30 rekomendacijų
Agnė Daily Susieta su Facebook
Šią fotografę mums rekomendavo vestuvėms, įvertinę darbus, ir išbandę priešvestuvinę foto sesiją, drąsiai pasirinkom. Ji tapo ir dukros krikštynų fotografe, išbandėme ir fotosesiją studijoje. Visus kartus likom patenkinti ir mes ir žiūrėję nuotraukas buvo sužavėti. Jurgita sugeba šypsenomis papuošti, pagauti nesutramdomai judančius ir visus įnorius patenkinti :)
Paslauga buvo atlikta:
2021 lapkritį
Татьяна Кисиль Susieta su Facebook
Labai maloni fotografė! Patiko nuoširdus bendravimas ir patarimai kaip gražiau atrodyti nuotraukose;) Nuotraukos labai gražios, visos labai patiko ir nereikėjo labai ilgai laukti! Rekomenduoju šią fotografę!
Paslauga buvo atlikta:
2021 balandį
Rasa Rasiukevičiūtė-Matulevičienė Susieta su Facebook
Labai šiltai priimanti, mokanti susibendrauti fotografė, visos gautos nuotraukos atitiko būtent tai, ko tikėjomės, ar net viršijo lūkesčius, nuotraukas gavome greitai, likome maloniai nutebinti.
Paslauga buvo atlikta:
2021 balandį
Alina Stankeviciene Susieta su Facebook
Labai maloni pazintis, kuri nesibaigs musu pirmaja velykine fotosesija. :) Jurgita pasirode labai svelnus zmogus. Labai moka dirbti su vaikais.
Paslauga buvo atlikta:
2021 kovą
Neringa Jankauskaite Registruotasi El. paštu
Jurgita švelni, maloni ir profesionali fotografė! Nuotraukos kokybiškos ir puikiai perteikia nuotaika :) Likom labai patenkinti fotosesija bei jos rezultatais. Sėkmės ! :)
Paslauga buvo atlikta:
2021 kovą
Gintarė Jankauskaitė-Margevičienė Susieta su Facebook
Labai džiaugiuosi atradus “Švelnus Vėjas” ? Nuotraukos jausmingos ir šiltos, o pati Jurgita- tikra profesionalė! Visada patars, padrąsins, labai paprasta ir gera bendrauti❤️ Nuoširdžiausios rekomendacijos ?
Paslauga buvo atlikta:
2020 gruodį
Jurgita Kavaliauskienė Susieta su Facebook
Jurgita pati šilčiausia mano sutikta fotografė, tai jaučiasi bendraujant, stovint prieš objektyvą ir galiausiai nuotraukose. Mūsų fotosesija praėjo taip sklandžiai, kad nespėjom nei pastebėti prabėgusio laiko. Mylim, bučiuojam, dar grįšim ;)
Paslauga buvo atlikta:
2020 gruodį
Irma Irma Registruotasi El. paštu
Kalėdinės fotosesijos nuotraukos pasakiškos! Studija nuostabi, kiekvienas kampelis tobulas ❤️Ir kas be ko pati fotografė 10 balų!?
Paslauga buvo atlikta:
2020 gruodį
Solveiga Turi paslaugų puslapį
Nuostabi fotografė, studijoje praleistas laikas- vienas malonumas, o gautos nuotraukos - tiesiog puikios. Ačiū ?
Paslauga buvo atlikta:
2020 lapkritį
Rasa Šarkutė Registruotasi El. paštu
Labai nuosirdziai rekomenduoju sia fotografe, jos darytos nuotraukos nuostabio!??
Paslauga buvo atlikta:
2020 lapkritį
Justina Alek Susieta su Facebook
Jūs esat nuostabi fotografe. Ačiū už tokias gražias nuotraukas. Jau laukiam sekančių fotosesijų?
Paslauga buvo atlikta:
2020 liepą
Lina Registruotasi El. paštu
Ačiū už jaukų ir šiltą fotosesijos laiką bei gražiai pagautus momentus ?
Paslauga buvo atlikta:
2020 birželį
Kristina Registruotasi El. paštu
Dėkojam fotografei Jurgitai už šiltas, jaukias fotosesijas ir nuostabaus grožio nuotraukas. Profesionalu ir operatyvu (nuotraukų nereikia laukti ilgai). Darbai šviesūs, lengvi, jaukūs. Fotosesijos metu dėmesys skiriamas žmogui, santykiui ir emocijai. Fotografės šypsena, malonus bendravimas ir paprastumas padeda atsipalaiduoti ir pamiršti jaudulį. Šiai fotografei patikėjome laukimo ir krikštynų fotosesijas. Esame tikri, kad dar ne vieną, mūsų šeimai svarbią, progą patikėsime įamžinti fotografei Jurgitai ? Dėkojam ir rekomenduojam!?
Paslauga buvo atlikta:
2020 birželį
Dalia Daluze Susieta su Facebook
Mūsų draugystė trunka trejus metus. Nuo pat pirmos susitikimo akimirkos žinojau, kad viskas bus puiku? Nuostabus šiltas žmogus, profesionalas. Viskas išjausta, neįrėminta ir natūralu. O vaikai tiesiog lipte limpa, kaip prie senos geros draugės? Susitikome jau tris kartus ir neabejoju, kad tai dar ne pabaiga♡ Rekomenduoju visais 200%.
Paslauga buvo atlikta:
2020 birželį
Aušra Varpiotaitė Zdanavičienė Susieta su Facebook
Superinė fotografė.. superinis grožio supratimas.. superinės gautos nuotraukos.. visiškai viskas super.. super rekomemduoju..
Paslauga buvo atlikta:
2020 gegužę
Živilė Andrulienė Registruotasi El. paštu
Šilčiausia kada nors turėta fotosesija! Studija labai jauki, o fotografė - nors ir susitikom pirmą kartą, bet iš karto jautėsi sava. Viskas natūraliai, neperspausta, be vaidybos. Tik geriausi atsiliepimai! ?
Paslauga buvo atlikta:
2020 gegužę
Greta Susieta su Facebook
Su šia fotografe susitikom anksčiau nei buvo suplanuota! Gavus jos darbus likau tiesiog abstulbus. Nuotraukų groožis! ? ši moteriškė turi tookią gerą akį! Tikrai žinau, kad mes susitiksime ne kartą ir ne du... Jos darbai kalba patys už save!
Paslauga buvo atlikta:
2020 gegužę
Monika Šilinskienė Susieta su Facebook
Tikra savo srities profesionalė. Fotosesijos metu tvyrojo jauki, šilta atmosfera, jokios įtampos, kaip atsistoti, kaip sudėti kojas ar pasukti galvą. Užfiksuotos tikros, nesuvaidintos emocijos. Šiltas, nuoširdus bendravimas. Nuotraukomis esu daugiau nei patenkinta. Visus svarbiausius gyvenimo momentus įamžinti rekomenduoju patikėti šiai fotografei.
Paslauga buvo atlikta:
2020 gegužę
Kris Tina Susieta su Facebook
Fotografė labai šiltas ir malonus žmogus, ypatingą dėmesį skiria detalėms... Nuotraukos natūralios, tobulai perteikta nuotaika ir tos dienos emocija! Ačiū už nepakartojamas akimirkas! Grįšime dar ne kartą!?
Paslauga buvo atlikta:
2020 kovą
Ramune Guste Susieta su Facebook
Antrą kartą pasirinkau fotografę Jurgitą. Dėl profesionalumo, šilto bendravimo, dėmesio natūraliems dalykams. Rinksiuosi ir antrą, ir trečią... Šįkart turėjome nuostabią fotosesiją su ančiukais, kuri suteikė džiaugsmo ir tikrų, gerų emocijų visiems. Nuotraukos šviesos, kokybiškos. Fotostudija įrengta labai kruopščiai - kiekviena maža detalė atrodo lyg išpuoselėta ir išglostyta pačios fotografės. Maloniai ir be streso pasiruošėme aprangą, kadangi buvo atsiųstos rekomendacijos, kokias spalvas rinktis, kokie audiniai nuotraukose atrodo gražiau. Rekomenduoju.
Paslauga buvo atlikta:
2020 kovą
Eglė Grevienė Susieta su Facebook
Viena nuostabiausių, šilčiausių ir nuostabiausių fotografių!!!❤❤ Ačiū už įamžintas akimirkas.❤
Paslauga buvo atlikta:
2020 kovą
Diana Batakyte Susieta su Facebook
Labai nuoširdi fotografė, laikas tiesiog prabėgo ? Profesionalė, kuri puikiai išmano savo darbą? O nuotraukos nuostabaus grožio! Tik pačios geriausios REKOMENDACIJOS! Patys įsitikinkite ??? Ačiū Tau!
Paslauga buvo atlikta:
2020 kovą
Edita Genytė Motiejūnienė Susieta su Facebook
Labai labai puiki, ne tik kaip profesionalė ir puiki savo srities žinovė, bet ir kaip žmogus. Nuotraukos labai jaukios šiltos “gyvos”. Esame lapai patenkinti, ir esu tikra, kad kreipsimės dar ne kartą! Ačiū už gražius darbus!
Paslauga buvo atlikta:
2020 kovą
Indre Gasiūnienė Susieta su Facebook
Didžiausios rekomendacijos! Puikios nuotraukos, labai likau patenkinta šios fotografės darbais! Visiems rekomenduoju! ?? Bei šiltas ir nuoširdus bendravimas :) Didelis ačiū Jums :)
Paslauga buvo atlikta:
2020 kovą
Kamile Mt Susieta su Facebook
Nuostabi fotografė !!!! Buvome “švelnus vėjas” studijoje, kuri begalo jauki ir šilta. Fotografė neįtikėtinai moka dirbti su vaikais, nuotraukos net trykšta šiluma , tikrumu, jausmu. Esame begalo sužavėti ir patenkinti fotosesijos eiga ir gautu rezultatu! Vaikas po fotosesijos sakė nori tapti fotografu!
Paslauga buvo atlikta:
2020 vasarį
Neringa Makrickienė Susieta su Facebook
Pačios geriausios rekomendacijos! Nuostabių kadrų kūrėja. Malonus, šiltas žmogus. Jauki atmosfera fotografuojantis. Apturėjome jau dvi fotosesijas, bet tikiuosi jų bus ir daugiau!
Paslauga buvo atlikta:
2019 spalį
Jurgita Zuokaitė Špokauskė Susieta su Facebook
Labai patiko ir fotografė, ir atlikti darbai...bendravimas šiltas, nuotraukos nuostabios...
Paslauga buvo atlikta:
2019 rugsėjį
Diana Reinertienė Susieta su Facebook
100% rekomenduoju. Šiltas bendravimas, lūkesčius pateisino 1000%, nuotraukų gavome dvigubai ir visos nuostabios, neisirinkau kurias pasidaryti, tai teko daryti visas, paprašius jog duotų nuotrauką su seneliais ( nors joj krikštukė uždengė pusę močiutės veido, ale nepavykęs kadras ) sutiko ir net ja patvarkė ir paruošė, tiek peržiūrai, tiek spausdinimui. Tikrai rekomenduoju, nenusivilsit.
Paslauga buvo atlikta:
2019 liepą
Inga Brijunaite Susieta su Facebook
Esu labai patenkinta fotografe, darbų kokybe, idėjomis. Jai patikim visas šeimos fotosejijas, šventes. Drąsiai rekomenduočiau net patiems išrankiausiems.
Paslauga buvo atlikta:
2019 liepą
Edvinas Grevas Susieta su Facebook
Puikiai atlikti darbai, profesionalumas ir gera nuotaika. REKOMENDUOJU :)
Paslauga buvo atlikta:
2019 vasarį