37 rekomendacijos
Lina Galinaitytė Susieta su Facebook
Ačiū vedėjui ir jo asistentei bei visai komandai, jūs buvote nerealūs. Abu jaunavedžiai esame labai patenkinti, nuo pat pirmų bendravimų iki pasiruošimo šventei, per šventę viskuo pasirūpinta, nieko galvoti nereikia, o dar ateina ir paklausia ar viskas gerai, gal ką padėti?? Kas gali būti geriau nei ateiti į šventę, būti sutiktiem bei nesirūpinti niekuo kai viskas už tave pasirūpinta. Belieka tik atsipalaiduoti ir mėgautis. Ačiū jums, jūs viską išpildėt net su kaupu! Visi svečiai ir mes likome sužavėti švente, jos metu vykusiais pasirodymais, žaidimais, vidurnakčio dovana mums, jaunavedžiams. Tikrai rekomenduojame! Nepasigailėsite!
Paslauga buvo atlikta:
2020 rugpjūtį
Vaidas Baranauskas Susieta su Facebook
Edgaro komandos sukurta vestuvių šventės programa atitiko musu lukesčius-šiuolaikiškai, nenuobodžiai, tuo pačiu ir laisvai, lengvai bei nuoširdžiai :-) Svečių atsiliepimai po šventės - "buvo tikrai europietiškos vestuvės" :-) O magiški triukai visiems padarė įspūdį bei sužavėjo:-)
Paslauga buvo atlikta:
2020 rugpjūtį
Daiva Žvinytė Susieta su Facebook
Labai praskaidrino mūsų įmonės kalėdinį vakarėlį, buvo tarsi "uga ant torta"
Paslauga buvo atlikta:
2019 gruodį
Finsnsinis sprendimas, UAB Registruotasi El. paštu
Edgaras dalyvavo mūsų įmonės šventiniam vakarėlyje, likome daugiau nei nustebinti, vakaras prabėgo be galo smagiai ir įdomiai, džiaugiamės pasirinkę EMSTUDIO komandą!
Paslauga buvo atlikta:
2019 gruodį
Laura Plėšikaitienė Susieta su Facebook
Net nežinau kaip į trumpa žinutę sudėti, kiek gražių žodžių ir padėkų norime pasakyti! Mūsų vestuvės tapo įsimintinos visos šios komandos dėka. Edgaro sugebėjimas valdyti publiką, prisitaikyti prie situacijų, šventės tematikos ir jaunavedžių norų tikriausiai yra geriausia, kas gali nutikti savo gražiausią šventę gyvenime planuojantiems:) Jau nuo pirmo susitikimo patikėjome Edgaro žodžiu ir esame laimingi iki dangaus :) milijonas ačiū!!!!!!❤️
Paslauga buvo atlikta:
2019 lapkritį
Ieva Registruotasi El. paštu
Puikūs vedėjai Edgaras ir Martyna! Padėjo mum liudininkam įgyvendinti visas staigmenas vestuvių šventėje! Rekomenduojam ☺️
Paslauga buvo atlikta:
2019 rugsėjį
Evelina Jansaitė Registruotasi El. paštu
Edgaras su Martyna taip šauniai pravedė mūsų su Povilu vestuves, kad nespėjom pajust kaip prabėgo laikas, svečiai visi šypsojosi. Esam be galo patenkinti ir laimingi, vedėjai mus suprato iš pusės žodžio ir išpildė visus lūkesčius su kaupu. Ačiū, Edgarai ir Martyna, jūs nuostabūs!
Paslauga buvo atlikta:
2019 rugpjūtį
Olesia Titorenko Susieta su Facebook
Norime prisideti prie rekomendaciju‼️ Vestuves pravetos puikiai, likome patenkinti ir mes, ir sveciai! Visko buvo su saiku, ne per daug ir ne per mazai, nebuvo jokiu priverstiniu zaidimu, visi puikiai praleido laika o dar magijos triukai ir sauni ideja del jaunosios puokstes Sakome ACIU ir linkime sekmes❤️
Paslauga buvo atlikta:
2019 rugpjūtį
ARENGINIAI Turi paslaugų puslapį
Su šiais žmonėmis bendravome du kartus. Pirmą - per krikštynas, kadangi viska buvome radę patys, tai samdėme tik vedėją. Pasiūlė mums Edgarą. Buvo nepriekaištingas vakaras, prisitaikantis vedantysis, viskas ir vietoj ir laiku. Antru kartu - per jubiliejų. Samdėme ir fotografą ir vedėją ir didžėjų. Dar gavome ir nuolaidą! Lūkesčiai buvo ne tik išpildyti, bet ir viršyti!
Paslauga buvo atlikta:
2019 liepą
Elena Registruotasi El. paštu
Dėkojame ir rekomenduojame su visu kolektyvu šiuos žmones įmonės renginiams! 200 % iš 100 galimų. Nuoširdžiai manėme, jog tai bus dar vienas vedėjas kuris praves dienos ir vakaro eigą ir kitais metais ieškosime vėl kito. Tačiau veikla kurią atsivežė sugūžėjusi komanda su asistentais ir techniniu personalu ne tik atsipirko, bet ir paliko didelį įspūdį net ir visko mačiusiems! vau!!
Paslauga buvo atlikta:
2019 liepą
Julija Slesarenko Susieta su Facebook
Esame dėkingi vedėjui Edgarui už įdomų vakarą. Vedėjas padėjo suplanuoti šventę bei patobulino jau esamas idėjas (tiek dovanų, tiek vakaro suplanavimo). Svečiai buvo sudominti gaunamomis užduotimis, žaidimais, iliuzijomis. Buvo labai įdomu ir linksma, šypsena nuo veido nenukrito viso vakaro metu. Ačiū!
Paslauga buvo atlikta:
2019 kovą
Vladas Vaidziulis Susieta su Facebook
Nuotaikinga ir į publikos poreikius atsižvelgianti komanda.
Paslauga buvo atlikta:
2019 vasarį
Roberta Dambrauskienė Susieta su Facebook
Mūsų šventės svečiai liko sužavėti iliuzionisto Edgaro triukais. Norėjosi, kad programa tęstųsi dar bent kelias valandas. Edgaras moka bendrauti su publika, sudominti, pritraukti žiūrovų dėmesį. Ačiū už puikią pramogą!
Paslauga buvo atlikta:
2019 vasarį
Ausra Anuzyte Registruotasi El. paštu
Ačiū Edgarui už puikų vakarą, už tai, kad pavyko greitai sutarti, už tai, kad atsižvelgė į išsakytus norus ir lūkesčius, už tai, kad subtiliai ir puikiai bendravo su mūsų šventės svečiais, už pasiruošimą ir lankstumą. Rekomenduojame, nuo mažiausio iki vyriausio šventės dalyvio, kiekvienas gavo dėmesio! :)
Paslauga buvo atlikta:
2018 gruodį
Jolita Driukienė Susieta su Facebook
Esu labai laiminga, kad atradau šią komandą! Renginiui reikėjo gyvos foninės muzikos, tad pianistas ir saksofonistas puikiai tiko ir paliko labai gerą įspūdį. Profesionalumas, greita reakcija, kokybiškas ir malonus bendravimas – sąvybės, kurimis pasižymi ši komanda. Džiaugiuosi ir rekomenduoju. :)
Paslauga buvo atlikta:
2018 gruodį
Skaiste Gataveckaite Registruotasi El. paštu
Labai smagiai pravedė vakarą, svečiams patiko magijos triukai, buvo įdomūs žaidimai, įtraukiantys publiką. Labai džiaugiamės, kad galėjo pravesti vakarą dviem kalbom - lietuvių ir anglų.
Paslauga buvo atlikta:
2018 birželį
Jolita Šeškuvė Registruotasi El. paštu
40 - ojo jubiliejaus metu mus ir svečius linksmino du jauni vedėjai ir DJ. Vienas iš vedėjų rodė magiškus fokusus. Nebuvo tokių kurie liūdėtų. Visi liko patenkinti. Absoliučiai visi per pertraukas džiaugėsi man kokybiškai pasirinktais vedėjais. Užsisakykit, rekomenduoju! Kaina už tokią gerą kokybę labai prieinama.
Paslauga buvo atlikta:
2018 birželį
Marius Grigonis Registruotasi El. paštu
Savo vestuvių šventei susiviliojome EMSTUDIO pasiūlymu kurį gavome el.paštu, tai tikrai pagal kainą viliojantis pasiūlymas apimantis keletos sferų aptarnaujantį personalą, susidelioję planus ir patikėję vakaro atmosferą šiems vedėjams likome patenkinti labiau, nei tikėjomės, šiu jaunų žmonių vedimo ir prisitaikymo prie auditorijos įgūdis labai lėmė gėrą atmosferą, iliuzionisto pasirodymo metu nebuvo nė vieno kuriam nepatiktų rodomi triukai ir aišku DJ paslaugos - kurių metu pašoko tiek jaunas ir pagyvenęs. Rekomenduojame!
Paslauga buvo atlikta:
2018 gegužę
Gitana Chockevičienė Susieta su Facebook
Ačiū šiam šauniam kolektyvui už tai, kad mūsų vestuvių vakarą pavertė išskirtiniu. Magijos triukai žavėjo ne tik mus, bet ir mūsų svečiu! Malonus bendravimas ir paslaugumas leido atsipalaiduoti ir džiaugtis kiekviena akimirka. Sėkmės Jums!
Paslauga buvo atlikta:
2017 rugsėjį
Karina Fateičeva Registruotasi El. paštu
Labai patiko ši šauni komanda!!! Vestuvés tikrai pavyko! Labai dékojame!
Paslauga buvo atlikta:
2017 rugsėjį
Viktorija Registruotasi El. paštu
Rekomenduoju
Paslauga buvo atlikta:
2017 rugpjūtį
Aušra Gudienė Registruotasi El. paštu
Ačiū Jums už pravestą abiturientų atestatų įteikimo šventę.Visi liko patenkinti. Rekomenduoju visiems-tikrai nenusivilsite,magijos triukus visi žiūrėjome susikaupę
Paslauga buvo atlikta:
2017 liepą
Irma Janeliuniene Susieta su Facebook
Tik patys geriausi atsiliepimai ir rekomendacijos.Jei reikėtu net neabejodama rinkčiausi EMSTUDIO KOMANDA!!!
Paslauga buvo atlikta:
2017 liepą
Loreta Petrauskiene Susieta su Facebook
Ačiū vedėjams už smagiai praleistą vakarą. Magijos triukai patiko svečiams, buvo linksma ir įdomu. Rekomenduojame.
Paslauga buvo atlikta:
2017 birželį
Darius Registruotasi El. paštu
Vakaras buvo puikus, netradicinis, nuotaikingas ir smagus, deka orginaliu vedeju. Aciu.
Paslauga buvo atlikta:
2017 birželį
Laura Gaudzytė Susieta su Facebook
Labai patiko, buvo linksma. Rekomenduoju
Paslauga buvo atlikta:
2017 birželį
Sandra Rim Susieta su Facebook
Deka siu vedeju sventine nuotaika buvo super! :) Isbandykit ir nepasigailesit!
Paslauga buvo atlikta:
2017 gegužę
Audrius Gaudzė Susieta su Facebook
Savaitgalį rengėme giminės susitikimą sodyboje ir nusprendėme surengti ne įprastą pasisedėjimą, bet su programa, tad pasisamdėme emstudio komandą. Turėjome tikrai puikų laiką, buvo labai linksma, geras humoras, jaučiasi gera aura, ryšis tarp vedančiujų ir mūsų visų žiūrovų, įtraukia visus, taip pat ir mūsų mažieji giminaičiai buvo patenkinti, kadangi grįžo iš susitikimo išmokę pora lengvų magijos triukų. :)) Ateity nebereiks gaišti laiko ieškant renginių vedėjų, nes verdiktas jau aiškus ir emstudio komandą vėl kviesim. Tikrai rekomenduoju visiems, nepasigailėsite, gera nuotaika garantuota!
Paslauga buvo atlikta:
2017 gegužę
Kristina Skirmantė Susieta su Facebook
Ačiū uz pasirodymą, rekomenduoju
Paslauga buvo atlikta:
2017 gegužę
Aida Dobkevičiūtė Susieta su Facebook
Buvo smagios vestuvės su puikiais renginio vedėjais, šposais ir staigmenomis
Paslauga buvo atlikta:
2017 gegužę
Aldona Macienė Registruotasi El. paštu
Ačiū komandai už vakarą. Jauni, linksmi, pareigingi, punktualūs ir užvedantys. Visiems šventės dalyviams patiko. Sėkmės ateityje Alona
Paslauga buvo atlikta:
2017 balandį
Reda Rkvasiene Susieta su Facebook
Nuoširdus dėkuj EMSTUDIO KOMANDAI už originaliai, įdomiai, nuotaikingai ir smagiai pravestą šventę. Iki šiol jaučiasi jų energija, kūrybiškumas, žaismingumas, mokėjimas užkrėsti gera nuotaika... Kas pristigote minčių, kaip susikurti įsimintiną šventę - tiems tikrai rekomenduoju šiuos jaunus entuziastingus žmogučius :)
Paslauga buvo atlikta:
2017 balandį
Agne Salickaite Susieta su Facebook
Tiesiog puikiai suorganizavo draugės mergvakarį. Kai neuztenko laiko ir ideju geriausias sprendimas buvo pasirinkti profesionalu iliuzionista.
Paslauga buvo atlikta:
2017 balandį
Ieva Pusvaškytė Susieta su Facebook
Labai džiaugiamės ir dėkojame EMSTUDIO komandai, kuri sutiko atvykti į Ukmergę ir nustebinti paslaugų centro lankytojus. Jų nepakartojamas pasirodymas paliko neišdildomus įspūdžius ir šiltas emocijas.
Paslauga buvo atlikta:
2017 kovą
Patricija V. Registruotasi El. paštu
Kai nori nustebinti svečius - mačiusius visko ar net didžiausius skeptikus tai - puikus pasirinkimas. Kiekvienas triukas priverčiantis aiktelėti iš nuostabos, o visumoje - fantastiška atmosfera ir nuostabi nuotaika. Puikus pasirinkimas įmonės vakarėliui ar didžiausiai gyvenimo šventei. Rekomenduoju! :)
Paslauga buvo atlikta:
2017 kovą
Eglė Valančiauskaitė Susieta su Facebook
Buvo smagu bendradarbiauti. Tikslūs, patikimi, operatyvūs, neieškantįs žodžio kišenėje, mokantys palaikyti puikų dialogą su žiūrovais, greitai prisitaikyti prie kintančios situacijos, todėl nuobodžiauti tikrai neteks :)
Paslauga buvo atlikta:
2016 rugpjūtį
Jurgita Matulione Susieta su Facebook
Rekomenduoju
Paslauga buvo atlikta:
2016 balandį