90 rekomendacijų
Tomas Urbanavičius Susieta su Facebook
Labai nuostabus ir superinis vedėjas!! Išjudino ir jaunus, ir senus! Visi svečiai (ir mes su žmona) likome labai labai patenkinti tuo, kaip buvo pravesti įvairūs žaidimai, nebuvo nei minutėlės liudesėlio :D Vedėjas su daug charizmos ir energijos, tikrai pasistengė dėl nuostabaus ir nepamirštamo vakaro!!! Savo vestuvių dar labai labai labai ilgai neužmiršime!! Dar kartą didelis AČIŪ!!!
Paslauga buvo atlikta:
2020 liepą
Juozas Čybas Turi paslaugų puslapį
Energijos ir geros nuotaikos užtaisas! Geras pasirinkimas puikiai šventei! ;)
Paslauga buvo atlikta:
2020 liepą
UAB Montuotojas Registruotasi El. paštu
Puikiai pravestas Sauliaus komandinis renginys! Turėjome įsimintiną dieną su kūrybingomis užduotimis, savęs ir kolegų pažinimu, pamąstymais ką ir kaip keisti komandoje, kad būtume labiau pasitikinčiais, palaikančiais vienas kitą ir kad tikslai būtų pasiekiami greičiau, efektyviau ir geriau. Super Sauliaus kūrybingumas, energija, dėmesys! Labai rekomenduojame!
Paslauga buvo atlikta:
2020 birželį
Aistė Fedaravičiūtė Registruotasi El. paštu
Turėjome jaunimo savęs pažinimo stovyklą. Jau antrą kartą kviečiame Saulių pas mus atvykti.Esame dėkingi už visada profesionalų, nuoširdų ir įkvepiantį laiką kartu. Jaunimas džiaugiasi galėjęs labiau pažinti save. Rekomenduojam!
Paslauga buvo atlikta:
2020 birželį
Rūta Radzevičiūtė Susieta su Facebook
Saulius vedė mūsų įmonės šventę. Buvo labai labai gerai. Jis ne tik puikus vedėjas, bet ir pagalbininkas. Renginio organizatoriams tokį žmogų turėti šalia yra super wow :) Ačiū dar kartą
Paslauga buvo atlikta:
2020 sausį
Mantė Puodžiukaitienė Susieta su Facebook
Geriausias įmonės vakarėlis, kokį esame turėję! Saulius aktyviai įsitraukia į organizavimą, greitai reaguoja į pageidavimus, siūlo įdėjas, turi daug naudingų kontaktų. Renginį veda labai linksmai, organiškai, energingai, šmaikščiai - aukščiausia klasė!!!
Paslauga buvo atlikta:
2020 sausį
Vydminas Registruotasi El. paštu
Viskas buvo puikiai organizuota,gerai paselom.Labai aciuuu!
Paslauga buvo atlikta:
2020 sausį
Rena Valatka Susieta su Facebook
Ir dar kartą ačiū Sauliui už puikiai pravestą jubiliejų. Ne pirmą kartą mūsų šeima renkasi Saulių kaip puikų renginio vedėją. Jei ieškote pozityvios dienos Lietuvos dabartinėje pilkumoje, rinkitės Saulių. Gera nuotaika garantuota!
Paslauga buvo atlikta:
2020 sausį
Neringa Žemaitė Registruotasi El. paštu
Visa ESET Lietuva komanda dėkoja Sauliui už puikų vakarą bei protmūšio organizavimą:)
Paslauga buvo atlikta:
2019 gruodį
Virginija Blažienė Susieta su Facebook
Jau ne pirmą kartą dalyvavau renginyje, kurį organizavo Saulius Bagdonas. Ramiai galiu Saulių rekomenduoti kaip savo srities profesionalą, kuris geba įsiklausyti ir išgirsti užsakovo lūkesčius, puikiai juos išpildyti, valdyti publiką ir bet kokias situacijas greitai išspręsti savo puikaus humoro jausmo ir charizmos dėka. Well done!
Paslauga buvo atlikta:
2019 gruodį
Rita Stakione Registruotasi El. paštu
Ačiū nuo viso Lemon Gym koletyvo už smagią ir šiltą šventę. Geros nuotaikos užstaisas garantuotas !!
Paslauga buvo atlikta:
2019 gruodį
Dainora Turi paslaugų puslapį
Nuoširdumas, pastabumas, atidavimas savęs 110 proc. garantuotas! Itin greitas ir racionalus reagavimas į situacijos besikeitimą:)
Paslauga buvo atlikta:
2019 gruodį
Algimantė Griciūtė Susieta su Facebook
Kai Saulius kalba (scenoje ar ne), jo negirdėti – neįmanoma. Tai žmogus, kuris 100 proc. girdi užsakovo poreikius ir atiduoda save, kad juos įgyvendintų. Sauliui patikėjome vesti „EVS Group“ pirmąją Metinę medicinos įstaigų vadovų konferenciją Lietuvoje kartu su moderatore. Sužavėjo Sauliaus gebėjimas būti duete, ieškoti geriausių sprendimų scenarijui bei renginio pravedimui itin specifinėje temoje. Iki renginio teko susitikti ne kartą ir matyti jo nuoširdų įsitraukimą, kad viskas pavyktų pagal mūsų lūkesčius. Esame labai dėkingi, kad ir Sauliaus buvimas padėjo konferenciją pateikti inovatyviu, išskirtinę publiką įtraukiančiu formatu.
Paslauga buvo atlikta:
2019 lapkritį
Neringa Romanovskaja Susieta su Facebook
super balsas ir energija !
Paslauga buvo atlikta:
2019 lapkritį
Andžela Stasiulytė-Grigalauskienė Susieta su Facebook
Tobulai pravestas renginys business axelerator 2019. Nuostabi energijos bomba. Džiaugiuosi sudalyvavusi.
Paslauga buvo atlikta:
2019 rugsėjį
Auris Tu Susieta su Facebook
Pozityvus griaustinis!
Paslauga buvo atlikta:
2019 rugsėjį
Aidas Dimitrijevas Susieta su Facebook
Rekomenduoju
Paslauga buvo atlikta:
2019 rugsėjį
Greta Gretutė Susieta su Facebook
Saulius mums padejo sukurti tobula svente! 100 balu jo darbui, profesionalumui bei asmenybei. Aciu tau labai uz viska!!
Paslauga buvo atlikta:
2019 rugsėjį
Medute Bra Susieta su Facebook
Energingas, šiuolaikiškas renginio(mūsų atvėju vestuvių) vedėjas! Įdomios užduoteles, jokio skatinimo vartoti, viskas apgalvota, suorganizuojama jauki aplinka svečiams, jokio jaudulio, kad reikes butinai pasisakyti pries auditorija, viskas tobula!!! Dalyvavę nemažai jubiliejų, tačiau pirma syki sutikome, toki atsidavusi savo darbui vedėją!
Paslauga buvo atlikta:
2019 rugpjūtį
Jolanta Zarankaite-Chapodze Susieta su Facebook
Ačiū už puikią nuotaiką! Vedėjas turi skoningą humoro jausmą, energingas, konkretus ir puikiai bendraujantis su visais svečiais :)
Paslauga buvo atlikta:
2019 rugpjūtį
Neringa Gumbriene Susieta su Facebook
Labai rekomenduoju, super vedejas, energijos ir pozityvo uztaisas. Labai stilingai ir nebanaliai veda rengini, jaucia publika. Labai jaudinausi del rengnio, taciau tikrai nevertejo. Didelis aciu Sauliui!!!
Paslauga buvo atlikta:
2019 rugpjūtį
Irinijus Steponavicius Registruotasi El. paštu
Rekomenduoju
Paslauga buvo atlikta:
2019 rugpjūtį
Vitarė Vaišnoraitė Susieta su Facebook
Super gerai užveda publiką net blogiausiu oru! Energingas, žino įvairių taktikų kaip pakelti nuotaiką. Sugeba ne tik labai gerai prisitaikyti prie reginio atmosferos, bet ir ją sukurti!
Paslauga buvo atlikta:
2019 rugpjūtį
Marija Vorobjovaitė Turi paslaugų puslapį
Saulius, ne tik puikus vedėjas, bet ir lektorius! Jau ne pirmi metai, Saulių kviečiame vesti užsiėmimus moksleiviams ir nė karto nei moksleivių nei organizatorių Saulius tikrai nenuvylė, anaiptol, šis lektorius sugeba pakrauti pozityvios energijos ir motyvacijos bet kokiai auditorijai! Malonu dirbti su tokiu savo srities profesionalu!
Paslauga buvo atlikta:
2019 rugpjūtį
Artūras Sedleckas Turi paslaugų puslapį
Pasirinkom Saulių savo vestuvių šventės vedimui ir likom labai patenkinti. Sulaukėm daug patarimų, tai mums labai padėjo. Šventės metu svečiams Saulius taip pat labai patiko, nes "pagavo" kaip su jeis reikia bendrauti. Gavom daugiau, nei tikėjomės. Ačiū Sauliau (: Rekomenduojam! Artūras ir Agnė
Paslauga buvo atlikta:
2019 rugpjūtį
Vaidas Budrys Registruotasi El. paštu
Saulius puikiai pravedė mūsų vestuvių šventę, išklausė pageidavimus ir į juos atsižvelgė. Lanksčiai prisitaikė prie iškilusių netikėtumų ir atitinkamai koordinavo šventės eigą. Rekomenduojame.
Paslauga buvo atlikta:
2019 rugpjūtį
Kristina Petravičiūtė Susieta su Facebook
Saulius nuostabus renginių vedėjas, iškalbingas, pozityvus, draugiškas, kultūringas. Viskas buvo profesionaliai sukoordinuota, sustyguota, buvo pasirūpinta net menkiausia smulkmena. Labai dėkoju Sauliui už puikiai pravestas vestuves ir super gerą nuotaiką visiems svečiams. Labai pateisino mūsų lūkesčius.
Paslauga buvo atlikta:
2019 liepą
Ieva Zdanovica Susieta su Facebook
Saulius yra nuostabus ir labai draugiškas vedėjas. :) Mūsų vestuvių šventė praėjo labai sklandžiai ir gražiai dėka jo. Jis labai paslaugus, aktyvus, iškalbingas, pasitikintis, sąmoningas, rūpestingas, mandagus, linksmas vedėjas. Šalia jo jautėmės laisvai, kaip draugai. Visada galėjome juo pasikliauti ir pasitikėti. Saulius labai padėjo prieš vestuves, aptariant programą mūsų gyvo susitikimo metu, pokalbiais ir žinutėmis. Kada tik iškyla klausimas, jis visada atsakys. Žinojome jog mūsų vestuvių šventė yra saugiose rankose. Saulius pasirūpino visais įvairiakalbiais svečiais. Kadangi mūsų vestuvės buvo vegetariškos ir be alkoholio, jis puikiai užėmė svečius įdomia veikla ir visi buvo patenkinti. Saulius labai padėjo ir prieš vestuves, pasirūpinant mano per vėlai užsakytomis dovanomis. Jis mielai sutinka padėti bet kada prireikus pagalbos. Labai džiaugiamės Sauliaus darbu, jo dėka mūsų šventė buvo nuostabi. Labai esame dėkingi!
Paslauga buvo atlikta:
2019 liepą
Guoda Steigvilaite Susieta su Facebook
Saulius buvo vedėjas mūsų vestuvėse - "Festuvėse", kiek kitoks formatas, bet įsiliejo idealiai, nepastebimai, viską koordinuojant ir akcentuojant svarbiausiu šventės veiksmus. Jautėsi naturalus "plaukimas" viosos šventės metu. Naturalu, paprasta, gražu. Ačiū labai, Sauliau!
Paslauga buvo atlikta:
2019 liepą
Andrejus Falko Susieta su Facebook
Pats šauniausias vedėjas pasaulyje! Esame labai laimingi, kad pasirinkome būtent Saulių. Jis profesionaliai išsiaškino mūsų lūkesčius ir norus pravedė mums nerealias, nestandartines vestuves. Vestuvės buvo be alkoholio, bet linksmos, daug šokių, judėsio ir juoko ir žaidimų. Visi svečiai liko labai patenkinti. Viskas ėjosi nuo pat pirmos akimirkos iki šventės pabaigos idealiai pagal planą. Drąsiai rekomenduojam Saulių Bagdoną kaip profesionalų renginių vedėją!
Paslauga buvo atlikta:
2019 liepą
Saulė Mekionytė Susieta su Facebook
Nuostabus vedėjas! Išleistuvių vakaras tikrai nebūtų buvęs toks smagus, jei ne puiki vedėjo nuotaika, užkrečianti net tolymiausius staliukus, įdomios užduotys, jų aptarimai bei prizai. Vedėjas puikiai prisitaikė prie aplinkos ir neapkrovė vien savo surengta programa, leido pabūti kartu, pasilinksminti.
Paslauga buvo atlikta:
2019 liepą
Modestas Vaikšnoras Susieta su Facebook
Energijos bomba, nuostabus bendravimas, neužmirštamos akimirkos, rekomenduoju visiems!
Paslauga buvo atlikta:
2019 liepą
Agnė Mikelionytė Registruotasi El. paštu
Energingas, gerai nuteikiantis, neįkyrus, bet ir neleidžia nuobodžiaut. Rekomenduoju smagiai ir įsimintinai šventei.
Paslauga buvo atlikta:
2019 liepą
Giedrė Biniauskaitė Registruotasi El. paštu
Šauniai ir draugiškai
Paslauga buvo atlikta:
2019 liepą
Giedrius Civilis Registruotasi El. paštu
Super vyrukas!! Daug puikios nuotaikos, dar daugiau geru emociju!! 100++
Paslauga buvo atlikta:
2019 liepą
Robert Narkun Susieta su Facebook
Rekomenduoju, super vedejas!!!
Paslauga buvo atlikta:
2019 liepą
Gintarė Rameikaitė Susieta su Facebook
Puikus, charizmatiškas vedėjas!!! Norite pozityvios, nuotaikingos šventės? Štai Jums puikus šventės vedlys!!! :)
Paslauga buvo atlikta:
2019 liepą
Egle Sikorskaite-Narkun Susieta su Facebook
Geresnio vedėjo ir išsivaizduoti negalėjom! Visom progom rinkčiausi ir vėl. Viskas sklandu, tikslu ir elegantiška. Daug geros nuotaikos, labai šiuolaikiškas ir pozytivus. Visi svečiai liko labai patenkinti :) Tikrai aukšta klasė. Dėkojame.
Paslauga buvo atlikta:
2019 liepą
Monika Telsinskaite Susieta su Facebook
Puikus vedejas, vestuves tikrai neprailgo! Daug graziu zodziu buvo pasakyta, publika visada uzimta ir su sypsena veide! Tikrai rekomenduoju bet kokiai sventei!
Paslauga buvo atlikta:
2019 liepą
Arturas Rinkauskas Susieta su Facebook
Sauliau, minejai, jog krikstynu renginius vedi labai retai ir paskutinis buvo gana senokai, bet eilini karta viskas pavyko super. 2017.06.02 patikejome Tau vesti musu vestuviu svente- kurios iki siol daugelis musu sveciu negali pamirsti, tame tarpe ir mes. Vedami tokiu ispudziu 2019.06.02 patikejome Tau musu mazojo princo krikstynu svente. Viskas buvo apgalvota iki pat smulkmenu. Aciu Tau uz Tavo profesionaluma, uz nepamirstamas emocijas, uz toki dideli pozityvuma. Tavo svenciu/renginiu vedimo etika yra tobula. Virginija, Danielius, as ir visi musu sveciai Tau labai dekoja! DJ-ui taipogi didelis aciu! Spek, kas ves musu kita rengini? - manau Tu puikiai tai zinai, taigi linkime Tau ir toliau tokios prabangios kurybos, nauju ideju ir iki sekancio karto!!!
Paslauga buvo atlikta:
2019 birželį
Jonathan Seagull Susieta su Facebook
Saulius yra nuoširdus, pozityvus, be galo lankstus, geranoriškai nusiteikęs renginių vedėjas. Ačiū tau už pagalbą! Plius dar norime pridėti:
Paslauga buvo atlikta:
2019 birželį
Vir Jan Susieta su Facebook
Ilgai su vyru rašėme tau, Sauliau, gražų tekstą, ir rašant paskutinius žodžius šiek tiek susifeilinom ir netyčią visą mūsų šedevrą ištrynėm. Tad rašom per naują, sutrumpintai, paprastai :) Ačiū, tau, kad pravedei mūsų vestuves! Buvo smagu, visiems laaaabai patiko :) Nors į Saulių kreipėmės gana vėlai (iki vestuvių buvo likę gal mėnuo), jis sutiko, sudalyvavo vestuvių planavimo procese, negailėjo patarimų, ir įdėjų, sudalyvavo nuo pat ceremonijos pradžios. Nuotaikingas, linksmas, energijos užtaisas. Jautėmės, taip, lyg būtų senas geras draugas šalia :) Tad dar kart dėkojame, ir linkime pravesti daug daug linksmų renginių :)
Paslauga buvo atlikta:
2019 birželį
Egle Binkyte Registruotasi El. paštu
Labai nuoširdžiai dėkojame Sauliui už pravestą mūsų vestuvių šventę. Tai žmogus iš didžiosios raidės: paprastas, nuoširdus, kūribingas, o svarbiausia žmogiškas. Viską daro su didele meile, atsidavimu. Buvo gražu ir subtilu. Žavimės. Ne tik mes, bet ir svečiai ilgai prisiminsime šią šventę. Dar kartą ačiū.
Paslauga buvo atlikta:
2019 birželį
Rolandas Kalinauskas Susieta su Facebook
Labai nuoširdžiai pozityvus ir profesionalus renginiû vedėjas. Ačiū už gerâ nuotaikâ ir sėkmės besidarbuojant :)!
Paslauga buvo atlikta:
2019 birželį
Simona Mantu Susieta su Facebook
Teko dalyvauti keliuose Sauliaus vedamų renginių. Energingas, dėmesingas, operatyviai ir žaismingai išsprendžia nesusipratimus, valdo laiką. Pasirodė patikimas žmogus.
Paslauga buvo atlikta:
2019 birželį
Rimantas Rachlickas Susieta su Facebook
Nuostabus švenčių vedėjas, profesionaliai atliekantis savo darbą. Rekomenduoju Sauliu su juo jūsų šventė bus isimintina ir žavinga!!!
Paslauga buvo atlikta:
2019 gegužę
Bet Kas Registruotasi El. paštu
Nuostabaus humoro jausmo savininkas. Buvo labai linksma ir profesionalu. Rekomenduoju visiems.
Paslauga buvo atlikta:
2019 gegužę
Irena Slavinskė Susieta su Facebook
Sauliui patikime jau antrą didelę šventę, tai tik rodo, kad pasitikime juo, kad esame patenkinti tuo, ką ir kaip jis dirba. Jei bus dar švenčių ateityje, tai ir vėl kviesimes Saulių :) Tuoj bus beveik šeimos narys :) Žavi jo greita orientacija, organizuotumas, situacijos įvertinimas, kūrybiškumas ir begalinė energija. Ačiū.
Paslauga buvo atlikta:
2019 gegužę
Brigita Kantautaitė Susieta su Facebook
Saulius nuoširdžiai įsitraukia į švetės vedimą ir organizavimą bei tam atiduoda visą savo širdį. Tad jeigu norite vedėjo, kuris Jūsų šventę pripildytų geros nuotaikos ir nepamirštamų emocijų - Saulius Bagdonas tam tinkamiausias variantas.:)
Paslauga buvo atlikta:
2019 gegužę
Elena Kakariekaite Registruotasi El. paštu
Visada pasikliauju Sauliumi, kai reikia kokybiškai ir nuotaikingai pravesti renginį. Jis moka užkalbinti žmones, pakelti jiems nuotaiką, pakviesti dalyvauti ir sukuria ypatingai šventišką atmosferą. Rekomenduoju!
Paslauga buvo atlikta:
2019 gegužę
Akvile Kamarauskienė Susieta su Facebook
Super vedėjas, atiduoda visą save renginio metu, rekomenduoju 100 %. Ačiū, Sauliau, už nuotaiką, viso renginio metu. Šventė buvo nuostabi :)
Paslauga buvo atlikta:
2019 gegužę
Sodyba Varnupė Susieta su Facebook
Labas, Sauliau, miela buvo susipazinti Siandien buvo uzsuke jaunieji - jie euforijoj ir tai musu visu bendras darbo rezultatas. Aciu tau, Sauliau, uz nuosirdu indeli i dar viena KOMANDINE SEKME! Iki kitu susitikimu
Paslauga buvo atlikta:
2019 gegužę
Jurga Lukoseviciene Susieta su Facebook
Tobulas renginių vedėjas. Mūsų renginys buvo tikrai labai sudėtingas. Mes sukvietėme 40, vienas kito nepažįstančių žmonių ir surengėme jiems galimybę susirasti porą. Tai renginys, kur kievienas dalyvis jautė daug įtampos savyje ir nežinomybės streso. Saulius puikiai valdė situaciją, labai greitai visus atpalaidavo, suvienijo ir uždegė norui eiti ir bendrauti su nepažįstama, priešinga lytimi. Renginyje nebuvo jokio alkoholio, ar kitų svaigalų. Natūralus ir džiaugsmingas bendravimas gimė tik renginio vedėjo profesionalumo dėka. Visi mūsų dalyviai buvo sužavėti, pakylėti ir labai gerai praleidę laiką. Tai patys patvirtino po renginio net darydami viešus video atsiliepimus ir drasiai dalindamiesi savo įspūdžiais. Ačiū. Labai rekomenduoju Saulių.
Paslauga buvo atlikta:
2019 kovą
Skaistė Matonytė Susieta su Facebook
Labai gyvas ir aktyvus bendravimas su žmonėmis. Sukuriama smagi, atpalaiduojanti atmosfera :) Labai rekomenduoju šį vedėją renginiui!
Paslauga buvo atlikta:
2019 kovą
Daiva Daiva Susieta su Facebook
Saulius Bagdonas sužavėjo visus savo energija, humoro jausmu ir taktiškumu. Jis buvo viskas viename. Puikiai valdė žmoniu dėmesį, renginio energetika po truputį kėlė vis auksčiau, žmones jautė pasitikėjima ir galėjo atsipalaiduoti, buti savimi ir dalyvauti visuose rungtyse. Renginyje Sauliaus deka jautesi puiki energetika, saugumas ir pasitikejimas, o tai svarbiausi dalykai reikalingi kad renginys būtu sėkmingas.
Paslauga buvo atlikta:
2019 kovą
Rasa Griežytė Susieta su Facebook
Tobulas gimtadienio šventės vedėjas, rekomenduoju 100 %
Paslauga buvo atlikta:
2019 vasarį
Jolanta Grigorjevienė Susieta su Facebook
Nerealus, pozityvus, neieškantis žodžio kišenėje vedėjas! Tik geriausios rekomendacijos! :)
Paslauga buvo atlikta:
2019 sausį
Linas Matulis Susieta su Facebook
Be galo malonu dirbti su Sauliumi. Renginiai niekada neprailgsta, spinduliuodamas nuotaika užburia visus aplinkinius, svečius, darbuotojus bei padėjėjus. Jokio liūdesio, tik vaikščiojantis pozityvas!
Paslauga buvo atlikta:
2019 sausį
Živilė Auruškevičienė Susieta su Facebook
Saulius vedė mums Naujametinį įmonės renginį jau kelis metus iš eilės ir tikrai dėl to labai džiaugiamės, nes Saulius išjudins net didžiausią niurzgalių :) Saulius pilnas idėjų, pozityvumo ir energijos, tad tik belieka pasakyti ko tikitės iš vakarėlio, o toliau galite ramiai laukti renginio, nes tikrai bus smagu!
Paslauga buvo atlikta:
2019 sausį
Ligita Šukliauskienė Susieta su Facebook
Puikus renginių vedėjas. Kuo geriausios rekomendacijos nuo Arkangelo konferencijų ir meno centro!
Paslauga buvo atlikta:
2019 sausį
Antanas Jonikaitis Susieta su Facebook
Saulius profesionalus ir puikiai savo darbą išmanantis renginių vedėjas. Rekomenduoju.
Paslauga buvo atlikta:
2018 gruodį
Renata Siauciuliene Registruotasi El. paštu
Rekomenduoju
Paslauga buvo atlikta:
2018 gruodį
Aistė Dromantaitė Turi paslaugų puslapį
Ačiū Sauliui kaip Kalėdų seneliui, kuris išgelbėjo darželyje Kalėdas! Puiki iškalba, vaikų sudominimas, lankstumas prisitaikant prie pačių mažiausiųjų poreikių ir gebėjimas au jais užsiimti taip, kad ir neišgąsdintų, bet ir įtrauktų, gražus ir geras kontaktas su vaikais padarė šventę linksmą, gražią ir apskritai, nuostabią - liko patenkinti ir vaikučiai, ir tėveliai, ir auklėtojos. Ačiū labai darkart!!!
Paslauga buvo atlikta:
2018 gruodį
Vida Petreviciene Susieta su Facebook
Ačiū Sauliui Bagdonui už šventinį vakarėlį, puikios nuotaikos sukūrimą, išradingumą, kūrybiškumą, mokėjimą bendrauti.
Paslauga buvo atlikta:
2018 gruodį
Ingrida Mikalauskienė Susieta su Facebook
Dėkoju Sauliui už komandos formavimo mokymus, diena įdomi, įtraukianti, komanda sustiprėjo, atsirado tarpusavio supratimas, pagalba, įsitraukimas bendram tikslui. Saulius ne kartą padėjo organizuoti Kalėdinę staigmeną komandai, prisimename iki kitų Kalėdų. Rekomenduoju Saulių, nes lengva dirbti, turi didelę patirtį šioje srityje, lankstus, entuziastinga, charizmatiška asmenybė.
Paslauga buvo atlikta:
2018 gruodį
Agnė Marčiukaitienė Susieta su Facebook
Ačiū Sauliui už puikų ir motyvuojantį pranešimą Vaikų globos įstaigose globojamų vaikų susitikime. Saulius buvo tas pranešėjas, kuris uždegė vaikų vaikus ir įkvėpė veikti, tikėti savimi ir savo svajonėmis. Kaip organizatorė esu dėkinga už sklandų bendradarbiavimą ir Sauliaus atidumą mūsų poreikiams.
Paslauga buvo atlikta:
2018 gruodį
Sangeta Bulkevičiūtė Susieta su Facebook
Dėkojame Sauliui už puikiai pravestą seminarą apie tikslų išsikėlimą ir motyvaciją. Seminaras buvo "gyvas" ir labai įdomus, laikas tiesiog praskriejo. Saulius puikiai bendrauja su auditorija, reaguoja į jos poreikius, į išsakytas mintis. Nuoširdus, atviras, energija bei pozityvumu trykštantis lektorius. Seminaro metu gavome daug naudingų įžvalgų ir, svarbiausia, įkvėpimo veikti!
Paslauga buvo atlikta:
2018 lapkritį
Jolanta Džiugienė Registruotasi El. paštu
Saulius vedė komandos formavimo dieną. Puikus specialistas, puikiai organizuotos užduotys. Komanda įsitraukė 100%. Pasekmė -motyvacija darbui garantuota ilgam :) Ačiū Sauliui už puikią dieną.
Paslauga buvo atlikta:
2018 spalį
Justinas Gužauskas Susieta su Facebook
Tikrai džiaugiuosi jog Saulius pagyvino mūsų vestuvių šventę. Svečiams labai patiko, taip pat ir mums su Airina (jaunavedžiams). Saulius jėga!!!
Paslauga buvo atlikta:
2018 spalį
Marius Gabrilavičius Susieta su Facebook
Saulius yra mūsų organizacijos nuolatinis renginių vedėjas. Nuostabus žmogus, savo srities specialistas. Rekomenduojame.
Paslauga buvo atlikta:
2018 rugsėjį
Karolis Sorenginiai Susieta su Facebook
Trykštantis entuziazmu ir pozityvia energija užkrečiantis šventės dalyvius! Į vedamą šventę žiūri atsakingai, kruopščiai suplanuoja ir visad stengiasi įdėti ir atiduoti 110% savęs ! Drąsiai rekomenduoju rinktis šio žmogaus paslaugas - Sauliau - laikas kelti įkainius, kad klientai pajustų dar didesnę gaunamą naudą :)
Paslauga buvo atlikta:
2018 rugsėjį
Rena Valatka Susieta su Facebook
Sauliaus charizma ir pozityvas užburia žmones ir palieka absoliučioje euforijos būsenoje! Profesionalumas, gera nuotaika, idėjų generavimas, svečių įtraukimas, žaidimų įvairovė, komplimentai, šiluma ir gėris - viskas ko gali prireikti nuostabiai šventei. Ačiū Sauliau už puikų vakarą!
Paslauga buvo atlikta:
2018 rugsėjį
Gitana Stalmokaite Susieta su Facebook
Tikrai džiaugiuosi, kad Saulius sutiko vesti Tavo Kelias renginį, kuriame dalyvavo įmonių atstovai bei studentai. Saulius yra itin paslaugus, lengvai sukalbamas bei sukaupęs didelę patirtį, todėl, mūsų atveju, jis pateikė rekomendacijas kaip galėtume patobulinti visą renginio scenarijų. Mano nuomone, geriausias jo bruožas - charizma ir jaunatviškumas ;) Jis itin gerai užvesdavo publiką, buvo paruošęs daug įvairių žaidimų, todėl tiek įmonių atstovams, tiek dalyviams nebuvo nuobodu. Manau, Saulius yra puikus pasirinkimas įmonės renginiams, nes puikiai tvarkosi su bet kokio amžiaus publika, puikiai jausdamas, koks bendravimas ir veiklos pagyvintų renginį.
Paslauga buvo atlikta:
2018 rugpjūtį
Donatas Kantakevicius Registruotasi El. paštu
Patikimas, linksmas ir pozytivus žmogus! Turi patirties ir žino savo ka daro! Rekomenduoju!
Paslauga buvo atlikta:
2018 rugpjūtį
Agnė Klim Susieta su Facebook
Savas, nuotaikingas ir kupinas idėjų žmogus! Nesukuriantis ribos tarp paslaugos tiekėjo ir šventės dalyvių - nuo pat pirmos minutės arodė, jog pažystam jau seniai, ir laikas šventėje tiesiog skriete praskriejo! Labai rekomenduojame ;)
Paslauga buvo atlikta:
2018 rugpjūtį
jurate baltrusaityte Registruotasi El. paštu
Saulius - šaunuolis, linksmas ir kūrybiškas, taktiškas, greitai reaguoja ir jaučia auditoriją. Drąsiai rekomenduojam.
Paslauga buvo atlikta:
2018 rugpjūtį
Jolita Lukinych Susieta su Facebook
Nuoširdus, atviras, puikiai jaučiantis publiką ir suburiantis kompaniją vedėjas! Vertinantis tradicinius dalykus ir kartu atviras naujovėms.
Paslauga buvo atlikta:
2018 rugpjūtį
Meda Maslauskaite Registruotasi El. paštu
Puikus ir energingas vedėjas, protmūšiu labai sudomino darbuotojus.
Paslauga buvo atlikta:
2018 rugpjūtį
Neringa Jocienė Susieta su Facebook
Nuostabus vedėjas! Vedė mūsų vestuves. Patiko ir vaikams, ir suaugusiems. REKOMENDUOJU!!!!
Paslauga buvo atlikta:
2018 rugpjūtį
Jolanta Puzienė Susieta su Facebook
Saulius yra užburiantis savo gera energija ir gebėjimu lanksčiai profesionaliai prisitaikyti prie įvairių situacijų per renginius. Šalia jo, jautiesi visada ramiai, kad renginys tikrai pavyks.
Paslauga buvo atlikta:
2018 birželį
Sandra Ditkevičienė Susieta su Facebook
Rekomenduoju Saulių, dar nebuvau atradusi tokio charizmatiško vedėjo, renginio atsiliepimai viršijo lūkesčius. Kreipsimes ateityje dar ne kartą :)
Paslauga buvo atlikta:
2018 gegužę
ROBERTAS ŠUNOKAS Registruotasi El. paštu
Rekomenduoju Saulių. Jo Pozityvumas, Energija ir Nuoširdus Bendravimas yra tas Derinys, kuris reikalingas renginyje, seminare ar šventėje.
Paslauga buvo atlikta:
2018 gegužę
Dovydas Griškevičius Turi paslaugų puslapį
Teko dirbti galybėje renginių su Sauliumi. Tikras profas! Mega super giga ultra rekomenduoju !
Paslauga buvo atlikta:
2018 sausį
Rokas Bernatonis Susieta su Facebook
ROKOmenduoju Sauliaus Bagdono paslaugas. Ne vieną ir ne du kartus esu matęs kaip jis dirba renginiuose, visada gerai nusiteikęs, pairuošęs ir energingas! Tikrai liksite patenkinti ir pravesta švente! :)
Paslauga buvo atlikta:
2018 sausį
Indrė Vaitkevičiūtė Susieta su Facebook
Saulius vesdamas renginį savo darbą atliko 120 %. Nuotaika puiki, idėjos originalios. Būtinai vėl kreipsimės patys ir rekomenduojame kitiems! :)
Paslauga buvo atlikta:
2018 sausį
Igneta Zalatoriene Susieta su Facebook
100proc. Dalyvavome su vyru nemazai vestuviu, bet geresnio ir labiau atsidavusio darbui, savo srities profesionalo, dar nesutikome :) !
Paslauga buvo atlikta:
2017 liepą
Virginija Rinkauskienė Susieta su Facebook
Pirmą kartą su Sauliumi teko susipažinti prieš beveik 4 metus, kai jis vedė mano draugės vestuvių šventę. O po kelių metų, kai pradėjau planuoti savo vestuves, sužadėtiniui iš karto pasakiau: vedėją jau turim! Svarbu dar būtų laisvas kai mums reikia! :D O šiandien mūsų šeimyna nekantriai laukia artėjančios krikštynų šventės, kurią vėl patikėjome vesti Sauliui :) Kodėl jis? Nes geresnio vedėjo dar nemačiau, o dalyvauti teko daug kur... šaunus, linksmas, charizmatiškas vedėjas, kuris visada įsiklausys į pageidavimus ir paruoš puikią programą. Tikrai rekomenduoju, svečiai liks patenkinti, nes mūsų svečiai po vestuvių pirmiausiai gyrė vedėją, o tik paskui visą kitą :)
Paslauga buvo atlikta:
2017 birželį
Saulius Gintautas Susieta su Facebook
Šaunus ir charizmatiškas renginių vedėjas gebantis energingai pravesti įmonių renginius. :)
Paslauga buvo atlikta:
2017 birželį
Asta Bagdzevičienė Susieta su Facebook
Nuostabus renginių vedėjas! Iškalbus, mandagus bei turintis puikų humoro jausmą. Moka užimti žmones šventės metu ir užpildo šventę gera nuotaika! Ačiū! Rekomenduoju!
Paslauga buvo atlikta:
2016 rugsėjį
Daiva Krapavickiene Registruotasi El. paštu
Saulius buvo mūsų vestuvių vedėjas. Praėjus daugiau nei 5kiems metams po vestvuvių svečiai jį atsimena, kaip "savą bičą" :) Iš esmės, kas patiko užsakant paslaugą-tai, kad Saulius išsamiai išsaiškina užsakovų lūkesčius,ko jie nori, ko nenori, išsinagrinėja aplinką, o renginio metu, toks jausmas, kad žinai šį žmogų jau 100 metų, vadinasi, jis tinkamai atlieka savo darbą ir kurią vienareikšmiškai pozityvią atmosferą šventėje.Sekmės, Sauliau, darbuose. Linkiu kuo daugiau Tavo pozityvu užsikrėtusių klientų:)
Paslauga buvo atlikta:
2013 gegužę