5 rekomendacijos
Arminas Abramavičius Registruotasi El. paštu
Arnako MB paslaugas naudoju jau du metus ir esu patenkintas tinkamai ir nustatytais terminais suteikiamamomis paslaugomis.
Paslauga buvo atlikta:
2020 gegužę
Svetoslavas - RMA.lt Registruotasi El. paštu
Noriu rekomenduoti MB Arnako, kaip profesionalią, pareigingą bei atsakingą įmonę teikiančią aukštos kokybės apskaitos paslaugas. Dirbame virš pusės metų darbas vyksta sklandžiai, paslaugos visuomet atliekamos laiku. Visuomet pagalvojama į priekį. Paprasta. Produktyvu. Be streso.
Paslauga buvo atlikta:
2020 kovą
Marina Bulatova Susieta su Facebook
Naudojomės bendrovės paslaugomis jau 5 metus. Esame patenkinti atliekamų paslaugų kokybe bei nuolat keliama darbuotojų kvalifikacija. Rekomenduojame šią bendrovę.
Paslauga buvo atlikta:
2020 sausį
Ligita Valanciuniene Registruotasi El. paštu
Bendraujame su MB ARNAKO buhalterijos klausimais nuo 2013m. Buhalterės puikiai išmano savo sritį, dirba kruopščiai ir atsakingai. Gauname aiškius, suprantamus atsakymus į rūpimus klausimus. Rekomenduoju!
Paslauga buvo atlikta:
2019 gruodį
Sandra Giedrienė Registruotasi El. paštu
Visąlaik kokybiškai ir tvarkingai atliktas darbas. Tikra savo srities profesionalė. Be to, ir geras nuoširdus žmogus, kuris visada pakonsultuoja ir paaiškina buhalterinę verslo pusę suprantama kalba. Bendradarbiaujame nuo 2014 metų. Rekomenduoju.
Paslauga buvo atlikta:
2015 spalį