6 rekomendacijos
milda lazauskaite Registruotasi El. paštu
Labai dėkojame Gediminui už nuostabias nuotraukas. Bendravimas buvo labai paprastas, nuoširdus ir labai malonus. Buvo atsižvelgta į visus mūsų norus. Nuotraukas gavome daug greičiau nei tikėjomės. Jose buvo puikiai perteikta vestuvinė nuotaika ir pagautos įdomiausios akimirkos "už kadro". Kadangi bendravimas su fotografu buvo toks paprastas, pakankamai greitai atsipalaidavome ir tiesiog mėgavomės mūsų švente. Iš visos širdiens rekomenduojame, likome labai patenkinti.
Paslauga buvo atlikta:
2019 liepą
Rasa Registruotasi El. paštu
Truputėlį paveluotai, bet norėčiau pasidalinti patirtimi iš mūsų vestuvių fotosesijos. Gediminas nuostabus fotografas; profesionalus, patikimas ir labai lengva bendrauti; mes jautemės atsipalaidavę visos fotosesijos metu. Gediminas atvyko pasiruosęs- jau žinojo geriausias vietas fotosesijai, negaišome nei minutės veltui, kas be galo svarbu vestuvių dieną Nuotraukas gavome greičiau negu taremės; kokybė nuostabi ir negalime atsidžiaugti pagautomis akimirkomis. Tikrai rekomenduojame!
Paslauga buvo atlikta:
2018 spalį
Marius Čiplys Susieta su Facebook
Džiaugiamės pasirinkę Gediminą savo vestuvių fotografu. Vestuvių nuotraukos pranoko lūkesčius – nuotraukos labai gražios, jaukios, šiltos. Fotosesijos metu dirbo profesionaliai, buvo lengva ir malonu bendrauti. Nuoširdžiai rekomenduoju.
Paslauga buvo atlikta:
2018 liepą
Laurynas Dapšys Susieta su Facebook
Gediminas yra tikras pro. Mūsų vestuvės vyko rugsėjo pabaigoje Vilniuje. Buvo pilka ir niūru. Tikrai ne saulėta Italija. Bet mūsų nuotraukos gavosi šiltos ir nuotaikingos, o su fotografu dirbti buvo smagu ir paprasta. Gediminas yra fotografijos maestro sugebantis atskleisti objekto privalumus ir meistriškai paslėpti jo trūkumus. Laukiam nekantriai kada galėsime jus samdyti auksinėm vestuvėm!!! Puikiai padirbėta. Ačiū!!!
Paslauga buvo atlikta:
2017 rugsėjį
Alberto Ballico Susieta su Facebook
I don't have enough words to describe Gediminas wonderful work he did at our Wedding in Italy. He worked tirelessly since early in the morning until late into the evening reception capturing moments of our special day that otherwise would be lost. With his camera he manged to bring to life our memories and we are forever thankful. Excellent and magical pictures!
Paslauga buvo atlikta:
2017 rugsėjį
Sigute Ballico Registruotasi El. paštu
Mes labai dziaugiames, kad Gediminas sutiko atvaziuoti ir fotografuoti musu vestuves Italijoje. Jis turi ypatinga talenta pagauti momenta ir ji uzfiksuoti. Nuotraukos super orginalios, pilnos gyvybes ir nesurezisuotos. Buvo labai lengva su juo dirbti tad tikrai labai rekomenduoju Gedimino paslaugas. Fotografijos pranoko musu lukescius , esam labai laimingi tokiu savo pasirinkimu .
Paslauga buvo atlikta:
2017 rugsėjį