16 rekomendacijų
Danguolė Kulvinskienė Susieta su Facebook
Užsakiau tris skirtingus logotipus, skirtingom veiklom. Puikiai ir labai greitai suprato ko noriu, kiekvieną kartą. Dirba greitai. Rezultatas 100% atitiko lukesčius. Sėkmės!
Paslauga buvo atlikta:
2019 gruodį
Anzhelika Sheikina Registruotasi El. paštu
Visiems rekomenduoju Istudio dizaino paslaugas. Darbas atliekamas greitai, sprendimai idomus, išbaigti ir skoningi. Esu labai patenkinta.
Paslauga buvo atlikta:
2019 gruodį
Valerija Dementjeva Registruotasi El. paštu
Noriu pasidalinti savo patirtimi su dizainere Inga. Anketos užpildymas dėl logotipų, iš karto leido man suprasti, kad turiu reikalų su profesionalu. Logotipas buvo kuriamas atsižvelgiant į visus mano norus. Taip pat maloniai nustebino terminas (padaryta per 1 dieną) ir variantų įvairovė. Rekomenduosiu Ingą kaip atsakingą ir kompetentingą dizainerę. Dar kartą ačiū už kokybišką darbą.
Paslauga buvo atlikta:
2019 gruodį
Jūratė Karosienė Registruotasi El. paštu
Istudio pateisino visus lūkesčius ir sužavėjo idėjomis, sprendimais, kuriant logotipą išskirtinei veiklai - moksliniam projektui. Dizainerė puikiai vizualizavo projekto veiklas, kurios apjungia gamtinius objektus, mokslą ir verslą/industriją. Bendradarbiavimas ir galutinis rezultatas paliko tik teigiamus įspūdžius. Drąsiai rekomenduojame Istudio, jeigu ieškote kūrybingo, profesionalaus, puikiai suprantančio kliento siekius, operatyviai ir kokybiškai atliekančio darbus, grafikos dizainerio. Ačiū labai!
Paslauga buvo atlikta:
2019 sausį
Justyna Boroško-Mikulska Susieta su Facebook
Kokybiškas ir greitas darbas.
Paslauga buvo atlikta:
2019 sausį
Dalia Kavaliauskaite Susieta su Facebook
Labai profesionaliai ir greitai atliktas uzsakymas. Rezultatu likau labai patenkinta.
Paslauga buvo atlikta:
2018 vasarį
Greta Radzevičiūtė Registruotasi El. paštu
Inga yra tikra profesionalė. Dirba greitai ir kokybiškai. Taip pat, turi pasiūlymus įvairiems kainų lygiams. Jau nebe pirmą kartą dirbam ir esu tikra, kad dirbsime toliau! Ačiū labai!!
Paslauga buvo atlikta:
2018 vasarį
UAB Jonavos vandenys Registruotasi El. paštu
Puikus darbas, kokybiškai ir greitai.
Paslauga buvo atlikta:
2018 sausį
Mykolas Stonys Susieta su Facebook
Paslaugos labai aukštame lygyje. Logotipas buvo būtent toks kokio tikėjausi. Likau labai patenkintas. Galiu drąsiai rekomenduoti!
Paslauga buvo atlikta:
2017 gruodį
Gytautė Registruotasi El. paštu
Labai rekomenduoju Ingą kaip darbščią, profesionalią, operatyviai ir kokybiškai atliekančią darbus. Ji labai tiksliai ir greitai perteikia mintis, idėjas. Tikrai kreipsiuosi ateityje, jei reiks papildomų paslaugų.
Paslauga buvo atlikta:
2017 spalį
Ruta Kehrik Susieta su Facebook
Puikus, atsakingas žmogus. Sukūrė logotipą ir kvietimus į renginį. Greitai pagauna mintį, ko pageidauja klientas. Turi šiuolaikišką estetinį pojūtį. Esu labai dėkinga ir laiminga!
Paslauga buvo atlikta:
2017 kovą
Renata Registruotasi El. paštu
Inga pasižymi itin dideliu operatyvumu, tikslumu, darbus atlieka kokybiškai ir atsakingai. Svarbu, jog atsiradus papildomiems reikalavimams, kantriai ištaiso visus netikslumus, pakoreguoja pagal kliento pageidavimus. Kartu darėme jau ne vieną projektą, esant reikalui kreipsimės ir ateityje:)
Paslauga buvo atlikta:
2017 kovą
Jelena Babickaja Susieta su Facebook
Rekomenduoju! Puikiai ir greitai atliktas darbas, malonus ir operatyvus bendravimas. Gavome tikrai išskirtinį produktą bei visapusišką tikros profesionalės pagalbą :)
Paslauga buvo atlikta:
2017 vasarį
Agne Cha Susieta su Facebook
Radau Istudio per paslaugos.lt ir galiu pasakyti, jog Inga tiesiog nuostabi! Profesionali, darbšti, atlieka savo darbą labai operatyviai ir iki galo. Koreguoja MANO nedideles klaidas neimdama už tai nei vieno papildomo euro - tai yra tikra pagarba klientui ir požiūris į ilgalaikį bendradarbiavimą. Ne kartą pasinaudojau Istuodio paslaugomis ir VISIEMS galiu rekomenduoti ir rekomenduoju. Sėkmės, šaunuolė!
Paslauga buvo atlikta:
2016 spalį
Vaiva Deksnytė Susieta su Facebook
Su Inga bendravome dėl projekto logotipo kūrimo - puikiai įgyvendino viziją.
Paslauga buvo atlikta:
2016 spalį
Rūta Kavaliauskaitė Susieta su Facebook
Rekomenduoju Ingą. Profesionali, talentinga, atsakinga partnerė verslui. Labai greitai reagavo į korekcijas, noriai bendradarbiavo išsiaiškinant verslo lūkesčius. Atsakingai žiūrėjo į deadline'us. Būtinai bendradarbiausime ateityje!
Paslauga buvo atlikta:
2016 rugpjūtį