9 rekomendacijos
Vaiva Žvirblytė Susieta su Facebook
Didelis didelis AČIŪ Viliui ir visai grupei už profesionalumą, patarimus, puikią muziką, sukurtą gerą nuotaiką vestuvių metu. Pakalbintus visus dalyvius, toleranciją ir dėmesį mažiausiai ryškiausiai žvaigždutei :) rekomenduoju!!
Paslauga buvo atlikta:
2019 rugsėjį
Marija Susieta su Facebook
Norime labai padėkoti Viliui už nuostabią muziką mūsų šventės metu. Profesionalumas, šiuolaikiškumas, nuostabi muzika ir maksimaliai gera nuotaika! Viliau, tariame didelį ačiū ir linkime didžiausios sėkmės ir palankaus kūrybinio vėjo!
Paslauga buvo atlikta:
2019 rugsėjį
Dainora Patinskaitė Varnagirė Susieta su Facebook
Profesionalus muzikantas, grojantis saksofonu ir galintis Jūsų šventę paversti tikru stebuklu.Rekomenduojame pasikviesti Vilių ir Jūsų šventė taps ideali. Dainora ir Vytautas
Paslauga buvo atlikta:
2019 rugsėjį
Paulina Samulionė Susieta su Facebook
Pačios geriausios rekomendacijos šiam puikiam žmogui! Vilius mūsų šventę pripildė begalo nuostabia muzika. Esame labai patenkinti pasirinke šį muzikantą mūsų mažai santuokos šventei. Tai tikras savo srities profesionalas.
Paslauga buvo atlikta:
2019 gegužę
Vaida Ramilienė Susieta su Facebook
Nuoširdžiai dėkojame p.Viliui už dalyvavimą mūsų šventėje Kaune,Pažaislio vienuolyno svetingumo komplekse "Monte Pacis" . Be Jūsų dalyvavimo mūsų šventė nebūtų tokia graži. Vien geriausi atsiliepimai bei rekomendacijos. Pagarbiai Vaida ir Audrius
Paslauga buvo atlikta:
2019 kovą
Corepetitus Turi paslaugų puslapį
Vilius ir jo komanda yra profesionalai ir kure pasakiska nuotaika musu vestuvese Vilkanastru Dvare. Be to - Vilius puikiai pravede vakarine dali. Jaunuju sokio daina praneseme tik pries pati soki - grupe puikiai gyvai sugrojo, jautemes lyg kine. Drasiai rekomenduojame Viliu ir jo grupe - jie ispilde visus musu lukescius.
Paslauga buvo atlikta:
2018 rugsėjį
Ana Chatkevic Registruotasi El. paštu
Norime padėkoti už puikų dalyvavimą mūsų vestuvėse! likome sužavėti ne tik mudu su vyru, bet ir visi iš svečių! Rekomenduoju visiem kas vertina gerą ir tikrą muziką! Ačiū Jums labai, be Jūsų nebūtų mūsų šventės.
Paslauga buvo atlikta:
2018 rugpjūtį
Justina Trinkūnaitė-Sungailienė Susieta su Facebook
likom nustebinti muzikos atlikimo profesionalumu, bendradarbiavimu. Turime gražiausius muzikinius atsiminimus iš mūsų vestuvių šventės. Mėgavomės viskuom, kas tą vakarą skambėjo. Rekomenduojam šią šaunią grupę ir kviečiame ir kitus puošti ypatingas akimirkas su šiais profesionaliais muzikais!
Paslauga buvo atlikta:
2017 rugsėjį
Viktorija Lekavičiūtė Susieta su Facebook
Profesionalus, dalykiškas, atsakingas žmogus. Profesionalus, įkvepiantis, atsidavęs ir charizmatiškas muzikantas. Džiaugiamės pasirinkę Vilių savo vestuvėms. Rekomenduojame.
Paslauga buvo atlikta:
2017 liepą