7 rekomendacijos
Rasa Styriene Registruotasi El. paštu
Puikiai savo darbą ismananti bei atliekanti dizainere. Lina pasiūlė daug praktisku ideju, pateikė įvairias vizualizacijas, patare kur bei kokias medziagas pirkti ir parduotuvese padėjo jas issirinkti. Dziaugiuosi Linos sukurtais siltais ir jaukiais namais.
Paslauga buvo atlikta:
2020 vasarį
Monika Preidiene Registruotasi El. paštu
Puiki dizainerė, išmananti interjero dizaino subtilybes. Su kaupu viršijo mūsų lūkesčius. Esame dėkingi už pagalbą renkantis interjero detales ir įrenginėjant vaikų kambarius. Tikrai dar ne kartą kreipsimės pagalbos koreguojant namų interjerą.
Paslauga buvo atlikta:
2019 gruodį
Vaidas VD Susieta su Facebook
Esu labai dekingas ir patenkintas uz Linos atlikta darba kuriant namo interjera. Visi interjero sprendimai buvo profesionaliai suderinti iki smulkiausiu detaliu, bendraujant ir nuotoliniu budu. Puikus dizaineres darbo ismanymas ir vizija padejo susikurti siuolaikiskus ir jaukius namus. Tikrai rekomenduoju!!! Vaidas/Klaipeda
Paslauga buvo atlikta:
2019 lapkritį
Ingrida Plerpaitė-Švanė Susieta su Facebook
Lina yra puiki savo srities žinovė. Ačiū jai už profesionalius patarimus, kantrybę išklausant norus ir pageidavimus ir nukreipimą tinkama linkme- šiltų, jaukių, modernių namų link. Tik jos dėka pavyko išvengti klaidingų sprendimų ir pasirinkimų, be to, dėl racionalių Linos patarimų pavyko net sutaupyti. Įrenginėjant namą, Lina dirbo be galo atsidavusiai, neskaičiuodama laiko. Todėl šiandien su visa šeima galime džiaugtis šviesiais, stilingais ir patogiais namais! Rekomenduojame šią puikią dizainerę!
Paslauga buvo atlikta:
2019 spalį
Laura Pranskūnaitė Registruotasi El. paštu
Esame labai dekingi savo darbui atsidavusiai Linai! Nuo pat pradziu kantri, issamiai isigilinanti i poreikius, viska apgalvojanti iki smulkmenu. Galejome rinktis is keliu skirtingu variantu, prieinant prie galutinio sprendimo profesionaliai patarinejo, greitai ir operatyviai dirbdavo, visada budavo pasiekiama. Virsijo lukescius su kaupu! Mums ja rekomendavo, o mes esame laimingi ir drasiai rekomenduojame kitiems :)
Paslauga buvo atlikta:
2018 rugsėjį
Diana Banis Susieta su Facebook
Zmogus, kuris atsiduoda savo darbui visa savo esybe. Viska padaro nuo A iki Z.... kaip nereikia sukti galvos del nieko, pasakei ko nori, ir ji padaro taip, kaip tu nori, atsizvelgiant I visus kliento pageidavimus. Darbo valandu ji neskaiciuoja, nes kaip myli tai ka darai, tai svarbiausiu tikslu lieka patenkintas klientas. Aciu Jums Linute uz lengvuma priimant sprendimus, issirenkant baldus , spalvus ir visa kita. Dukra iki siol dziaugiasi savo nepriekaistingai irengtu kambariu :)
Paslauga buvo atlikta:
2017 gruodį
Adrianas Orlovas Turi paslaugų puslapį
Teko dirbti su Lina, esu labai dėkingas už patarimus ir kritiką. Ji kaip savo srities specialistė paaiškino privalumus ir trūkumus, padėjo susivokti spalvų gamoje ir t.t. Linos dėka turiu rezultatą kuris džiugina akį. Kantriai išklausiusi mano lūkesčius nukreipė teisinga kryptimi. Ačiū Lina Tau.;)
Paslauga buvo atlikta:
2017 lapkritį