8 rekomendacijos
Ignas Ramoška Susieta su Facebook
Rekomenduoju!!!
Paslauga buvo atlikta:
2020 rugsėjį
Simona Maričeva Susieta su Facebook
Norime pasidalinti ir pasidžiaugti dizainere Gabija, nes jos nestandartiškos idėjos padėjo sukurti puikią atmosferą mūsų drabužių parduotuvėje - a T m a b o u t i q u e Nuo pirmo susitikimo viskas ėjos sklandžiai, nes profesionalumas, pasitikėjimas ir geranoriškumas sukūrė puikų rezultatą dėl ko esam labai dėkingi. Rekomendacija tiems, kurie vertina ne tik profesionalius robotus, bet profesionalius dizainerius, kurie paliečia žmogaus širdį ir išpildo didesnius lūkesčius nei tikiesi. Ačiū :)
Paslauga buvo atlikta:
2019 gegužę
Gintare Korch Registruotasi El. paštu
Užbaigtumas, puikus bendravimas, įsiklausymas - viskas vienoje vietoje. Suplanuota ir išpildyta iki smulkemenų, todėl rekomenduoju!
Paslauga buvo atlikta:
2019 kovą
Sonata Paužuolė Susieta su Facebook
Uzsisakeme tik 3D vizualizacijas. Darbas atliktas greitai, sklandziai, dizaineris isklause ir ispilde musu norus, pateike savo pasiulymus ir kartu gavom puiku vaiza. Aciu uz idejas, pasiulymus ir sklandu bendravima.
Paslauga buvo atlikta:
2019 vasarį
info Registruotasi El. paštu
Very pleased with high quality service, creative team and work done regarding the interior design overall. Well done guys, hope to collab in the future.
Paslauga buvo atlikta:
2018 gruodį
Monika Kalytyte Registruotasi El. paštu
Profesionaliai atliktas darbas, nuo visų techninių brėžinių, baldų ir medžiagų paieškose, bei vienetinių baldų suprojektavimo ir įgyvendinimo. Labiausiai nustebino, kad nuolat stebėjo visą darbų procesą, todėl darbininkams ir man nekilo jokių nesklandumų ir procesas vyko labai greitai. Siūlo savo mintis ir idejas apie kurias net nebūčiau pagalvojus, unikalių minčių žmonės su kuriais linkiu visiems pabendrauti, susitikus pasisemti tik pačių geriausių emocijų. Apsvarsto ne tik grožio ir estetikos klausimus erdvėje, bet ir praktiškumo, patogumo. Rekomenduoju !!!
Paslauga buvo atlikta:
2018 gruodį
Inga Žukauskienė Susieta su Facebook
Dar kartą norime pasakyti didelį ačiū už pagalbą. Atrodo kad persikraustėme į visai naujus išsvajotus namus . Ilgą laiką svarstėme apie namo interjero kapitalinį remontą. Jau pirmų susitikimų metu supratau, kad nereikės pergyventi, koks bus galutinis rezultatas, visiškai viską patikėjau, nes iškart suprato, ko noriu. Nuolat prižiūrėjo darbų eigą, o dar ir darbininkų kruopščiai dirbančių pasiūlė. Rekomenduoju.
Paslauga buvo atlikta:
2018 kovą
Laura Sapalaite Registruotasi El. paštu
Rekomenduoju šiuos dizainerius! Darbas vyko sklandžiai iki visų smulkmenų išpildymo, atsižvelgta į norus ir pageidavimus. Super!
Paslauga buvo atlikta:
2018 vasarį