13 rekomendacijų
Erika Turi paslaugų puslapį
Energinga, kupina idėjų, puiki planuotoja. Tik pačios geriausios rekomendacijos, jeigu norite, kad jūsų šventė jus džiugintų ir galėtumėte mėgautis kiekviena akimirka - pasirinkite Lina!!!
Paslauga buvo atlikta:
2020 rugpjūtį
Ingrida Susieta su Facebook
Jeigu vis dar svarstai, ar šventei reikia koordinatorės, nebesuk galvos ir susitik su Lina! Koordinavimą patikėję į nuostabios Linos rankas, šventės metu galėjome nesukti galvos dėl nieko – viskuo buvo itin rūpestingai bei profesionaliai pasirūpinta ? Jei ir atrodo, kad planavimas teikia daug džiaugsmo, kad viską puikiai sustygavai ir šventė eis kaip per sviestą, Linos tavo šventei vis tiek reikia. Net šventėje ir nesant kokių nors „ekstra“ netikėtumų / nesklandumų, koordinavimas, šventės svečių nukreipimas, tiekėjų tarpusavio suderinimas, netgi daiktų sunešiojimas ir labai daug visokiausių kitų smulkių ir nelabai smulkių detalių šventės dieną reikalauja itin daug laiko ir pastangų, o tu šią dieną tam paprasčiausiai neturėsi laiko. Mes gailimės tik vieno - kad su Lina nesusipažinom anksčiau. Linkiu nepadaryti tos pačios klaidos ?
Paslauga buvo atlikta:
2020 rugpjūtį
Gabija Vilčinskienė Susieta su Facebook
Ilgai svarsčiau, ar reikalinga šventės koordinatorė. Tačiau ir prieš pat šventę, ir ypatingai jai praėjus, suprantu, kad nusprendžiau teisingai - koordinatorė yra privaloma! ☺️ Tai buvo vienas geriausių sprendimų. O geriausias sprendimas buvo pasirinkti būtent Liną - konkreti, profesionali, tiesiog savo srities asė! Ačiū, kad buvai kartu mums svarbią dieną ?
Paslauga buvo atlikta:
2020 rugsėjį
Laura Grincevičiūtė Susieta su Facebook
AČIŪ, Linute, dar kartą už tavo įdėtą darbą šventės metu ir visą pasiruošimą!!! Jei dar kas nors svarstote - JUMS JOS REIKIA! Visos šventės metu galėjom atsipalaidavę švęsti savo meilės dieną, nes nuo iki - viskuo buvo pasirūpinta. Visi svečiai po šventės labai gyrė už tai, kad viskas buvo aišku, sustyguota, o pati Lina labaai faina! Dar kartą ačiū, o kitoms šventėms tikrai nekils klausimų ką pasirinkti, nes jau turėsim savo švenčių fėją ☺️☺️❤️?
Paslauga buvo atlikta:
2020 rugpjūtį
Emilija Vik Susieta su Facebook
Jei Jums dar kyla klausimas ar Jūsų šventei reikalinga planuotoja ar koordinatorė, nedvejokite, ji Jums tikrai reikalinga, nesigailėsite nei minutės pasirinkę Bright Vision Vestuvių planavimo paslaugas. Ačiū Lina už patį gražiausią šventės dekorą, už skaniausią desertų stalą, už visą įdėtą darbą ir nuoširdumą! Esame be galo dėkingi už šį sukurtą grožį! :) Ačiū Lina!!! Jūs nuostabi!
Paslauga buvo atlikta:
2020 rugpjūtį
Laima Raudoniūtė Susieta su Facebook
Jūs buvot nerealūs! Dėka Jūsų tikrai galėjome atsipalaiduoti ir pamiršti visas smulkmenas❤️ Išpildėte visus mūsų lūkesčius su kaupu ?
Paslauga buvo atlikta:
2020 rugpjūtį
Raminta Pikciuviene Susieta su Facebook
Puiki vedybu planuotoja, nusimananti apie savo darba. Patikima. Viska igyvendins iki menkiausios smulkmenos!!!
Paslauga buvo atlikta:
2020 liepą
Анастасия Фасий Susieta su Facebook
Esame neapsakomai laimingi, kad pasirinkome Bright Vision koordinavimo paslaugas! Likome sužavėti nuo pat pirmo susitikimo, o šventės metu buvo ne tik viskuo pasirūpinta, bet Linos skleidžiami energetika, pozityvumas ir draugiškumas be galo džiugino visus svečius! Entuziastiška, linksma, tikra profesionalė ir pati mylimiausia planuotoja ir koordinatorė! ???❤️
Paslauga buvo atlikta:
2020 rugpjūtį
Kornelija Turi paslaugų puslapį
Labai esame dėkingi, mūsų vestuvių fėjai - Linai, kurios dėka šventė vyko sklandžiai, nes visus iškilusius nesklandumus išsprendė, o mums tik reikėjo mėgautis savo švente. Labai džiaugiames, kad turėjome progą laimėti koordinavimo paslaugą ir supratome, jog labai reikalingas žmogus, kuris užsiima šia veikla, vien dėl to, kad galėtume savo šventėje būti atsipalaidavę ir ramūs. Todėl nuoširdžiai patariame visiems jaunavedžiams savo šventėje turėti koordinatorę Liną! Tikimes, kad dar turėsime progų susitikti?
Paslauga buvo atlikta:
2020 liepą
Linelis Lina Susieta su Facebook
Nuostabi koordinatorė. Tikra lyderė, padėjo sudėti taškelius ant i, ištaisė mano planavimo klaidas :) Šventė praėjo nepriekaištingai, tikrai jautėmės atsilaidavę. Planuodama šventę pati supratau, kad tai didžiulis darbas ir verta samdyti planuotoją, jam atlikti :) Bet kuriuo atveju AČIŪ Lina, tau, už didžiulę pagalbą!
Paslauga buvo atlikta:
2020 birželį
Eglė Čiukšienė Susieta su Facebook
Labai šiltas Linos bendravimas, profesionaliai įgyvendinti visi norai, šventė buvo graži, likome labai patenkinti, didžiausios rekomendacijos!❤️??
Paslauga buvo atlikta:
2017 liepą
Carol Line Susieta su Facebook
Puiki vestuvių planuotoja. Tikrai profesionali ir išmananti savo darbą. Šventė buvo nuostabi, viskas iki smulkmenų sudėliota ir apgalvota. Linos nuoširdumas ir draugiškumas tikrai neužmirštamas. Ačiū! Labai rekomenduoju.
Paslauga buvo atlikta:
2019 rugpjūtį
Solvita Banevičiūtė Juškevičė Susieta su Facebook
Viską išpildė nuo A iki Z. :) Šventė buvo nuostabi. Rekomenduojam!
Paslauga buvo atlikta:
2018 rugsėjį