6 rekomendacijos
Nanoplant Registruotasi El. paštu
Su Auste pradėjome bendradarbiauti ieškodami socialinių tinklų specialisto. Dirbame jau beveik metus ir esame patenkinti atliktų darbų kokybe ir terminais. Todėl jei ieškote šios sryties specialisto, drąsiai kreipkitės į Austę.
Paslauga buvo atlikta:
2020 lapkritį
Lina Bagdonienė Susieta su Facebook
Džiaugiuosi atradusi Austę, be jos jau daugiau nei pusę metų neįsivaizduojame viešbučio vykdomo marketingo. Net ir per atstumą Austė mus supranta iš kelių žodžių, o galutinis rezultatas visada pranoksta lūkesčius su kaupu. Drąsiai rekomenduoju!
Paslauga buvo atlikta:
2020 balandį
Donata Narkiene Susieta su Facebook
Nuo pirmo skambučio su Auste komunikacija vyksta nepriekaištingai: visada pateikia planą derinimui prieš pradėdama darbus, juos atlieka taip, kaip sutarta, o po to atsiunčia plano apibendrinimą ir rezultatus. Taip pat labai žavi jos sugebėjimas subtiliai pateikti informaciją bei parinkti atitinkamas iliustracijas, nuotraukas ir t.t. Dirbant su Auste nereikia rūpintis nei tekstais, nei vaizdine informacija, nei planu – viską padaro ji ir belieka pateikti komentarus, jei jų turime. Atsižvelgdama į savo patirtį, galiu drąsiai rekomenduoti Austę tiek dėl jos kompetencijos, tiek dėl gebėjimo puikiai komunikuoti.
Paslauga buvo atlikta:
2020 balandį
Irma Babiediene Susieta su Facebook
Rekomenduoju! Visuomet pateikiamos naujos idėjos ir pasiūlymai. Malonus bendravimas, terminų laikymasis ir konkretumas.
Paslauga buvo atlikta:
2020 sausį
Sidona Ivonaitiene Susieta su Facebook
Jei ieškote kūrėjos, patikimos ir darbščios administratorės savo socialiniams kanalams, Austė puikiai tam tinka! https://www.facebook.com/solemlux/ paskyrai įpūtė naujų vėjų ir spalvų. Gaminių aprašymus pateikia išsamiai, informatyviai, sudominančiai bei įtraukiančiai. Ji puikiai išpildė ir tebepildo visus lūkesčius. Tikrai rekomenduoju šią specialistę.
Paslauga buvo atlikta:
2019 gegužę
Rūta Simaškaitė Susieta su Facebook
Labai džiaugiamės pasirinkę Austę savo verslo paskyros administravimui. Bendradarbiaujame jau metus laiko ir matome per tą laiką pasiektus rezultatus. Rekomenduojame rinktis tiems, kurie nori būti ramūs ir gauti didžiausią naudą.
Paslauga buvo atlikta:
2019 balandį