14 rekomendacijų
Irma Varnaitė Susieta su Facebook
Ačiū, dar kartą, Viktorija!!! Paveikslas nuostabus, esu sužavėta Jūsų profesionalumu! Buvo labai malonu su Jumis susipažinti😊Rekomenduoju 100%!!!
Paslauga buvo atlikta:
2020 sausį
V.Černiavskis Registruotasi El. paštu
Labai greitai ir profisianaliai atliktas darbas. Paveikslo projektas buvo kūriamas iš trijų nuotraukų, ko pasekoje, gavome nuostabų vieną tapytą darbą. Kreipsimes atety ir kitiem rekomenduojame.
Paslauga buvo atlikta:
2019 lapkritį
Daina Meskauskiene Registruotasi El. paštu
Noreciau rekomenduoti sia dailininke. Darbas pranoko lukescius. Sekmes jums.
Paslauga buvo atlikta:
2019 gegužę
Vygantas Rupinskas Registruotasi El. paštu
Noreciau padekoti Viktorijai uz puikiai nutapyta portreta. Darbas buvo atliktas puikiai ir laiku.
Paslauga buvo atlikta:
2018 spalį
ZZ#21 Registruotasi El. paštu
Rekomenduoju, labai malonu buvo bendrauti ir darbas buvo atliktas taip, kaip ir tikejausi!!
Paslauga buvo atlikta:
2018 spalį
Brigita Linkevičiūtė Registruotasi El. paštu
Ieškojome galimybės atlikti gana sunkų darbą — nudažyti labai smulkias detales ant stiklinio rutulio. Dažyti reikėjo kruopščiai, kadangi šis rutulys buvo reikalingas filmavimui labai stambiu planu. Kreipėmės į šią dailininkę ir likome labai patenkinti, kadangi mūsų lūkesčiai buvo išpildyti, todėl drąsiai rekomenduojame šias paslaugas.
Paslauga buvo atlikta:
2018 rugsėjį
Lenas Rimas Registruotasi El. paštu
Pamačiau Viktorijos lėles sužavėjo, paprašiau kad padarytų panašią į man norimą pasveikintį žmogų, ir jai pavyko, jubiliatas liko nustebintas ir sužavėtas.
Paslauga buvo atlikta:
2018 rugpjūtį
Linas Žymantas Susieta su Facebook
Tiesiog puikūs darbai ir malonus, rūpestingas bendravimas. Labai patiko, rekomenduoju :)
Paslauga buvo atlikta:
2018 rugpjūtį
Margarita Bt Susieta su Facebook
Zodziais sunku apsakyti koki stebukla mums padovanojo Viktorija. Ji ne tik techniskai idealiai atliko darba , bet ir perkele i ta portreta viska ko mes praseme( jausmus, isgyvenimus, ji tiesiog kaip laiko masina grazino zmones 50 metu atgal i taip ilgeta ir tokia brangia vieta Lietuva. Zmones paliko Lietuva pries 50 metu ir nuo tos dienos ilgysi Vilniaus senuju gatveliu ir ypac brangios vietos Ausros vartu. Tai mums kilo ideja sukurt toki portreta o Viktorija kaip burtininke ,piestuko pagalba lyg su laiko masina grazino zmones i tos senus laikus, panardino i jaunystes sukurius, atgaivino visus anuetu jausmus. Jau 3 savaites turime portreta ir vis kiekviena diena vel ir vel ji imam i rankas ziurim ir verkiam is dziaugsmo. Tokie silti jausmai apima, kad zodziais neaprasysi. ACIU, NUOSTABUS DARBAS. VISIEMS REKOMENDUOJAME
Paslauga buvo atlikta:
2018 liepą
Simona Liseckaitė Registruotasi El. paštu
Profesionalumas, puikūs patarimai ir geriausias kainos ir kokybės santykis! džiaugiuosi, kad pasirinkau Jus.
Paslauga buvo atlikta:
2018 liepą
Lina Gerdvilyte Susieta su Facebook
Nuostabūs darbai, tai ne tik mano nuomonė, bet ir tų žmonių, kuriems teko dovanoti vieną iš darbų. Rekomenduoju peržiūrėti darbus ir tikrai rasite sau tinkantį ir patinkantį.
Paslauga buvo atlikta:
2018 liepą
Vilnė Špokevičiūtė Susieta su Facebook
Viktorija, sužavėjusi savo paprastumu ir darbų unikalumu, gali pasiūlyti įvairiausių savo kūrinių net ir gurmaniškiausio meno gerbėjams. Visa šeima džiaugiamės įsigiję vieną iš jos nepakartojamų paveikslų, kuris puošia mūsų namus ir visuomet pagauna svečių žvilgsnius.
Paslauga buvo atlikta:
2018 gegužę
Lina Lavanda Susieta su Facebook
Ieškojome, kas labai greitai sukurtų mūsų įmonei „Sveiklapis“ logotipą. Taiklų, atitinkantį veiklos esmę. Viktorija iškart „pagavo“ mūsų norą, ir mes džiaugiamės išskirtiniu, gyvu, žaismingu ir tapybišku, „žaliu“ savo esme, logo. Dėkui Viktorijai už menišką, kokybišką, profesionalų ir itin greitą įgyvendinimą. Taip pat geranoriškus, profesionalius patarimus dėl tinklalapio bei FB!
Paslauga buvo atlikta:
2018 gegužę
Julija Kalpokiene Registruotasi El. paštu
Jau ne vieną kartą džiaugiamės profesionaliu ir kokybišku Viktorijos darbu: ji puikiai moka bendrauti su klientais ir suprasti, ko nori klientas. Jos siūlomų paslaugų spektras labai platus ir visas jas teikia labai profesionaliai, kokybiškai ir greitai. Vestuvėse ji organizavo svečių bendro paveikslo tapymą - visi liko sužavėti ir patenkinti, o mes turime nuostabų prisiminimą. Taip pat esu užsakinėjusi portretą iš nuotraukos - ne mažo formato, įrėmintas, atliktas labai profesionaliai - puiki dovana jubiliejaus proga. Labai rekomenduoju!
Paslauga buvo atlikta:
2017 balandį