Lankytojai
  • 69
    Šį mėnesį
  • 57
    Praeitą mėn.

Renginių vedėjas

Rekomendacijų (11)
Rekomenduoti » Pranešti »
Nusiskundimų nėra. Pranešti »
Evaldas yra tas žmogus, kuris jūsų šventinį vakarą pavers tobulu. Žaidimai, puiki nuotaika, šokiai, prizai ir dar visko daug. Fantastiškas vedėjas! Profesionalus bei charizmatiškas. Griebkit, tikrai nesigailėsit!
Paslauga buvo atlikta:
2017 rugsėjį
Rekomenduoju Evaldą, nes būtent toks turi būti renginių vedėjas - lengvai bendraujantis, įsiklausantis, jaunčiantis publiką, neįkyrus, nelėkštas, savo gera nuotaika užkrečiantis tiek seną, tiek jauną. Rašau 10 balų. Puikiaiiiiiii
Paslauga buvo atlikta:
2017 liepą
Rekomenduoju išskirtinio meistriškumo, takto ir pozytivumo renginių vedėją Evaldą Venskutonį. Nepaprastai talentingas profesionalas ir toooks mielas kaip žmogus. Su superiniu, subtiliu humoro jausmu. Tai žmogus, apie kurį džiaugsmingai ir su malonomu sukasi visas vakarėlio veiksmas, o tie, kurie jį pakvietė būti šventės vedėju, palaimingai maudosi svečių susižavėjimo šūksnių vilnyse!!!! Šventės detalių suderinimo procesas su Evaldu bendravimo malonumu nei kiek nenusileidžia pačiam vakarėlio pravedimui. Tai žmogus - šventė! Jei jums pavyko, ir jūsų vakarą vairuos Evaldas, kito vedėjo samdymo sekančiai šventei niekada nebesvarstysit. Jei galėčiau, švęsčiau su Evaldu kiekvieną dieną: pirmą mėnesio trečiadienį, antrą ketvirtadienį ir t.t...:))))
Paslauga buvo atlikta:
2017 vasarį
Rekomenduoju, nes puiki iskalba, moka issisukti smaiksciai is bet kokios neplanuotos situacijos. Bendrauja tolerantiskai, sugeba isklausyti kitu pageidavimus ir nuomones. Pasirinke si vedeja, nepasigailesite!!!
Paslauga buvo atlikta:
2017 vasarį
Super vedėjas! Vedė dukros išleistuvių vakarą, tai dar dabar jaunimas šneka kaip buvo faina
Paslauga buvo atlikta:
2016 liepą
Rekomenduoju šį žmogų, kaip profesionalą, tikrą savo srities žinovą. nepasigailėsite :)
Paslauga buvo atlikta:
2017 sausį
Labai charizmatiškas, subtilus, puikiai valdantis publiką, gerai pažįstantis žmones ir šiaip labai fainas :) Likom labai patenkinti Evaldo ir jo komandos darbu, visas vakaras buvo tiesiog OSOM :) drąsiai rekomenduoju
Paslauga buvo atlikta:
2016 liepą
Evaldas labai gabus tiek renginių vedime, tiek pačios retorikos srityje. Teko nemažai su juo kartu dalyvauti renginiuose, tai tikrai mačiau, kaip jis deda visas pastangas, kaip jis kruopščiai ruošiasi kiekvienam pasisakymui. Manau, kad jis tikrai atrado save šioje srityje.
Paslauga buvo atlikta:
2017 balandį
Rekomenduoju visom keturiom !!! Kodėl? O va todėl :) O jei rimčiau - Evaldas yra charizmatiškas, renginį veda nuoširdžiai ir atraktyviai ir, tikrai, atidirba daugiau negu už tai sumokama :)
Paslauga buvo atlikta:
2015 gruodį
Būna žmonių kurie net ir didžiausią negatyvą pakelia iki pozityvo- Evaldas tas žmogus! Jeigu nori kad tavo šventė ar renginys būtų ypatingi tada drąsiai gali rintis Jį! Energingas, dėmesingas savo darbui, atsakingas, paprastas , įdomus ir žemiškas!
Paslauga buvo atlikta:
2016 rugpjūtį
Puikus renginiu vedejas!Vienu zodziu darboholikas,hiper-aktyvus:)
Paslauga buvo atlikta:
2016 birželį