6 rekomendacijos
Vytautė Buklerytė Susieta su Facebook
Turbūt kiekvienas susiduria su susikaustymu fotosesijos metu:) Kai Eimantas mane fotografavo, susikaustymas dingo per 10 minučių:) Paprastumas ir gera nuotaika padėjo atsipalaiduoti. Išpildė visas mano ,,vizijas" ir dar pridėjo savųjų:) Rezultatas pranoko visus lūkesčius. Kiekvieną kartą žiūrėdamas nuotraukas šypsausi ir jau rezgu mintį apie naujas fotosesijas:) Tikrai labai rekomenduoju :)
Paslauga buvo atlikta:
2020 vasarį
Rasa Juzenaite Susieta su Facebook
Eimantas fotografavo mano portretines nuotraukas. Darba atliko greitai, profesionaliai ir atsizvelgdamas i mano reikalavimus. Galiu ji drasiai rekomenduoti.
Paslauga buvo atlikta:
2019 rugsėjį
Julius Cvekelis Registruotasi El. paštu
Noriu garsiai pasidžiaugti mūsų pažintimi su Eimantu ir jo atliktu darbu. Aistra savo mėgstamai veiklai ir jo paslaugumas tiesiog akivaizdus. Ačiū, jog sukūrei gražius prisiminimus!
Paslauga buvo atlikta:
2019 rugpjūtį
Dalia Juzeniene Susieta su Facebook
Labai dėkoju Eimantui už įamžintą mūsų šeimos šventę. Nuotraukas dar iki šiol peržvelgiu su didžiausiu malonumu - viskas taip subtilu, tikra. Linkiu sėkmės jam ir iki kitų kartų! Rekomenduoju visiems.
Paslauga buvo atlikta:
2019 birželį
Austėja Bri Registruotasi El. paštu
Eimantas turi fantastišką talentą pamatyti mažas detales, akimirkas. Labai atidus, profesionalus ir mandagus. Mums su vyru, nemėgstantiems objektyvo, tai buvo pati maloniausia ir lengviausia fotosesija! Rekomenduoju :)
Paslauga buvo atlikta:
2018 vasarį
Billie Tourlouse Susieta su Facebook
Very easy and fun to work with and very professional at the same time. Thanks!
Paslauga buvo atlikta:
2019 rugpjūtį