Lankytojai
  • 38
    Šį mėnesį
  • 104
    Praeitą mėn.

Video/foto iš oro ir nuo žemės!

Teikiamos paslaugos

Rekomendacijų (12)
Rekomenduoti » Pranešti »
Nusiskundimų nėra. Pranešti »
Šis nuostabus žmogus filmavo mūsų vestuves. Tiek visa diena, tiek galutinis rezultatas atima žadą. Vestuvių dieną su Mindaugu bendrauti buvo labai linksma ir smagu. Mus filmuojančios kameros net nepastebėjome. Jis išpildė visus mūsų lūkesčius su kaupu. Labai rekomenduojame rinktis šią kompaniją savo šventei. Ačiū dar karta ir sėkmės darbuose!
Paslauga buvo atlikta:
2017 spalį
Mindaugas ir Cecilija atvyko i nuosalu Dzukijos kampeli iamzinti musu vestuves ir zodziais sunku nusakyt, kokie nuostabus, profesionalus jie buvo.Is karto supratau per kelias akimirkas praleistas kartu, kad Mindaugas savo srities specialistas ir kad viskas bus fantastiskai gerai!Pamacius video sirdis sokinejo is laimes, kaip naturaliai viskas atrode, taip svajingai ir romantiskai, o vaizdai daryti dronu, priboske! Buvo taip smagu, jauku ir lengva, as nemegstu kameru, bet noreciau kartot ir kartot...Uzfiksuotos pacios graziausios akimirkos, atsizvelgta i musu norus, ispuldyti lukesciai!!Mes su vyru tariame didziausia ACIU uz jusu nuosirdu darba ir tikimes pasimatyti ateityje!Jei skaitote dabar si atsiliepima, neiskokite daugiau, savo tobulos sventes iamzintojus jau suradote!
Paslauga buvo atlikta:
2017 rugsėjį
Paprašius Mindaugo sukurti iš paprastų kelionės vaizdo medžiagų klipą, sukūrė nepaprastai gražų, vientisą, norintį žiūrėti vėl ir vėl klipą. Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau jį, nes netik kaip profesionalas puikiai atlieką savo darbą, bet ir kaip asmenybė šiltas, girdintis ko nori ir padaro tai 100 procentų žmogus. Todėl ne pirmą ir nepaskutinį kartą bendradarbiaujam. Klientams rekomendacijos pačios didžiausios, o Mindaugui sėkmės ir nesustoti daryti tai ką myli. <3
Paslauga buvo atlikta:
2017 spalį
Patys geriausi ir patys nuostabiausi!!! Tik pamacius Mindauga iskarto buvo aisku, kad viskas bus gerai. Bet buvo dar geriau nei galejome isivaizduoti. Labai didelis aciu uz nuostabu vestuviu video ir tikiuosi ateityje dar ne karta pasimatyti.
Paslauga buvo atlikta:
2017 rugpjūtį
Jus esate labai malonus, silti ir talentingi zmones! Visiems rekomenduoju! Viska ka norejau matyti video filme viska taip ir padarete! Visu draugu pazistamu nuomone vieninga- Nuostabu! Buvo labai lengva nes Mindaugas supranta rusu kalba! Aciu dar karta!
Paslauga buvo atlikta:
2017 rugpjūtį
Filmavome savo įmonės darbuotojų sveikinimą vadovui, visi lūkesčiai buvo išpildyti, puikiai sukoordinuotas pats filmavimas, video padarytas per 2 dienas, labai patenkinti esame, tikrai rekomenduosime Mindaugą ir jo komandą, šaunuoliai :)
Paslauga buvo atlikta:
2017 rugpjūtį
Lūkesčiai išpildyti su kaupu, rezultatas įspūdingas, užfiksuotos visos pačios pačiausios vestuvių akimirkos, pagautos visos gyvos tikros emocijos, nors net nepajautėm, kad nuolat esame filmuojami :) Ačiū už dalykišką, malonų bendravimą! Ir rekomenduoju iš visos širdies ;)
Paslauga buvo atlikta:
2017 liepą
Mindaugas su savo asistente atliko tiesiog SUPER darbą tebefilmuodami mūsų svarbiausią gyvenimo šventę - mūsų vestuves :) Darbo rezultatas buvo atliktas LABAI GREITAI, kokybiškai, su skoniu ir duše... mes esam labai patenkinti :) O dar atkreipiant dėmesį, jog mano vyras yra iš Vokietijos ir tikrai matęs kaip video filmuojamas užsienyje - Jūs esate tikri ŠAUNUOLIAI. Tęskite daryti tai ką 100% mokate, o mes lauksime Jūsų naujų rezultatų :)
Paslauga buvo atlikta:
2017 liepą
Puikus specialistas.! Filmavimo metu tarsi nepastebimas (tai man yra svarbu), bet darbą atlieka puikiai :) Video sumontuotas greitai, skoningai, su puikiai parinktu garso takeliu. Norisi žiūrėti daug kartų :) (Y)
Paslauga buvo atlikta:
2017 birželį
Niekada neršiau atsiliepimų, bet šį kartą parašysiu. Puikiai sumontuotas video klipas, tobulai parinktas garso takelis, originalūs techniniai sprendimai video klipą padarė nepakartojamu ir įsimintinu. Rekomenduoju!
Paslauga buvo atlikta:
2017 balandį
Profesionalumas+malonus bendravimas+kliento norų išpildymas=Eagle Eye video Production!
Paslauga buvo atlikta:
2017 balandį
Patyręs specialistas, puikiai žino ką daro. Džiugu kai rezultatai atitinka lūkesčius. Ačiū už profesonaliai susuktus video filmus. Rekomenduoju kiekvienam!
Paslauga buvo atlikta:
2017 balandį