose projektuose :))
Paslauga buvo atlikta:
2018 rugpjūtį
Каролина Штоль Susieta su Facebook
Artūras yra nuostabus renginių vedėjas ‍! Rekomenduoju jį visiems jauniesiems, kurie savo šventei nori pridėti energijos, juoko ir daug gerų emocijų! Artūras paruošė puikią renginio programą, kuri visą vakarą buvo energinga, linksma ir neleidžianti svečiams nuobodžiauti Visi svečiai liko sužavėti! Labai džiaugiamės, jog savo vestuvių šventę patikėjome Artūrui. Dar kartą didelis AČIŪ ❤️
Paslauga buvo atlikta:
2018 rugpjūtį
Loreta Berzanskienė Registruotasi El. paštu
Labai ačiū Artūrui už puikią šventę. Tiek vyresni svečiai, tiek jaunimas liko labai patenkinti.
Paslauga buvo atlikta:
2018 rugpjūtį
Tomas Alexandra Susieta su Facebook
Артур,спасибо Вам за такой прекрасный праздник! Все гости и мы остались очень довольны,все пишут и звонят,хвалят ведущего! Гости в восторге! Профессионал с большой буквы! Спасибо!
Paslauga buvo atlikta:
2018 rugpjūtį
Miglė Augūnienė Susieta su Facebook
Skiriam Artūrui 10 balų! Tiek mes, tiek mūsų šventės svečiai liko sužavėti! Rekomenduojam!
Paslauga buvo atlikta:
2018 rugpjūtį
Edgaras Baumila Susieta su Facebook
Su Artūrų vestuvėse dirbame jau ne pirmą kartą, šis žmogus yra tikras PROFESIONALAS! Šventės nuotaika ir organizuotumas garantuoti. Viskas apgalvota, viskas laiku, nereikės dėl nieko jaudintis ir rūpintis. Vienas malonumas būti jo rengiamose šventėse!
Paslauga buvo atlikta:
2018 rugpjūtį
Aurelija Kievinienė Susieta su Facebook
Rekomenduojam! Vienas iš žmonių, dėl kurių mūsų šventė buvo išpildyta 110%! Patenkinti liko visi - tiek draugai, tiek tieveliai, tiek mes, tiek sodybos savininkai, nes atsižvelgta buvo į visus. Visų vestuvių metu nesijautė jokių nesklandumų, visi buvo linksmi ir daaug svečių prašė šio žmogaus rekvizitų planuojamoms šventėms. Didelis didelis ačiū dar kartelį!
Paslauga buvo atlikta:
2018 rugpjūtį
Skaistė Reneckienė Susieta su Facebook
Artūras nuostabus žmogus, kuris jūsų šventę pavers nepamirštama ;) dėl jūsų atvažiuos, paskambins, nuveš, paduos, patars, padės, ....ir dar daug daug. ;) mes labai džiaugiamės, kad jus radome ir tikime, kad dar susitiksime ;))) ♡♡♡
Paslauga buvo atlikta:
2018 rugpjūtį
Darius Senkevičius Registruotasi El. paštu
Labai stiprus vedėjas ir atsakingas žmogus, nestokojantis idėjų. Ne tik puikiai pravedė šventę, bet ir labai padėjo pasiruošimo etape. Rekomenduoju.
Paslauga buvo atlikta:
2018 liepą
Rimgailė Petkevičienė Susieta su Facebook
Ačiū, kad mūsù šventę padarėte linkmà ir gražę!:))
Paslauga buvo atlikta:
2018 liepą
Aistė Ž. Abromavičienė Susieta su Facebook
Artūras ir Dj tikrai super pravedė mūsų vestuvių vakarą. Šventės metu buvo kalbama dvejomis kalbomis. Tikrai energingas, nuostabus vedėjas, jo dėka laikas prabėgo neapsakomai greitai... Rekomenduojame 100%!!!
Paslauga buvo atlikta:
2018 liepą
Povilas Stepankevičius Susieta su Facebook
Tikrai rekomenduoju !
Paslauga buvo atlikta:
2018 liepą
Jurgita Stravinskyte Susieta su Facebook
Dėkojame Artūrui už nuostabią vestuvių atmosferą, nuotaiką, nuoširdų bendravimą, sugebėjimą skirtingų kultūrų, tautų, įvairaus amžiaus, skirtingomis kalbomis kalbančius žmones suvienyti gražiai šventei. Buvo linksma, jautru, įdomu. Šventę atsiminsime ilgai.
Paslauga buvo atlikta:
2018 liepą
Vilius Šou. Registruotasi El. paštu
Labai ačiū Artūrui už puikiai pravestą šventę. Buvo labai linksma ir gražu. Po vestuvių mums visiems liko tik puikios emocijos, dar kartą ačiū labai. Rekomenduoju visiems!
Paslauga buvo atlikta:
2018 birželį
Saulius Bagdonas Turi paslaugų puslapį
Labai profesonalus ir aukšto tylio vedėjas :) Jis tiesiog išprotėjęs dėl savo darbo - jam tai gyvenimo draivas.
Paslauga buvo atlikta:
2018 birželį
Raimonda Liu Registruotasi El. paštu
Esu dalyvavusi daugelio vedėjų šventėse, tarp kurių buvo ir labai žinomi vardai, bet Artūro energija, reagavimas į nenumatytas situacijas, pastangos, viršijančios visus įmanomus lūkesčius - tiesiog sužavėjo! Viskas apgalvota iki smulkmenų ir vakaro kontrolė nepaleidžiama nei sekundei. Labai rekomenduoju!
Paslauga buvo atlikta:
2018 birželį
Asta F. Registruotasi El. paštu
Arturas - nuostabus ir linksmas zmogutis, ismanantis savo darba, lanksciai prisitaikantis prie visu ir visokio amziaus zmoniu. Taip pat visada duos patarimu ir ideju jusu sventei. Tad noretume nuosirdziai padekoti Arturui uz nuostabia sventine atmosfera ir uz super nuotaika. Dvi kalbos liejosi kartu be problemu. Profesionalus ir paprastas priemimas prie sveciu visus pakerejo ir visi buvo itraukti i vakaro programa. Visi sventes sveciai isejo kupini ispudziu, didziausiomis sypsenomis ir geromis emocijomis. Dar karta Aciu, aciu ir aciu! Sekmes! Asta, Konstantinas ir Atene
Paslauga buvo atlikta:
2018 birželį
Irma Dzindzelėtė Susieta su Facebook
Jau mėnuo po dukters Laura Korotun ir Dmitriy Korotun vestuvių, bet reta diena kai nėra paminėtas Artūro vardas pokalbio metu, rekomendacijų teikimui, aptarimą jo gebėjimams išvystyti tobulą atmosferą Tikėjome, kad viskas vyks puikiai, bet, kad taip tobulai, nerealiai ir iškilusius nesklandumus pašalins akimirksniu tikrai negalvojome .Tautybių skirtumų neliko, trys kalbos skambėjo kaip viena, organizuotumas aukščiausio pilotažo, nuoširdumas. IR NET keletos užsieniečių svečių nuvežimas į Vilniaus aerouostą šventės naktį !! SĖKMĖS jums ir jūsų komandai AČIŪ!!!!!
Paslauga buvo atlikta:
2018 birželį
Kotryna Filipavičienė Susieta su Facebook
Tokio tobulo ir nepakartojamo vedėjo dar nesu sutikusi :) rekomenduoju būtent tik ji ačiū už nerealiai pravestas vestuves p.s. Dar tikiuosi susitiksim ne pirmą ir ne paskutinį kartą ☺️
Paslauga buvo atlikta:
2018 birželį
Žilvinas Kazlauskas Turi paslaugų puslapį
Geriausias vedėjas ever !
Paslauga buvo atlikta:
2018 gegužę
Valdone Maciulyte Susieta su Facebook
Tikrai drasiai galime rekomenduoti Artura vesti jusu svente! Arturas labai atsakingai ir linksmai pravede musu sutuoktuviu vakara. Per zaidimus verkeme juoko asaromis, o tokios akimirkos, kaip zidinio teikimas verte susimastyti ir isiklausyti I Arturo zodzius. Patys rinkomes butent si vedeja, nes is komentaru susidareme ispudi, kad tai patikimas zmogus ir nepaves musu - patvirtinam. Taip pat, vedimas ir anglu kalba buvo didelis pliusas - uzsienieciai susigaude, kas vyksta, ir tikrai smagiai sudalyvavo zaidimuose. Beje, mums nereikejo sukti galvos del Dj su garso, sviesu aparatura, zemu ruku - Arturas pasirupino tuo. Lauksime kitu svenciu! ACIU & SEKMES!
Paslauga buvo atlikta:
2018 gegužę
Greta Blazenyte Registruotasi El. paštu
Dėka Artūro ir Dj Tomo mūsų vestuvių vakaras tapo TO-BU-LAS! Renginys pravestas dvejomis kalbomis, programa - nereali! Artūras pilnas idėjų, be galo atsakingas, lankstus, kūrybingas, nestokojantis humoro, labai nuoširdus vedėjas. Tomas pozityvus, puikiai apšildė svečius parenkama muzika ir savo šypsena visą vakarą! O išgirdę jo dainą likome maloniai sužavėti! Mes ir mūsų svečiai nori atsukti laiką atgal ir viską pakartoti Supermenų komandai tik patys gražiausi ir šilčiausi žodžiai!!!!! Ačiū Jums! ❤ Rekomenduojam!
Paslauga buvo atlikta:
2018 balandį
Inesa Borkovska Turi paslaugų puslapį
Esu vestuvių planuotoja ir drąsiai galiu rekomenduoti bet kokiai savo porai vedėją Artūrą. Profesionalus, taktiškas ir labai organizuotas vedėjas. Kiek teko dirbti visada nustebina naujienomis . Noriu išskirti būtent vienas vestuves, kuriose jaunųjų poroje nuotaka prancūzaitė ir jaunikis lenkaitis gyvenantys Anglijoje. Šventėje dalyvavo skirtingų tautų svečiai ir mano kaip organizatorės užduotis buvo parinkti tokį vedėją, kuris galėtų pravesti taip vakarą, kad skirtingų tautų, tradicijų ir kalbų svečiai jaustųsi jaukiai . Šventė pavyko 100 procentų ... Artūras užvedė visus ir prancūzus, ir lenkus, ir lietuvius. Buvo nuostabios vestuvės kaip ir visos, kuriuose vedėjauja šis nuostabus žmogus!
Paslauga buvo atlikta:
2018 balandį
Igor Jasinski Susieta su Facebook
Рекомендую, работу отлично!
Paslauga buvo atlikta:
2018 balandį
mindaugas ratkevičius Registruotasi El. paštu
Ką tik atšvenčiau savo 40-metį, kurį pravedė Artūras. Super vedėjas: taktiškas, neįkyrus ir tuo pačiu nei vienas nenuobodžiavo, buvo labai linksma, geri žaidimai ir puiki programa. Kai rinkausi vedėją tai perskaičiau atsiliepimus apie Artūrą ir paskambinus sutarėme susitikti. Per susitikimą pasitvirtino atsiliepimai apie šį vedėją ir sutarėme dėl šventės pravedimo. Į programą labai nesigilinau, nes per susitikimą supratau, kad galima pasitikėti šiuo vedėju ir likau maloniai nustebintas, nes ir pačiam buvo staigmena kas bus. Dar kartą ačiū Artūrai už puikią šventę! Mindaugas
Paslauga buvo atlikta:
2018 balandį
Laima Navickaite Susieta su Facebook
Noriu padėkoti Artūrui už profesionaliai ir gražiai pravestą mano šventę! :) Tai labai šiltas ir nuostabus žmogus bei vedėjas! Užsiėmimai ir žaidimai buvo linksmi ir įdomūs!!! Viskas suorganizuota iki smulkmenų. Ačiūūū!! P.S.Artūrai mokinkis latvių kalbą, mums vestuvėm Tavęs reikės :))))
Paslauga buvo atlikta:
2018 kovą
Aldona Venskienė Susieta su Facebook
Rekomenduoju Artūrą Pirožkovą ,jei norite tobulo,smagaus ir nepamirštamo vakaro!
Paslauga buvo atlikta:
2018 kovą
Liudmila Dobiliene Registruotasi El. paštu
Tikrai rekomenduoju, nuostabus vedejas, savo darbo zinovas. Ir pasmaikstauja ir rimtai praveda kai reikia. Idomus ir nebanalus vedimas. 10 balu :)
Paslauga buvo atlikta:
2018 vasarį
Rima Žvinytė Susieta su Facebook
Puikus vedejas,neiskantis zodzio kiseneje,zaismingas,energingas.vestuviu vakaras pravestas nerealiai rekomenduoju
Paslauga buvo atlikta:
2018 sausį
Eglė Meškelytė-Kazlauskė Susieta su Facebook
Nuostabus tas Artūras. Padėjo surengti linksmą ir gražų mamytės jubiliejų. Ir mama, ir vaikai, ir likę svečiai šypsojosi iki ausų. Atrakcijų netrūko, įsitraukė visi jauni ir vyresni. Ačiū labai, patys tikrai taip vakarėlio nebūtume susiorganizavę. O ir kaina labai prieinama, galima susitarti :)
Paslauga buvo atlikta:
2017 gruodį
Aistė Jurgutytė Susieta su Facebook
Labai rekomenduoju! Smagesnio vakaro ir įsivaizduoti negalėjome :) Dėkoja visa Continexus komanda :)
Paslauga buvo atlikta:
2017 gruodį
Eglė Sadauskaitė Susieta su Facebook
Rekomenduoju
Paslauga buvo atlikta:
2017 gruodį
Diana Ravinskaitė Susieta su Facebook
Dar karta aciu Arturai uz nerealia svente. Tarptautines vestuves, anglu- lietuviu kalbomis. Super, visiem buvo labai smagu!! Rekomenduoju!!
Paslauga buvo atlikta:
2017 lapkritį
Edita Norkienė Registruotasi El. paštu
Net ir praėjus metams, po mūsų vestuvių emocijos ir įspūdžiai likę ne tik mums, bet ir visiems svečiams. Artūrą, kaip šventės vedėją rekomenduojame visiems. Šimtaprocentinis pasitikėjimas nuo pirmo susitkimo, nes matai, kad žmogus daro tai kas jam patinka ir yra tikras profesionalas. Gerą šventės nuotaiką sukuria per kelias akimirkas, neatsibodusios užduotys ir žaidimai bei jokių banalių ar pigių juokelių. Ačiū dar kartą!
Paslauga buvo atlikta:
2017 rugsėjį
Viktorija Ašmenė Susieta su Facebook
Artūras kartu su DJ pavertė mūsų vestuves tikra pasaka! Vakaras buvo pravestas dvejomis kalbomis, Artūras kuo puikiausiai "persijungdavo" iš vienos kalbos į kitą. Labai šiltas ir nuoširdus žmogus. Be jo mūsų šventė nebūtų tobula. O DJ... ačiū jam už kantrybę! Puiki komanda! Patys geriausi atsiliepimai! Didelis ačiū jums! Sėkmės ir didžiausių pasiekimų! :)))))
Paslauga buvo atlikta:
2017 rugsėjį
Loreta Turi paslaugų puslapį
Dar kartą ačiū Artūrui, pats profesionaliausias vedėjas, kuris išgelbėjo mūsų vestuves ir darė ką galėjo,kad mes liktume laimingi ir patenkinti. (Nes,deja, pasirinkome netinkamus muzikantus.) O daug pasako vien tai, kad atvykstant į mūsų šventę Artūrui sprogo mašinos padanga,ir jis su taxi per ketvirtį Lietuvos važiavo, kad atvyktu ir pravestu mūsų vestuves!!!! Žinoma mes tai sužinojome tik po šventės...Tikrai jei dar renkatės ir galvojate ar rinktis Artūrą tai rekomenduoju tik tai jį! Tikrai nesigailėsite, viskas bus patikimose profesionalo rankose.
Paslauga buvo atlikta:
2017 rugsėjį
Gerda Pe Susieta su Facebook
Ačiū, Artūrai, buvo tikrai be galo smagu! Geriausi atsiliepimai ir šilčiausi apkabinimai Jums, už Jūsų lankstumą, energiją ir pastangas, ačiū, kad buvote kartu šią nuostabią dieną ir atsiprašom, kad pakankinom didžėjų Aurimą ir nenorėjom jo paleist net po 7.00 ryto linkėjimai jam! Ir sėkmės darbuose
Paslauga buvo atlikta:
2017 rugsėjį
Indre St Susieta su Facebook
Tai pats nuostabiausias vedėjas, kokį esu sutikusi. Viskas apgalvota ir išpildyta. Tai idėjų ir energijos pilnas žmogus, kurio balso, užduočių, gražių žodžių užtenka visiems. Ačiū už nuostabų vakarą!
Paslauga buvo atlikta:
2017 rugpjūtį
Brigita Roch Susieta su Facebook
Iki susitinkant su Artūru sunkiai įsivaizdavom, kaip mūsų vestuvių šventė atrodys. Jaudinomės, kad bus nuobodi ir neįsimintina. Kai susitikom aptarti šventės eigos supratom - viskas bus puiku! Šis vedėjas - draugiškas ir šiltas žmogus, pilnas idėjų, patarimų, tačiau taip pat atsižvelgia ir į jaunųjų poreikius. Iškart po susitikimo suteikė mums saugumo jausmą, kad jis viskuo šventėje pasirūpins. Ir išties šventę pravedė puikiai, žmonės, kurie galvojo, kad nenorės per daug aktyviai dalyvauti, vis tik įsitraukė į žaidimus. Vestuvės visgi buvo nepaprastos, lietuvių-anglų ir truputį vokiečių kalbomis. :) Artūras puikiai prisitaikė prie įvairiausios publikos. Po šventės tiek svečiams tiek mums šis vedėjas tikrai paliko įspūdį ir svečiai prašė jo kontaktų. Jei reiktų dar kartą rinktis vedėją - rinktumėmės tik šį!
Paslauga buvo atlikta:
2017 rugpjūtį
Viktorija Marčenko Susieta su Facebook
Nerealiai suorganizuotos vestuves ! Labai draugiska komanda ! Vedejas tikras savo srities zinovas - visu sveciu atgarsiai, PROFESIONALAS ! Viskas suorganizuota nepriekaistingai, esame begalo laimingi pasirinke Jus ! Svente vyko sklandziai ir buvo begaaalo linksma! Greitas ir palei isrankiausius norus- superinis ! Mokantis pakreipti teisinga linkme bet kokia ekstremalua situacija. Begalo smagus bendravimas dar tik planuojant svente. Kaifuojame visi kartu is prisiminimu apie svente ir norisi viska pakartoti ! REKOMENDUOJAME ! Ir tikimes dar susitikti ! Aciu !
Paslauga buvo atlikta:
2017 rugpjūtį
Valdemar Turi paslaugų puslapį
tariame didelį AČIŪ už nuostabų darbą svarbiausią mūsų dieną charizmatiškajam vedėjui, kuris padėjo suplanuoti šventę minučių tikslumų ir leido mums mėgautis kiekviena mūsų šventės akimirka. Jūs be galo linksmi, šilti, aktyvūs ir gerą humoro jausmą turintys žmonės. Jūs palikote gerą įspūdį ne tik mums, bet ir mūsų svečiams!
Paslauga buvo atlikta:
2017 rugpjūtį
Aivaras Nesvarbu Susieta su Facebook
Planuojant vestuves jieskojau gero vedejo su dj. Ir dekui dievui radau Artura . Super vedejas . Geras patarejas vestuviu klausimais . Lengvai veda vestuves dviem kalbom iskarto . Su juo dirbantys dj irgi nuostabus pakelia nuo stalo zmones sokti . O jai trumpiau pameginkit nenusivilsit garantuojiu .
Paslauga buvo atlikta:
2017 liepą
Ernestas Čekenis Turi paslaugų puslapį
Artūras Pirožkovas - Nepakartojamas vedėjas! Jis visuomet tik geros nuotaikos ir skleidžia tik pozityvią energiją, be kurios joks vakarėlis tiesiog neįmanomas. Artūras - tikras savos srities PROFESIONALAS! Visuomet įsiklauso į užsakovo pageidavimus, supranta (pagauna) publiką ir renginys pavyksta PUIKIAI! Ir dar man patinka tai, kad Artūras labai INOVATYVUS. Nuolat sugalvoja visokiausių naujovių ar sukuria specialių aparatų, kurių pagalba Jūsų renginys tampa dar šaunesnis bei originalesnis. (Kaip pavyzdys Artūro naujovė: Jo paties sukurtas ir pagamintas žemo rūko aparatas). SUPER! Žodžiu Artūras Pirožkovas - Jūsų šventės vedėjas!
Paslauga buvo atlikta:
2017 liepą
Resmija Nadirova-Barscevskaja Registruotasi El. paštu
Viskas nuo A iki Z buvo nuostabiai organizuota! Istikruju geriau ir but negalejo ☺️ pasirupinta buvo net smulkmenomis kurios atrode mums nezymios iki vestuviu, bet ACIU ACIU ACIU kad Arturas tai sugalvojo, igyvendino. Vestuviu diena tie menkniekiai tapo "vysnele ant torto"! tiesa pasakius net sunku zodziais aprasyt kaip mums ir visiems dalyvavusiems patiko. Draugai net ta pacia diena pasiule pravest ju svente 2018. Toks linksmas, labai originalus, profesionalas, dzentelmenas ir tiesiog idomus zmogus ! Dekoju likima ir Artura uz nuostabiausia diena LABAI labai rekomenduoju, ne sekundes nesigailiu del tokios investicijos (prisiminimai visam gyvenimui).
Paslauga buvo atlikta:
2017 liepą
Eimis Šeršniovas Susieta su Facebook
Šaunus vedėjas, bei puikus žmogus. Patys dirbame su jaunaisiais, matome įvairias šventes, vedėjus, bet šis vedėjas labai aukštame lygije. Nebuvo sunku apsipręsti dėl būtent mūsų vestuvių šventės vakaro vedimo. Mes buvome labai laimingi, visi svečiai, nepaisant amžiaus buvo tokioje euforijoje, vien Artūro dėka. Esame, dėkingi tau. Tai vedėjas, kurį galime rekomeduoti visiems ir dėl tos rekomendacijos būti ramiems, nes tai yra aukščiausia klasė.
Paslauga buvo atlikta:
2017 liepą
Roland Roland Susieta su Facebook
Fainas zmogeliukas profesionaliai atliekantis savo darba, geros ir linksmos emocijos garantuotos :) Rekomenduoju!
Paslauga buvo atlikta:
2017 liepą
Santa Jakšienė Susieta su Facebook
Puikus humoro jausmas!!! Puikūs organizaciniai gebėjimai, laiko planavimas. Nuostabi komanda, kuri iki paskutinės renginio sekundės atidavinėjo save. Ačiū už begalo linksmą, sentimentalią ir kūpiną įspūdžių šventę. Dėka Jūsų, mes nepamiršime tos dienos. :) Iki susimatymo krikštynose ;)
Paslauga buvo atlikta:
2017 liepą
Kristina Černiauskaitė Susieta su Facebook
Geras ir labai paslaugus vedėjas, su puikiu humoro jausmu. Sugebantis taktiškai vesti daugiakalbes ir daugiakultūres vestuves.
Paslauga buvo atlikta:
2017 liepą
Gintare Zazeckiene Susieta su Facebook
Ačiū Jums!!! Šventė buvo nuostabi ☺ Visi svečiai labai patenkinti ir dėkoja už smagią, linksmą šventę
Paslauga buvo atlikta:
2017 liepą
Alicija Pielike Registruotasi El. paštu
Pats geriausias vedejas :) Atmosfera buvo tobula :) Vedejas puikiai ismanantis savo darba:)
Paslauga buvo atlikta:
2017 birželį
Daiva P Registruotasi El. paštu
Arturas fantastiskas renginiu vedejas, turintis tikrai labai Gera humoro jausma be galo taktiskas Zmogus, sugebantis sukurti linksma atmosfera! Labai patiko duodu 100 balu! Aciu tau uz nuostabia svente!
Paslauga buvo atlikta:
2017 birželį
Kristina Preidžienė Susieta su Facebook
Nuo pat bendravimo pradžios, planuojant Vestuves - Artūras mums paliko neišdildomą įspūdį. Buvo puikus patarėjas, idėjų generuotojas, IT idėjų pritaikytojas (esant gana didelei auditorijai IT specialistų vestuvių metu). Per pačią Vestuvių šventės vakarinę dalį Jūs buvote pozityvios ir charizmatiškos energijos užtaisas. Be Jūsų nebūtų buvę tokios puikios nuotaikos ir atmosferos! Viską Artūras su savo komanda išpildė daugiau nei 100%! Ačiū Jums už nuostabią šventę!!!!
Paslauga buvo atlikta:
2017 birželį
Ernesta Liegutė Susieta su Facebook
Artūras buvo vedėjas mūsų vestuvėse. Mes labai patenkinti kad ji pasirinkome :) davė mums daug nuosirdziu ir naudingų patarimų! Vestuvėse dalyvavo virš 70 žmonių ir skirtingo amžiaus - visi labai buvo patenkinti ir sakė kad jiems labai patiko! Tikrai rekomenduojame!
Paslauga buvo atlikta:
2017 birželį
Renata Romanovska Susieta su Facebook
Pasirinkome Artūrą mūsų vestuvių šventės vedėju ir likome labai patenkinti! Nuostabus vedėjas, gebantis įtikti tiek įvairių tautybių, tiek amžiaus publikai! Renginį vedė keliomis kalbomis, tad kiekvienas svečias jautėsi jaukiai. Puikus koordinatorius bei organizatorius. Džiaugiamės, kad galėjome jam patikėti visos šventinės dienos koordinavimą, o patys tiesiog ja mėgautis! Dabar tai labai vertiname!
Paslauga buvo atlikta:
2017 birželį
Alex Trus Susieta su Facebook
Nuostabus renginiu vedejas! Labai talentingas. Puikiai dirba su publika, turi gera humoro jausma. Labai patiko kad jis buvo suinteresuotas suprasti mus ir isaiskinti kas mums patiktu organizuojant šventę, todel vakaras buvo fantastiskas! Jeigu norite fainiai pravesti savo šventę - rinkites Artura Pirozkova! ;)
Paslauga buvo atlikta:
2017 vasarį
Tatjana Nikolajeva Susieta su Facebook
Esu dalyvavusi Artūro vedamuose renginiuose ir galiu jį drąsiai rekomenduoti kaip puikų vedėją, kuris sugeba lengvai valdyti svečių emocijas, prisitaikyti prie internacionalinės publikos. Skoningas humoras, šiltas bendravimas - Artūro vizitinė kortelė :)
Paslauga buvo atlikta:
2017 sausį
Beata Rimaviciene Susieta su Facebook
Charizmatiška ir labai ryški asmenybė! Patys geriausi atsiliepimai ir rekomendacijos. Ačiū už nuotaikingą bei įsimintiną šventę! Iki kitų susitikimų! :)
Paslauga buvo atlikta:
2016 spalį
AS Greta Susieta su Facebook
Super ! Artūrui 100kart Ačiū!! Po vestuviu gavome daug pagyru iš svečių, jie liko nustebinti ir labai patenkinti vedėjo darbu,o aš apie Artūra galiu pasakyt vien geriausius žodžius buvo atsižvelgta i visus norus ir pageidavimus,labai labai Ačiū!!!
Paslauga buvo atlikta:
2016 spalį
Simona Timašiovienė Susieta su Facebook
Nuostabus vedėjas, puikus įvaizdis, šilta asmenybė, tikras profesionalas :) Linksmas ir labai nuotaikingas šventės vedimas :) Drąsiai galiu rekomenduoti Artur Pirožkoff jeigu norite įspūdingos, smagios, nepamirštamos šventės :) Awesome! :)
Paslauga buvo atlikta:
2016 spalį
Evaldas Skaiste Susieta su Facebook
Puikus vedejas! Labai sauniai pravede svente, likome begalo patenkinti, musu sveciai taip pat. Svente tapo isimintina. Su juo labai paprasta bendrauti , lengva susitarti, labai malonus zmogus, bei super vedejas! Aciu!
Paslauga buvo atlikta:
2016 rugsėjį
Andrius Vilimas Susieta su Facebook
Padare musu svente nepamirstama ir dar linksmesne! Moka veikti ekspromptu, prisitaikyti prie noru, pageidavimu, paversti musu vizija realybe. Saunus kaip vedejas, ir, svarbiausia, kaip zmogus! Aciu,super!:)
Paslauga buvo atlikta:
2016 rugpjūtį
Simona Sun Susieta su Facebook
Artūrai, galiu tik pasidžiaugti, kad su tavimi buvo paprasta susitarti ir suderinti visas detales (organizuojant šventę tai ypatingai svarbu, nes visokių rūpesčių ir taip pakanka), įsiklausei į visus mūsų norus/nenorus ir sukūrei tą šventės atmosferą, kurios tikėjomės, puikiai susitvarkei su gausiu šventės dalyvių būriu, lanksčiai reagavai į nuotaikas bei visas margas svečių asmenybes, įtraukdamas į veiksmą mėgstančius pasireikšti ir leidęs smagiai stebėti reginį mažiau dėmesio trokštantiems. Jokio streso tik puiki patirtis. Ačiū Tau:)
Paslauga buvo atlikta:
2016 rugpjūtį
Miško takai Turi paslaugų puslapį
Puikus, ne, ... nuostabus vedėjas!! :) Nors mūsų šventė vyko jau senokai, tačiau viską atsimename taip, lyg būtų nutikę vakar! :) Puikus renginys, puiki atmosfera!! Žmogus - profesionalas. Mylintis savo darbą ir jam atiduodantis visą save! :)
Paslauga buvo atlikta:
2016 liepą
Daina Rimkienė Susieta su Facebook
Vestuvių vedėją rinkomes atsakingai, pasirinkę tikrai nesigailėjome! Artūras suplanavo visas smulkmenas skrupulingai, jo dėka visos staigmenos ruoštos svečiams pavyko puikiai. Šventės atmosferą išlaikė aukšto lygio, neverčiant svečių "sovietiškai" kilnoti stikliuko ar jaustis nepatogiai. Tavo dėka Artūrai, liko malonus, sklandžios ir smagios mūsų šventės prisiminimas :) Ačiū!!!
Paslauga buvo atlikta:
2016 liepą
Aira Kiršinaitė Susieta su Facebook
Superinis vuperinis !!! beprotiskai linksmai praleidom laika, žandikaulius tebeskauda nuo juoko, neimanoma buvo nesijuokt ar nesilinksmint, nes tiesiog jam vedant vakara,tai tikrai yra neimanoma!!! Wow wow wow ! Kazkas nerealaus jis !!! sekmes tau Artūrai!!✌
Paslauga buvo atlikta:
2016 liepą
Daiva Žvirblienė Susieta su Facebook
Super,vestuviu vakaras praejo nuostabiai,
Paslauga buvo atlikta:
2016 liepą
Paulius Malčiauskas Susieta su Facebook
Pats geriausias vedėjas. Šventę pravedė nuostabiai, viskuo pasirūpino, buvo labai smagu, visi žaidimai ir visa kita veikla buvo labai smagi. Toki puiku vedėja atsiminsime visą gyvenimą. Visiems rekomenduoju, nes už Artūrą sunkiai rasite geresni vedėja. Dar karta labai ačiū už nuostabią šventę.
Paslauga buvo atlikta:
2016 liepą
Lina Idolina Idol Susieta su Facebook
Mūsų vestuvių dieną patikėjome Artūrui Pirožkovui. Ir džiaugiamės. Scenoje jis yra viename lygmenyje su svečiais, su kitais samdytais žmonėmis. Yra šmaikštus, linksmas, įdomus. Visas jo repertuaras atrodo buvo TIK mums. Jis pasiruošęs netikėtumams. Kas man labiausiai patiko, kad mūsų svečiai buvo tiek išjudinti, tiek sudominti veiklos, kad prireikus scenai žmonių, dauguma veržėsi, nes visiems buvo su Artūru smagu. Mes remoneduojame Artūrą Pirožkovą!
Paslauga buvo atlikta:
2016 liepą
Dovile Osipovaite Susieta su Facebook
Didziausias aciu vedejui, kuris musu vestuves padare fantastiskas. Buvo daugiau zaidimu,sokiu po kuriu kojas skaudejo ir mano sesei pilvo presa Ne tik as su vyru likom patenkinti,bet ir musu sveciai. Dar karta aciu Arturui
Paslauga buvo atlikta:
2016 liepą
Edvinas Jodokas Susieta su Facebook
Ziauriai geras vedejas, be jokiu banalybiu, viskas su saiku ir savo vietoje. Veiksmo buvo visa laika! Aciu uz puikia gimtadienio atmosfera. Tikrai rekomenduoju Artura!
Paslauga buvo atlikta:
2016 birželį
Natalia Sport Susieta su Facebook
Didžiausias ačiū už įspūdingai,žaismingai,turiningai pravesta šventę!!! Tavo darbas tobulas! Sekmės tau!
Paslauga buvo atlikta:
2016 birželį
Orinta Fijalkauskė Susieta su Facebook
Kartu su vyru norime padėkoti Artūrui ir Tomui už tikrai nuoširdų darbą ir gerą laiką, už tai, kad neleidote nei mums nei mūsų svečiams liūdėti :) Buvo tikrai gerai!!! Dar kartą didelis ačiū :))
Paslauga buvo atlikta:
2016 birželį
Laima Beinoraviciene Susieta su Facebook
Vede musu vestuves, esu patenkinta, buvo smagu, rekomenduoju visiems,nepasigailesit :)
Paslauga buvo atlikta:
2016 gegužę
Aliona Orlova Susieta su Facebook
labai rekomenduoju!
Paslauga buvo atlikta:
2015 rugpjūtį
Tomas Siaudvytis Susieta su Facebook
Šaunus renginio vėdėjas ir komanda :) Artūras nuotaikingai ir profesionaliai veda renginį, sukuria patogią ir jaukią atmosferą tarp skirtingo amžiaus bei pomėgių svečių. Artūras jaučia visus svečius šventėje ir sukuria puikią nuotaiką:)
Paslauga buvo atlikta:
2014 birželį