6 rekomendacijos
Roberta Štuka Susieta su Facebook
Didžiausios rekomendacijos! Tai vedėjas, pasižymintis profesionalumu, taktiškumu ir geromis įžvalgomis. Kadangi renginys, kurį vedė Jonas, buvo diskusinio pobūdžio su keletu besikeičiančių pašnekovų, Jonas atsakingai ruošėsi kiekvienam pokalbiui, prieš tai išanalizuodamas visų pašnekovų temas bei asmeninius charakterio bruožus. Jono vedamo pokalbio dėka, kiekvienas pašnekovas jautėsi jaukiai ir drąsiai. Viso renginio metu buvo malonu klausytis pokalbių ir vedėjo dėl gražaus balso tembro ir taisyklingo kirčiavimo, kas itin aktualu renginio vedėjui. Renginį stebėti buvo labai malonu, tvirtai rekomenduojame ir tikimės bendradarbiavimo ateityje! :)
Paslauga buvo atlikta:
2020 vasarį
Vilma Norbutienė Susieta su Facebook
Dėkoju visos įmonės kolektyvo vardu už puikiai pravestą renginį! Viskas praėjo būtent kaip ir norėjome - sklandžiai, profesionaliai ir su daug juoko. Likom visiškai patenkinti vedėjo darbu, tad nuoširdžiai rekomenduoju.
Paslauga buvo atlikta:
2020 vasarį
Šarūnas Barakauskas Susieta su Facebook
Ačiū Jonai už pravestą renginį. Tavo energija, pasitikėjimas savimi, tiesiog žavi. Džiaugiamės tave pasirinkę, išpildėte visus mūsų lūkesčius. DIDŽIAUSIOS REKOMENDACIJOS nuo mūsų kolektyvo!
Paslauga buvo atlikta:
2020 sausį
Linas Šilkaitis Susieta su Facebook
Ačiū Jonai, renginys liuks, energingas ir visada su šypsena, svečiai patenkinti, rekomenduoju!
Paslauga buvo atlikta:
2019 lapkritį
Ermina Kriaučiūnaitė Susieta su Facebook
Puikių renginių pagrindas yra puikus vedėjas. Jei ieškote tokio vedėjo, kuris mokėtų įaudrinti ir užvesti visą įvairią publiką, kuris neieško žodžio kišenėje, kuris moka pravesti pačio įvariausio pobūdžio renginius bei po kurio pravesto renginio dar ilgai iš jūsų galvų bei lūpų neišgaruotų vedėjo pasakytos frazės/juokeliai/neužmirštamos akimirkos, tai šis vedėjas, Jonas, būtent tai, ko jums reikia ;)))
Paslauga buvo atlikta:
2019 rugpjūtį
Livita Registruotasi El. paštu
Super vedėjas. Iškalbingas, paprastas, greitai sukalbamas, konkretus ir originalus. Drąsiai rekomenduoju. Tikrai puikus vedėjas bet kuriai šventei. ☞ ̄ᴥ ̄☞
Paslauga buvo atlikta:
2015 rugpjūtį