8 rekomendacijos
Dovile Registruotasi El. paštu
Laura yra tikra profesionale ! Darba atliko profesionaliai, greitai ir visiskai atitiko mano lukescius. Atsakingumas vienas lankstumas ipatingai apibudina Laura. Labai rekomenduoju visiems Lauros paslaugas nes ne vienas darbdavys pagyre Lauros darba (rekomendacini laiskas ir CV).
Paslauga buvo atlikta:
2017 rugpjūtį
Astra Petkūnaitė Susieta su Facebook
Laura jau ne kartą yra kūrusi mano tinklaraščio logotipą bei kitus grafinius dalykus. Vertinu ją už mokėjimą įsiklausyti į kliento norus, paversti juos į klientą tenkinantį rezultatą bei estetikos ir stilistikos pajautimą. Jau ne vienerius metus naudojuosi jos paslaugomis, todėl galiu rekomenduoti visiems, ieškantiems kokybės.
Paslauga buvo atlikta:
2017 vasarį
Ernesta Stackeviciene Susieta su Facebook
Tikra profesionalė, atsakinga, išradinga -tikra savo srities žinovė. Labai ačiū už kantrybę įgyvendinant visas užgaidas - bendrų idėjų ir Lauros profesionalumo dėka, gautas rezultatas tiesiog tobulas.
Paslauga buvo atlikta:
2015 balandį
Daiva Motiejūnaitė Susieta su Facebook
puikūs darbai!
Paslauga buvo atlikta:
2015 rugsėjį
Goda Ramaškienė Susieta su Facebook
Laura man kūrė logotipą, vizitines korteles ir skrajutes. Likau labai patenkinta jos darbu, operatyvumu ir gražiomis idėjomis. Iš karto pateikė tai, ko ilgai ieškojau. Šaunuolė, tikiuosi dirbsim ir toliau!
Paslauga buvo atlikta:
2014 balandį
Donatas Andrijauskas Susieta su Facebook
Tikrai džiaugiuosi, jog pasirinkau Laurą savo tinklalapio naujo dizaino sukūrimui. Ji ne tik atsakingai, bet ir kūrybingai pažiūrėjo į šį darbą ir bendrų pastangų dėka jau šių metų antrąjį ketvirtį bus paleistas naujas puslapio dizainas. Tikiu, jog ir toliau tęsime bendradarbiavimą, aktyviai konsultuosiuosi, nes Laura tikra profesionalė.
Paslauga buvo atlikta:
2014 sausį
Mindaugas Pov Susieta su Facebook
Buvau uzsisakes, kad padarytu maketa, viskas praejo sklandziai, likau labai patenkintas darbo profesionalumu.
Paslauga buvo atlikta:
2013 spalį
Donatas Andrijauskas Susieta su Facebook
Dar kartą ačiū už iVilnius.lt puslapio dizainą. Dėl puikaus dizaino iVilnius.lt tapo LOGIN 2014 nugalėtoju. Ačiū!
Paslauga buvo atlikta:
2014 balandį