13 rekomendacijų
Rasa Brendak Susieta su Facebook
Ačiū Pauliau už puikią šventę,už gerą nuotaiką, esi nuostabus vedėjas! Vestuvės buvo tobulos! Tikrai visiems rekomenduojame, Paulius labai draugiškas nuoširdus žmogus, visiems mūsų vestuvių svečiams patiko, tik patys geriausi atsiliepimai ❤ Ačiū!!
Paslauga buvo atlikta:
2019 gruodį
Dainius Bendikas Susieta su Facebook
Buvo smagu ir vakaras neprailgo. Gaila, kad viskas taip greitai baigėsi. Rekomenduojame ir kitiems Paulių, kaip linksmą, labai organizuotą ir viską iki detalių planuojantį. Ačiū Pauliau už gerą vakarą!
Paslauga buvo atlikta:
2019 lapkritį
Diana Mes Susieta su Facebook
Ačiū vedėjui Pauliui ir jo pagalbininkui didžėjui už šaunų vakarą, puikias nuotaikas, gerai praleistą laiką. Jautėsi dėmesys kiekvienam dalyviui. Pateikti žaidimai ir ypač pizų ratas, visiems, o ypač mažiausiems labiausiai įsiminė. Puiki programa, vien geros emocijos prisiminus! Diana ir Justinas
Paslauga buvo atlikta:
2019 rugsėjį
Vaidotas Susieta su Facebook
Visiems rekomenduojame. Mes, Jaunieji, apsisprendėmė susituokti eksprontu, ir mums reikėjo patikimo vedlio mūsų šventei - tai yra Paulius. Esame Jam dėkingi už mūsų šventę. Gera savo šventėje turėti vedėją su kuriuo kiekvienas jaučiasi, lyg būtume seni geri draugai. Malonus bendravimas, švelnus balsas, gražus žmogus, teisingi sprendimai kiekvienai situacijai, gražiai išsisuka, nekontroliuoja publikos, mato ją, ir iš esmės publika jam diriguoja. Profesionalas rekomanduojame visiems. Nieko kitaip nepasakytume ir apie DJ. Gavosi tiesiog Super šventė Jų dėka. Ačiū. ;)))
Paslauga buvo atlikta:
2019 rugsėjį
Rolandas Ramanauskas Susieta su Facebook
Rekomenduoju,isties saunus renginiu vedejas,lengvai bendraujantis,ismanus bei sukalbamas,buvo smagi svente...
Paslauga buvo atlikta:
2019 birželį
Martynas Steponavičius Susieta su Facebook
Labai džiaugiamės Pauliaus paslaugomis pravedė aukštos klasės renginį dviejų dalių.
Paslauga buvo atlikta:
2019 balandį
Viktori Ja Susieta su Facebook
Labai džiaugiamės turėję galimybę bendradarbiauti su Pauliumi, kuris vedė net kelis renginius - darbovietės Kalėdinį vakarą, jaunesniųjų kolegų krikštynas - nenusivylėme, vakaras praėjo puikiai, buvo įdomūs, linksmi žaidimai. Visi svečiai, dalyviai tikrai nuostabiai praleido minėtų abiejų renginių vakarus. Beje Paulius labai padėjo ir pasiruošimo etape, išpildė visus mūsų prašymus. :) Rekomenduoju.
Paslauga buvo atlikta:
2018 spalį
Ernesta Gaučaitė Šablauskienė Susieta su Facebook
Teko dalyvauti Pauliaus vedame renginyje. Likau nustebinta jo iškalbingumu ir puikiu humoro jausmu. Drąsiai rekomenduoju! ☺️
Paslauga buvo atlikta:
2018 gegužę
Kristina M Registruotasi El. paštu
Paulius tikras savo srities profesionalas. Jau kelis kartus patikėjome savo kolektyvo šventes jam ir tuo labai džiaugiamės - kūrybiškumo, estetikos, žavesio ir tiesiog gero laiko garantas. Labai rekomenduojame!
Paslauga buvo atlikta:
2017 gruodį
Milla Vanila Susieta su Facebook
Rekomenduoju! Labai malonus, operatyvus, kūrybingas vedėjas. Mediumas buvo pravestas be priekaištu!:)
Paslauga buvo atlikta:
2017 vasarį
Austėja Skrebiškytė Susieta su Facebook
Noriu pasidalinti prisiminimais apie mediumo šventę. Šią šventę vedė Paulius, o aš turėjau garbės jam asistuoti teikiant nominacijas. Paulius tikrai šauniai sukūrė tobulą šventės atmosferą savo humoru, sumanumu, išradingumu ir mokėjimu suvaldyti netikėtas situacijas. Šventė praėjo labai sklandžiai, visi jautėsi jaukiai ir buvo labai smagu. Tik geriausi prisiminimai apie šventę, kurią vedė Paulius. Galiu tvirtai teigti, jog Paulius turi visas profesionalaus renginių vedėjo savybes. Taigi rekomenduoju, rekomenduoju, rekomenduoju!
Paslauga buvo atlikta:
2016 lapkritį
Greta Liaukevičiūtė Susieta su Facebook
Nuoširdžiai rekomenduoju! Žmogus kupinas idėjų, puikiai geba bendrauti su publika, išmano darbą. Likome labai patenkinti pravestu renginiu ir be jokių abejonių kreipsiuosi darkart!
Paslauga buvo atlikta:
2016 kovą
Agne Kiausaite Susieta su Facebook
Patys geriausi atsiliepimai apie šį renginių vedėją! Lengvai rasite bendrą kalbą, būsite išklausyti ir pateiktas ne vienas galimas pasiūlymas. Taip pat, staigmenos garantuotos :) Tad rinkitės Paulių ir švęskite įsimintinas savo šventes!
Paslauga buvo atlikta:
2015 vasarį