13 rekomendacijų
Ovidijus Gelcius Susieta su Facebook
Dekui Sarunai uz atlikta puiku darba. Programa buvo Automobiliu nuomos sistema kuriama programuojant C#, gilinantis ir suprantantis visus rekalavimus ko buvo prasoma, tikrai rekomenduoju Saruna jis yra tikras savo srities profesionalas kuriuo galima pasitiketi ir zinoti kad viskas bus atlikta 100%.
Paslauga buvo atlikta:
2021 balandį
Dorinas Travas Registruotasi El. paštu
Labai mandagus ir malonus specialistas. Užduotys atliktos puikiui, be jokių priekaištų. Privalumas tas, kad tau asmeniškai paskambina ir paaiškina kiekvieną kodo eilutę, o jeigu yra pageidavimas - paaiškinimus įrašo video formatu ir ataiunčia paštu, toks būdas labai patogus, kadangi taip žymiai patogiau galima mokintis.
Paslauga buvo atlikta:
2020 gruodį
Andrius Grišūnas Susieta su Facebook
Rekomenduoju, atliko C kalbos užduoti nepriekaištingai ir kokybiškai. Tikrai rekomenduoju
Paslauga buvo atlikta:
2020 lapkritį
UAB Registruotasi El. paštu
Labai puikus specialistas,gerai išmanantis savo darbą,visada laiku atliekantis užsakymus,maloniai bendraujantis. Rekomenduoju kaip patikimą specialistą.
Paslauga buvo atlikta:
2020 birželį
jurgita jurgyte Susieta su Facebook
Kokybiškai atliko prekių importo iš tiekėjo xml formato failo į mano WooCommerce elektroninę parduotuvę https://5dovanos.lt/ darbus. Rekomenduoju.
Paslauga buvo atlikta:
2020 rugsėjį
Zita Pe Susieta su Facebook
Puikus specialistas greitai reaguojantis į klientų reikalavimus ir randantis būdus kaip padėti. Tikrai rekomenduoju.
Paslauga buvo atlikta:
2020 gegužę
Saulius Turi paslaugų puslapį
Dėkingas jums Šarūnai už programavimo darbus. Suprogramavo įmonės dokumentus, dokumentų ruošimas gerokai palengvėjo, darbai atliekami sutartu laiku ir už protingas kainas. Rekomenduoju.
Paslauga buvo atlikta:
2020 balandį
Deividas L. Registruotasi El. paštu
Labai išsamiai viską paaiškino bei giliai išnagrinėjo duotą užduotį, tikrai rekemonduoju :)
Paslauga buvo atlikta:
2020 gegužę
Egidijus Jokubaitis Susieta su Facebook
Padėjo automatizuoti laikui imlų darbą, kuriam būčiau sugaišęs daug laiko. Greitai įsigilino į išreikšto poreikio esmę, pasiūlė optimalius sprendimo būdus. Rekomenduoju!!!
Paslauga buvo atlikta:
2020 balandį
Karolis J. Registruotasi El. paštu
Labai malonus specialistas. Per neįtikėtinai šiai sričiai trumpa laiką, sukūrė automatizavimo programą excel darbuotojų tabeliui. Nuoširdžiai rekomenduoju kreiptis!
Paslauga buvo atlikta:
2020 kovą
Jurgita Registruotasi El. paštu
Kreipiausi dėl individualios sistemos sukūrimo ir dabar turiu daug laiko sutaupantį sprendimą, kuris padeda išvengti klaidų. Puikus, greitai, kokybiškai, už protingą kainą atliktas darbas. Puiki komunikacija tiek telefonu, tiek el. paštu. Prireikus pagalbos - operatyviai reaguojama. Esu labai patenkinta darbų kokybe, rezultatai atitiko lūkesčius, rekomenduoju.
Paslauga buvo atlikta:
2020 sausį
Amteka Amteka Registruotasi El. paštu
Rekomenduoju
Paslauga buvo atlikta:
2019 gruodį
Vaidas Registruotasi El. paštu
• Laiku atlieka darbus, o dažnu atveju ir greičiau • Veda detalius laiko žiniaraščius, kuriuos atsiunčia kiekvieną mėnesį • Puikiai komunikuoja tiek telefonu, tiek el paštu. • Siūlo programų patobulinimus ir ieško naujų sprendimų • Puikiai moka anglų kalbą, tad gali komunikuoti ir angliškai • Per kelių metų patirtį neiškilo nė vieno kėblumo • Programas kuria tiek Excel VBA, tiek C# programavimo kalbomis • Programos patogios naudotis, nereikalauja papildomų IT sugebėjimų • Yra prijungęs išorines duombazes per API • Programų nustatymus lengva keisti pagal poreikius • Yra automatizavęs keliasdešimt pasikartojančių uždavinių Rekomenduoju Šarūną, jeigu ieškote patikimo programuotojo, kuris galėtų sukurti programą ir automatizuoti darbus.
Paslauga buvo atlikta:
2019 gruodį