Lankytojai
  • 24
    Šį mėnesį
  • 53
    Praeitą mėn.

Fotografas visoje Lietuvoje

Rekomendacija (21)
Rekomenduoti » Pranešti »
Nusiskundimų nėra. Pranešti »
Linas fotografo musu vestuves geguzes menesi. Siltas, draugiskas zmogus, puikus fotografas! Esame be galo patenkinti nuotraukomis ir be galo rekomenduojame!
Paslauga buvo atlikta:
2017 gegužę
Super fotografas. Fotosesijos metu visad su šypsena, pasiūlė daug įdomių idėjų. Nuotraukas įteikė sutvarkė per 2 savaites. Patikrinkit (išbandykit) - norėsit dar.. :)
Paslauga buvo atlikta:
2017 balandį
Labai gabus, malonus, šmaikštus ir sumanus fotografas! Vestuvių fotosesija praėjo lengvai ir labai smagiai, net ir nelabai mėgstančiam pozuoti jaunikiui :)) Esame labai patenkinti ne tik fotosesijos procesu bet ir rezultatu - nuotraukos ne tik profesionalios ir puikiai atspindi šiltą vestuvių dienos nuotaiką. Rekomenduojam!!!
Paslauga buvo atlikta:
2017 balandį
Linas - puikus fotografas, niekad jo darbais neteko nusivilti. Jis fotografavo mūsų vestuves, nėštukės fotosesiją, dukros krikštynas. Patikėkite savo švenčių akimirkas įamžinti šiam fotografui - nesigailėsite ;)
Paslauga buvo atlikta:
2016 spalį
Kūrybingas, šiltai bendraujantis, atsidavęs savo darbui žmogus. Likom labai maloniai nustebinti vestuvinėmis nuotraukomis.
Paslauga buvo atlikta:
2013 gruodį
Labai malonus fotografas, puikiai išmanantis savo darbą. Rekomenduoju jį visiems ne tik svarbioms, gyvenimo, progoms įamžinti, bet ir asmeninėms fotosesijoms. Esame visiškai patenkinti jo darbais :)
Paslauga buvo atlikta:
2014 sausį
Turejau fotosesija pas si puiku zmoguti:) Labai puikus fotografas, ir zmogus:) padeda atsiskleisti kuo galima daugiau. bendrauajntis talentingas ir super dirbti su siuo zmogum:)) musu darbas jau plaukioja interneto platybese:D aciu Linuk:)))
Paslauga buvo atlikta:
2013 gruodį
Linas yra ne tik puikus žmogus, bet ir originalus ir iššūkių nebijantis fotografas. Jis mus su vyru fotografavo jau du kartus, mūsų prieš vestuvinę ir vestuvinę fotosesijas, kadangi Jis nuostabiai įamžino mūsų nuostabiausią gyvenime dieną mes esame tikri, kad Linas ir bus mūsų šeimos fotografas. 100 % rekomenduoju jį tiems, kurie nori ne tik malonių akimirkų fotosesijų metu, bet ir kadrų, kurie verti žurnalų viršelių. Apie savo vestuvines nuotraukas gavome daug pagyrų ir iš fotografų, kurie dirba Vokietijoje, bei Londone. Labiausiai patiko tai, kad visos nuotraukos ir sudėtas nuotraukų albumas 110 % atitiko mūsų lūkesčius! Dar kartą AČIŪ, Linai!!! Ir iki kitų malonių kartų! ;)
Paslauga buvo atlikta:
2015 rugpjūtį
Su Linu pirmą kartą susitikome draugų vestuvėse, kurias jis fotografavo, ir mus sužavėjo kaip nuoširdžiai jis dirba savo darbą, todėl artėjant mūsų pačių šventei net nesiblaškydami pasirinkome jį. Su Linu lengva dirbti ir bendrauti, šventės metu nei nejutome jo buvimo šalia, o fotografijose užfiksuotos visos svarbiausios ir gražiausios mūsų vestuvių akimirkos.
Paslauga buvo atlikta:
2016 gruodį
Rekomenduoju! Naudojomės Lino paslaugomis ir per savo asmeninę šventę ir įmonės organizuotos konferencijos metu - likom patenkinti!
Paslauga buvo atlikta:
2013 gruodį
Dėkojam Linui įamžinus mūsų vestuves. Išpildė visus mūsų norus su kaupu ir net lietus jam nesutrukdė padaryti viską tobulai ;) nepaprastai darbštus, kruopštus fotografas turintis daug idėjų ir sugebantis įamžinti visas akimirkas originaliai. Nesvarbu kokia proga ateitį bebūtų, rinksimės tik Linuką, labai labai ačiū :)
Paslauga buvo atlikta:
2015 rugpjūtį
Linas fotografavo Musu vestuves, likom labai patenkinti jo darbu, o vakaro sveciai graipstyte graipste jo kontaktus, manau tai labai daug ka pasako:) Sekmes tau Linai!
Paslauga buvo atlikta:
2013 gruodį
Linas labai profesionalus ir puikiai atliekantis savo darba. Kupinas ideju. Esame patenkinti jo darbu ir tikrai rekomenduoju visiems.
Paslauga buvo atlikta:
2014 rugpjūtį
Fotografavo musu vestuves. Turejom puiku laika fotosesiju metu, labai dziaugiames jo atliktu darbu,ypac savo vestuviu foto knyga ( nerealiai faina) linkime sekmes ateityje! Didelis ACIU Pagarbiai Egle ir Saulius
Paslauga buvo atlikta:
2014 kovą
Ir aš rekomenduoju. Su Linu labai paprasta dirbti, lengva rasti kompromisą. Visuomet pilnas puikių idėjų ir geros nuotaikos. :)
Paslauga buvo atlikta:
2013 gruodį
Linas linksmas ir nuoširdus žmogus, ne karta teko susidurti ir įsiamžinti nuotraukose. Reiklus, bet sąžiningas :) visad galima iš jo sulaukti patarimu ir išsakyti savas idėjas. Rekomenduoju, neliksite nusivyle jo darbu :)
Paslauga buvo atlikta:
2013 gruodį
Sigita Balevičienė Dėkoju Linui, kad savo nuoširdžiu bei profesionaliu darbu išsaugojo mano dukters Arminos ir jos vyro Rimvydo pačias įsimintiniausias jų nuostabios šventės akimirkas. Nuotraukose visada matysiu trapumą, nuoširdumą, meilę žmogui ir gyvenimui, džiaugsmą, kuris spindi vaikų akyse. Ir visa tai dėka, Linai, Jūsų. Dėkoju už tai ir linkiu sėkmės tolimesniuose darbuose, įkvėpimo naujuose projektuose, AČIŪ. :)
Paslauga buvo atlikta:
2016 rugpjūtį
AČIŪ Linai už nepakartojamas vestuvių nuotraukas! :) Mes esame sužavėti Jūsų darbo rezultatais :) Ir iš vestuvių svečių sulaukėme daug gražių komentarų :) Turėjome linksmą laiką fotosesijos metu ir nepaisant lietaus, nuotraukos tobulos! :) Įamžinote pačias nuostabiausias šventės akimirkas :) Malonu dirbti su tokiu profesionaliu fotografu kaip Jūs :)
Paslauga buvo atlikta:
2016 liepą
Trumpai tariant - rekomenduoju. Didelės raiškos nuotraukos, gerai pagautos emocijos, užfiksuoti patys gražiausi šventės akcentai ir visi jos dalyviai. Tiek fotosesijos, tiek reportažinės nuotraukos - puikios. Ir mes ir svečiai likom labai patenkinti.
Paslauga buvo atlikta:
2015 lapkritį
Linas fotografavo mūsų vestuves, esame labai patenkinti darbu šventės metu ir rezultatais po to :))) Fotografas šventės metu buvo nematomas, nesijautė dirbtinio sustatymo ir surežisavimo, o nuotraukos taip pat natūralios ir šiltos :) AČIŪ
Paslauga buvo atlikta:
2014 spalį
Ačiū Linai už tobulas nuotraukas, įamžinusias gražiausią mūsų gyvenimo dieną. Šis fotografas tikrai žino ką daro. Labai profesionalu. Labiausiai patiko tai, kad pirmo susitikimo metu išklausė mus, išsiaiškino ko norime būtent mes, kokia mūsų vestuvių fotosesijos vizija. Kupinas idėjų, patarimų, nebrukantis per prievartą savo nuomonės, atsižvelgiantis į klientą, vestuvių dienos metu buvo nepastebimas, netrukdė džiaugtis švente, o kas svarbiausia - nuotraukose užfiksuota pačios gražiausios akimirkos! Begalė liaupsių Linui. Pateisino lūkesčius 100proc. Rekomenduoju!
Paslauga buvo atlikta:
2015 lapkritį