Lankytojai
  • 19
    Šį mėnesį
  • 147
    Praeitą mėn.

Interneto svetainių kūrimas

Teikiamos paslaugos

Rekomendacijos (6)
Rekomenduoti » Pranešti »
Nusiskundimų nėra. Pranešti »
Friendly.....fast...efficient Two thumbs up from Australia
Paslauga buvo atlikta:
2017 lapkritį
Šauni , kūrybinga, talentinga ir daranti viską su meile. Rekomenduoju.
Paslauga buvo atlikta:
2017 vasarį
Justina dirba operatyviai, greitai, visada laikosi žadėtų terminų. Puikiai atpažįsta kliento poreikius. Visada malonu bendrauti. Rekomenduoju :)
Paslauga buvo atlikta:
2017 gegužę
Esu labai patenkintas bendru darbu su Justina. JI visiskai pateisino mano norus bei lukesciu, del jos sukurtu internetiniu puslapiu sulaukiu daug teigiamu atsiliepimu ir ivertinimu is savo klientu!
Paslauga buvo atlikta:
2016 lapkritį
Rekomenduoju, nes Justina yra reto atsakingumo žmogus, kuris dirba dieną naktį, jei reikia. Ji nuoširdžiai myli savo darbą, o svarbiausia nuolatos tobulėja ir Jums gali pasiūlyti vis kažkonaujo. Kainos man atrodo per žemos už tokią kokybę. Taip, ji ne įmonė, todėl užimtumas didelis, bet palaukti verta. Žinote, ką galite gauti, o kitus ne - UŽBAIGTUMAS. Ji gali atrinkti nuotraukas, padaryti tekstus, žodžiu, viską ko reikia ir atrodys viskas PERFECT, nes ji yra pedante ir estetė. Jei Tau to reikia, skambink.
Paslauga buvo atlikta:
2015 spalį
Dėkoju, Justina, už pagalbą, rekomendacijas ir atliktus darbus svetainės administravimo klausimais. Rekomenduoju už tai, kad yra visų pirma žmogiška ir įsigilino į esamą situaciją, intuityviai navigavo alternatyvius sprendimo variantus, patarė kaip išvengti kaikurių problemų (konkrečiai fiskalinių, dėl mokėjimų už domeną) ir pan. Visiems rekomenduoju. Gediminas. p.s. o visiems arogantiškiems pasipūtėliams iš WEBprofesionalų grupės Fb - linkiu geros dienos. Sekantį websaitą užsakysiu tikrai ne iš jūsų. Sėkmės.
Paslauga buvo atlikta:
2017 kovą