Lankytojai
 • 132
  Šį mėnesį
 • 252
  Praeitą mėn.
Egidijus Gedminas

Egidijus Gedminas

Pradėti pokalbį
Daugiau informacijos »
Adresas

Vilnius

Paskutinis prisijungimas

2017-10-20

28 rekomendacijos
Rekomenduoti
Nusiskundimų nėra. Pranešti »
Palikti skundą

NUSISKUNDIMAS

Nuo Jūsų pateiktos informacijos kiekio ir kokybės priklausys, ar nusiskundimas bus priimtas ar atmestas. Jūsų asmens duomenys nebus viešinami be atskiro sutikimo.

Neužpildėte visų privalomų laukų

Įvykio data:
Nusiskundimai:

Kokiu būdu norėtumėte patvirtinti savo tapatybę? (Tik administracijai)

Jūsų NUSISKUNDIMAS užregistruotas.

Susipažinsime su pateikta informacija ir su Jumis susisieksime.

Puikus fotografas, išmanantis savo darbą. Gautos nuotraukos nuostabios, o kokybės bei kainos santykis pranoksta visus lūkesčius. Fotografas fotosesijos metu sukuria puikią atmosferą, kuri leidžia atsipalaiduoti. Rekomenduoju!
Paslauga buvo atlikta:
2017 rugpjūtį
Visos svarbiausios mūsų šeimos šventės buvo patikėtos šiam nuostabiam fotografui. Visus kartus likome visiškai patenkinti. Puikus bendravimas ir bendradarbiavimas.
Paslauga buvo atlikta:
2017 rugpjūtį
Vienas geriausių fografų Meniškas, turintis daug idėjų žmogus Ačiū už nepakartojamas krikštynų nuotraukas Privati fotosesija super. Viskas atsispindi nuotraukose Rekomenduoju!
Paslauga buvo atlikta:
2016 rugpjūtį
Pats profesionaliausias fotografas su kuriuo teko dirbti. Besifotografuojantiems begalo svarbi atmosfera.Egidijus puikiai sugeba sukurti jaukia, šiltą aplinką be streso. Gali užmiršti jaudulį ir nerimą dėl nuotraukų kokybės. Pamačius darbo rezultatus supranti, kas yra tobula.Pranoksta visus lūkesčius.Renkuosi tik jį☺
Paslauga buvo atlikta:
2017 kovą
Nuoširdžiai rekomenduoju poną Egidijų kaip labai šiltą ir malonų žmogų, be visa ko sugebantį užfiksuoti nuostabias akimirkas :) Susitarti buvo labai lengva, o šventės dieną nuo pat ryto viskas ėjosi tiesiog puikiai. O nuotraukos, bei jų apipavidalinimas viršijo mūsų lūkesčius
Paslauga buvo atlikta:
2017 liepą
Mes labai dziaugiames jog pasirinkom Jus! Nes praleidom vestuviu diena tarp nuostabiu zmoniu tarp kuriu buvot ir Jus! O dabar taip malonu atsiminti tas akimirkas ziurint nuotraukas! Dekojame labai!
Paslauga buvo atlikta:
2017 rugsėjį
Šio fotografo dėka buvom įamžinti vestuvių fotosesijoj daug geriau nei tikėjomės, tiesiog pranoko mūsų lūkesčius. Yra galybė fotografų iš kurių galima rinktis, bet Egidijų rekomenduočiau rinktis tiems, kurie nori kokybiškų, labai gražių ir įdomių fotografijų už labai palankią kainą. Pati ilgai ieškojau fotografo savo vestuvėms, bet kai tik susiradau Egidijų, palyginau su kitais... ir atsikvėpiau, nes mano ilgos paieškos pasibaigė.
Paslauga buvo atlikta:
2017 birželį
Egidijui patikėjome įamžinti svarbiausią savo gyvenimo šventę ir likome daugiau nei patenkinti. Pirmiausia, šis žmogus mus papirko savo taktiškumu ir nuoširdumu. Labai jaudinomės dėl fotosesijos, nes nesame modeliai ir nemėgstame maivytis prieš fotoobjektyvą, tačiau fotosesija praėjo taip natūraliai, kad net sunku patikėti. Mėgavomės puikiu oru, džiaugėmės vienas kitu, šnekučiavomės, žodžiu linksminomės ir net nejautėme, kad esame fotografuojami. Kas liečia šio žmogaus darbus, manau, kad žodžiais tikrai nenupasakoti, užtenka pasižiūrėti jo darbų galeriją. Egidijų pasirinkome būtent dėl jo darbų, įsimylėjau jo darytas nuotraukas, nes dar neteko matyti tokių šiltų ir jaukių akimirkų. Rekomenduojam 100 % !!!
Paslauga buvo atlikta:
2017 gegužę
Jei tikrai norite įamžintų akimirkų ir nesijausti fotografuojamais,o mėgautis švente, tai šis fotografas jums :) pirmiausia didžiausias pliusas,kad mano vyras be galo skeptiškai žiūrėjęs į fotografo paslaugas ir tai liko labai patenkintas, nes nesijautė taip lyg dirbtų modeliu :) Žiūrint fotografijas nieko nepasigendame, visos akimirkos ir dar daugiau įamžintos. Dar be galo svarbu, kad pats fotografas kaip žmogus labai paprastas. Svečiai, grožio salono darbuotojos, šeimos nariai - visi- gyrė Egidijų, nors matė jį pirmą kartą, jis tiesiog moka užburti ne tik savo fotografijos darbais, bet ir savo buvimu, bendravimu.
Paslauga buvo atlikta:
2016 birželį
Ačiū, Egidijau, už pagautas ir įamžintas mūsų šventės akimirkas! Nuotraukos- tarsi gyvi alsuojantys paveikslai! Rezultatas pranoko visus mūsų lūkesčius! Ačiū už Tavo profesionalumą!
Paslauga buvo atlikta:
2014 vasarį
Egidijaus darbu likome 120% patenkinti .Nuotraukose atispindi butent tos dienos jausmai ir prisiminimai.Aciu Jums!
Paslauga buvo atlikta:
2014 rugpjūtį
Renkantis fotografą būkštavome kaip čia ką reikės mums daryti, visiškai nemokame pozuoti, pabendravus su Egidijumi apie būsimą fotosesiją likome sužavėti, dar iki šiol pamenu jo žodžius ,,Ne jūs pozuoti turite mokėti, o fotografo darbas pagauti menišką kadrą''. Taigi didžiąją dieną žinokite gavome ne tik fotografą, bet ir draugą, linksmintoją, žmogų bebaimį kuris dėl puikaus kadro gali padaryti bet ką (aš nejuokauju), o su tokiu žmogumi norisi ir pačiam pasinerti į iššūkius :) taigi tik patys geriausi atsiliepimai. Nuotraukos nuostabios. :) Tikrai matysimės dar daug kartų :)
Paslauga buvo atlikta:
2016 rugsėjį
Egidijų pažįstu ir su jo darbais susipažinau prieš ~12 m, visos mano šeimos šventės yra įamžintos būtent jo , ir kai atėjo laikas vestuvėms rinktis fotografą aš neabejojau ir neieškojau kito, tiesiog jo darbai yra nuostabūs , priofesionalūs, o ir kaip žmogus šiltas, bendraujantis. Rekomenduoju , Egidijų 110% tikrai žinau, kad jūsų vizija ir išsakyti norai bus įgyvendinti.
Paslauga buvo atlikta:
2015 rugsėjį
Nuostabus fotografas, išmanantis savo darbą puikiai! Nuotraukų kokybė, kiekybė ir kaina labai gera ir atitinką atliktą darbą. Fotosesijos metu leidžia jaustis patogiai ir atsipalaidavus. Skatina būti savimi, o fotografijose visuomet atskleidžia gražiąją ir pozityviąją žmogaus pusę. Esu labai patenkinta Egidijaus nuotraukomis!
Paslauga buvo atlikta:
2016 gruodį
galiu rekomenduoti šį fotografą 100 %. Puikiai atlieka savo darbą, esame labai patenkinti jo darbu :) šis fotografas įamžino pačias gražiausias mūsų šventės akimirkas, kurias dar ilgai primins gražiausi kadrai :) ateityje būtinai rinksimės būtent šito fotografo paslaugas, nes dar nemačiau žmogaus, taip puikiai ir profesionaliai atliekančio savo darbą :)
Paslauga buvo atlikta:
2016 rugpjūtį
Puikus fotografas, žinantis savo darbą. Esame labai laimingi pasirinkę jį. Malonus bendravimas, garantuoja visišką atsipalaidavimą ir nuotaikingą fotosesiją :)
Paslauga buvo atlikta:
2016 lapkritį
Rekomendacija 100%. Nuotraukos nuostabios! Jų kiekis didelis. Negana to, dar ir labai šiltas žmogus, bendraujantis maloniai. Likom patenkinti, kad pasirinkom būtent Egidijų Gedminą! Ačiū.
Paslauga buvo atlikta:
2015 rugsėjį
Nerealus fotografas! Nuotraukos, bendravimas, darbo kokybė, viskas super :) Labai džiaugiuosi, kad svarbiausiai šventei pasirinkome būtent Egidijų :) Rekomenduoju visu 100% :)
Paslauga buvo atlikta:
2016 rugsėjį
Atradę šį fotografą - nebepaleidžiame :) šeimos rate jau fotografavo 3 dideles šventes. Visų nuotraukomis esame labai patenkinti. O svarbiausia, fotografo būvimas šalia nekelia diskomforto ar įtampos - net nejauti, kad esi paveiksluojamas :) pagautos akimirkos gyvos, tikros.. sėkmės ir toliau!
Paslauga buvo atlikta:
2016 liepą
Nuostabus fotografas!!! Paliko nuostabius prisiminimus ne tik savo bendravimu, bet ir nuostabiais darbais
Paslauga buvo atlikta:
2016 balandį
Nuostabus fotografas! Puikus nuoširdaus bendravimo ir profesionalumo junginys! Ačiū Jums už nepakartojamų akimirkų išsaugojimą!
Paslauga buvo atlikta:
2015 rugpjūtį
Tikras profesionalas ! Labai šiltas ir malonus fotografas, tikrai rekomenduoju :)
Paslauga buvo atlikta:
2014 lapkritį
Nuotrauka- ne tik gražus paveikslėlis, bet ir sielos veidrodis... Todėl savo pačias ypatingiausias, gražiausias gyvenimo akimirkas neįamžinti- būtų tiesiog nuodėmė, o tai reikia patikėti žmogui, kuris yra ne tik savo srities specialistas, bet ir besąlygiškai atsidavęs savo darbui, tiesiog jį mylėtų, juo kvėpuotų. Žmogui, kuriuo pasitiki ir tiki, neabejoji. Toks ir yra Egidijus. Profesionalus ir net gi sakyčiau profesionaliai santūrus. Tik dėl šitų priežasčių, savo šeimos šventes, jau daugiau kaip 10 metų, patikime tik šitam žmogui. Fotografas ne šiaip prašalaitis, jis juk, kaip šeimos narys, kuris pačias-pačiaušiąs gyvenimo akimirkas būna šaliai. Ir visai nesvarbu kokia tai proga: krikštynos, vestuvės, gimtadienis, šiaip graži pavasario diena, ar šimtadienis.. Į kiekvieną pavestą darbą žiūri vienodai atsakingai. Yra sukalbamas ir gali ryžtis bet kokiai avantiūrai dėl gero kadro ir žinoma kliento šypsenos. AČIŪ, Egidijau, Jums už nuostabias nuotraukas, nugulusias ne viename mūsų foto albume.
Paslauga buvo atlikta:
2014 birželį
Profesionalus fotografas,kuris užfiksuos ir įamžins gražiausias jūsų akimirkas. Rekomenduoju,vertinantiems kokybę, gebėjimą užfiksuoti nesuvaidintas emocijas. Nenusivilsit!
Paslauga buvo atlikta:
2017 sausį
Likom labai patenkinti Egidijaus darbu!Be galo malonus ir profesionalus fotografas.Iš pradžių galvojom,kad gal jei ne jaunas tai idėjų neturės ar pan. ,bet likom labai nustebinti darbu.Vienas pats su dviem fotoaparatais sukosi,atsidavė visu 100%.Žinojo visas vietas ir kampus,kaip gražesnės nuotraukas padaryti.Tikrai kviestume į kitas šventes;)
Paslauga buvo atlikta:
2016 spalį
Esame labai dėkingi Egidijui už profesionaliai įamžintas šilčiausias vestuvių akimirkas. Tai fotografas, šalia kurio jautiesi jaukiai ir visos emocijos nuotraukose tikros — nesuvaidintos. Tikrai dar ne kartą pasinaudosime jo paslaugomis įamžinant mums svarbius gyvenimo įvykius.
Paslauga buvo atlikta:
2016 gegužę
Patikėjome šiam fotografui svarbiausias šventes ir tikrai buvome labai patenkinti profesionaliu darbu. Nuoširdu, šilta ir jauku...<3... Jokių tuščių pažadų, viskas laiku ir vietoje!
Paslauga buvo atlikta:
2015 rugpjūtį
Nuostabus fotografas! Nuoširdžiai Jums dėkojame už nepriekaištingai įamžintas akimirkas ir už šiltą bendradarbiavimą šventės metu. Rekomenduojame visiems, kurie nori, kad gražiausias ir svarbiausias gyvenimo akimirkas užfiksuotų tobulas fotografas -tikras savo srities specialistas. Tariame nuoširdų Ačiū Jums!:)
Paslauga buvo atlikta:
2016 rugpjūtį
Nusiskundimų nėra. Pranešti »

Tai, kas tikra.

Teikiamos paslaugos

 • Vestuvių fotografavimas

  nuo 100 € už val.

 • Asmeninė fotosesija

  nuo 60 € už val.

 • Krikštynų fotografavimas

  nuo 100 € už val.

 • Priešvestuvinė (Love story) fotosesija

 • Nėščiosios fotosesija

  nuo 70 € už val.

 • Renginių fotografavimas

 • Šeimos fotosesija

  nuo 70 € už val.

 • Verslo portretai

 • Kūdikių, vaikų fotografavimas

 • Mergvakario fotosesija

 • Erotinė fotosesija

  nuo 100 € už projektą

 • Poros fotosesija

  nuo 70 € už val.

 • Sporto renginių fotografavimas

 • Komercinė, produktų reklamos fotografija

  nuo 10 € už vnt.

 • Maisto fotografavimas

 • Fotografavimas iš oro

  nuo 60 € už projektą

 • Gyvūnų fotosesija

 • Automobilio fotosesija

 • 360 laipsnių, 3D fotografija

 • Antro fotografo paslaugos

 • Analoginė fotografija

Rekomendacijos

Puikus fotografas, išmanantis savo darbą. Gautos nuotraukos nuostabios, o kokybės bei kainos santykis pranoksta visus lūkesčius. Fotografas fotosesijos metu sukuria puikią atmosferą, kuri leidžia atsipalaiduoti. Rekomenduoju!
Paslauga buvo atlikta:
2017 rugpjūtį
Visos svarbiausios mūsų šeimos šventės buvo patikėtos šiam nuostabiam fotografui. Visus kartus likome visiškai patenkinti. Puikus bendravimas ir bendradarbiavimas.
Paslauga buvo atlikta:
2017 rugpjūtį
Vienas geriausių fografų Meniškas, turintis daug idėjų žmogus Ačiū už nepakartojamas krikštynų nuotraukas Privati fotosesija super. Viskas atsispindi nuotraukose Rekomenduoju!
Paslauga buvo atlikta:
2016 rugpjūtį
Pats profesionaliausias fotografas su kuriuo teko dirbti. Besifotografuojantiems begalo svarbi atmosfera.Egidijus puikiai sugeba sukurti jaukia, šiltą aplinką be streso. Gali užmiršti jaudulį ir nerimą dėl nuotraukų kokybės. Pamačius darbo rezultatus supranti, kas yra tobula.Pranoksta visus lūkesčius.Renkuosi tik jį☺
Paslauga buvo atlikta:
2017 kovą
Nuoširdžiai rekomenduoju poną Egidijų kaip labai šiltą ir malonų žmogų, be visa ko sugebantį užfiksuoti nuostabias akimirkas :) Susitarti buvo labai lengva, o šventės dieną nuo pat ryto viskas ėjosi tiesiog puikiai. O nuotraukos, bei jų apipavidalinimas viršijo mūsų lūkesčius
Paslauga buvo atlikta:
2017 liepą
Mes labai dziaugiames jog pasirinkom Jus! Nes praleidom vestuviu diena tarp nuostabiu zmoniu tarp kuriu buvot ir Jus! O dabar taip malonu atsiminti tas akimirkas ziurint nuotraukas! Dekojame labai!
Paslauga buvo atlikta:
2017 rugsėjį
Šio fotografo dėka buvom įamžinti vestuvių fotosesijoj daug geriau nei tikėjomės, tiesiog pranoko mūsų lūkesčius. Yra galybė fotografų iš kurių galima rinktis, bet Egidijų rekomenduočiau rinktis tiems, kurie nori kokybiškų, labai gražių ir įdomių fotografijų už labai palankią kainą. Pati ilgai ieškojau fotografo savo vestuvėms, bet kai tik susiradau Egidijų, palyginau su kitais... ir atsikvėpiau, nes mano ilgos paieškos pasibaigė.
Paslauga buvo atlikta:
2017 birželį
Egidijui patikėjome įamžinti svarbiausią savo gyvenimo šventę ir likome daugiau nei patenkinti. Pirmiausia, šis žmogus mus papirko savo taktiškumu ir nuoširdumu. Labai jaudinomės dėl fotosesijos, nes nesame modeliai ir nemėgstame maivytis prieš fotoobjektyvą, tačiau fotosesija praėjo taip natūraliai, kad net sunku patikėti. Mėgavomės puikiu oru, džiaugėmės vienas kitu, šnekučiavomės, žodžiu linksminomės ir net nejautėme, kad esame fotografuojami. Kas liečia šio žmogaus darbus, manau, kad žodžiais tikrai nenupasakoti, užtenka pasižiūrėti jo darbų galeriją. Egidijų pasirinkome būtent dėl jo darbų, įsimylėjau jo darytas nuotraukas, nes dar neteko matyti tokių šiltų ir jaukių akimirkų. Rekomenduojam 100 % !!!
Paslauga buvo atlikta:
2017 gegužę
Jei tikrai norite įamžintų akimirkų ir nesijausti fotografuojamais,o mėgautis švente, tai šis fotografas jums :) pirmiausia didžiausias pliusas,kad mano vyras be galo skeptiškai žiūrėjęs į fotografo paslaugas ir tai liko labai patenkintas, nes nesijautė taip lyg dirbtų modeliu :) Žiūrint fotografijas nieko nepasigendame, visos akimirkos ir dar daugiau įamžintos. Dar be galo svarbu, kad pats fotografas kaip žmogus labai paprastas. Svečiai, grožio salono darbuotojos, šeimos nariai - visi- gyrė Egidijų, nors matė jį pirmą kartą, jis tiesiog moka užburti ne tik savo fotografijos darbais, bet ir savo buvimu, bendravimu.
Paslauga buvo atlikta:
2016 birželį
Ačiū, Egidijau, už pagautas ir įamžintas mūsų šventės akimirkas! Nuotraukos- tarsi gyvi alsuojantys paveikslai! Rezultatas pranoko visus mūsų lūkesčius! Ačiū už Tavo profesionalumą!
Paslauga buvo atlikta:
2014 vasarį
Egidijaus darbu likome 120% patenkinti .Nuotraukose atispindi butent tos dienos jausmai ir prisiminimai.Aciu Jums!
Paslauga buvo atlikta:
2014 rugpjūtį
Renkantis fotografą būkštavome kaip čia ką reikės mums daryti, visiškai nemokame pozuoti, pabendravus su Egidijumi apie būsimą fotosesiją likome sužavėti, dar iki šiol pamenu jo žodžius ,,Ne jūs pozuoti turite mokėti, o fotografo darbas pagauti menišką kadrą''. Taigi didžiąją dieną žinokite gavome ne tik fotografą, bet ir draugą, linksmintoją, žmogų bebaimį kuris dėl puikaus kadro gali padaryti bet ką (aš nejuokauju), o su tokiu žmogumi norisi ir pačiam pasinerti į iššūkius :) taigi tik patys geriausi atsiliepimai. Nuotraukos nuostabios. :) Tikrai matysimės dar daug kartų :)
Paslauga buvo atlikta:
2016 rugsėjį
Egidijų pažįstu ir su jo darbais susipažinau prieš ~12 m, visos mano šeimos šventės yra įamžintos būtent jo , ir kai atėjo laikas vestuvėms rinktis fotografą aš neabejojau ir neieškojau kito, tiesiog jo darbai yra nuostabūs , priofesionalūs, o ir kaip žmogus šiltas, bendraujantis. Rekomenduoju , Egidijų 110% tikrai žinau, kad jūsų vizija ir išsakyti norai bus įgyvendinti.
Paslauga buvo atlikta:
2015 rugsėjį
Nuostabus fotografas, išmanantis savo darbą puikiai! Nuotraukų kokybė, kiekybė ir kaina labai gera ir atitinką atliktą darbą. Fotosesijos metu leidžia jaustis patogiai ir atsipalaidavus. Skatina būti savimi, o fotografijose visuomet atskleidžia gražiąją ir pozityviąją žmogaus pusę. Esu labai patenkinta Egidijaus nuotraukomis!
Paslauga buvo atlikta:
2016 gruodį
galiu rekomenduoti šį fotografą 100 %. Puikiai atlieka savo darbą, esame labai patenkinti jo darbu :) šis fotografas įamžino pačias gražiausias mūsų šventės akimirkas, kurias dar ilgai primins gražiausi kadrai :) ateityje būtinai rinksimės būtent šito fotografo paslaugas, nes dar nemačiau žmogaus, taip puikiai ir profesionaliai atliekančio savo darbą :)
Paslauga buvo atlikta:
2016 rugpjūtį
Puikus fotografas, žinantis savo darbą. Esame labai laimingi pasirinkę jį. Malonus bendravimas, garantuoja visišką atsipalaidavimą ir nuotaikingą fotosesiją :)
Paslauga buvo atlikta:
2016 lapkritį
Rekomendacija 100%. Nuotraukos nuostabios! Jų kiekis didelis. Negana to, dar ir labai šiltas žmogus, bendraujantis maloniai. Likom patenkinti, kad pasirinkom būtent Egidijų Gedminą! Ačiū.
Paslauga buvo atlikta:
2015 rugsėjį
Nerealus fotografas! Nuotraukos, bendravimas, darbo kokybė, viskas super :) Labai džiaugiuosi, kad svarbiausiai šventei pasirinkome būtent Egidijų :) Rekomenduoju visu 100% :)
Paslauga buvo atlikta:
2016 rugsėjį
Atradę šį fotografą - nebepaleidžiame :) šeimos rate jau fotografavo 3 dideles šventes. Visų nuotraukomis esame labai patenkinti. O svarbiausia, fotografo būvimas šalia nekelia diskomforto ar įtampos - net nejauti, kad esi paveiksluojamas :) pagautos akimirkos gyvos, tikros.. sėkmės ir toliau!
Paslauga buvo atlikta:
2016 liepą
Nuostabus fotografas!!! Paliko nuostabius prisiminimus ne tik savo bendravimu, bet ir nuostabiais darbais
Paslauga buvo atlikta:
2016 balandį
Nuostabus fotografas! Puikus nuoširdaus bendravimo ir profesionalumo junginys! Ačiū Jums už nepakartojamų akimirkų išsaugojimą!
Paslauga buvo atlikta:
2015 rugpjūtį
Tikras profesionalas ! Labai šiltas ir malonus fotografas, tikrai rekomenduoju :)
Paslauga buvo atlikta:
2014 lapkritį
Nuotrauka- ne tik gražus paveikslėlis, bet ir sielos veidrodis... Todėl savo pačias ypatingiausias, gražiausias gyvenimo akimirkas neįamžinti- būtų tiesiog nuodėmė, o tai reikia patikėti žmogui, kuris yra ne tik savo srities specialistas, bet ir besąlygiškai atsidavęs savo darbui, tiesiog jį mylėtų, juo kvėpuotų. Žmogui, kuriuo pasitiki ir tiki, neabejoji. Toks ir yra Egidijus. Profesionalus ir net gi sakyčiau profesionaliai santūrus. Tik dėl šitų priežasčių, savo šeimos šventes, jau daugiau kaip 10 metų, patikime tik šitam žmogui. Fotografas ne šiaip prašalaitis, jis juk, kaip šeimos narys, kuris pačias-pačiaušiąs gyvenimo akimirkas būna šaliai. Ir visai nesvarbu kokia tai proga: krikštynos, vestuvės, gimtadienis, šiaip graži pavasario diena, ar šimtadienis.. Į kiekvieną pavestą darbą žiūri vienodai atsakingai. Yra sukalbamas ir gali ryžtis bet kokiai avantiūrai dėl gero kadro ir žinoma kliento šypsenos. AČIŪ, Egidijau, Jums už nuostabias nuotraukas, nugulusias ne viename mūsų foto albume.
Paslauga buvo atlikta:
2014 birželį
Profesionalus fotografas,kuris užfiksuos ir įamžins gražiausias jūsų akimirkas. Rekomenduoju,vertinantiems kokybę, gebėjimą užfiksuoti nesuvaidintas emocijas. Nenusivilsit!
Paslauga buvo atlikta:
2017 sausį
Likom labai patenkinti Egidijaus darbu!Be galo malonus ir profesionalus fotografas.Iš pradžių galvojom,kad gal jei ne jaunas tai idėjų neturės ar pan. ,bet likom labai nustebinti darbu.Vienas pats su dviem fotoaparatais sukosi,atsidavė visu 100%.Žinojo visas vietas ir kampus,kaip gražesnės nuotraukas padaryti.Tikrai kviestume į kitas šventes;)
Paslauga buvo atlikta:
2016 spalį
Esame labai dėkingi Egidijui už profesionaliai įamžintas šilčiausias vestuvių akimirkas. Tai fotografas, šalia kurio jautiesi jaukiai ir visos emocijos nuotraukose tikros — nesuvaidintos. Tikrai dar ne kartą pasinaudosime jo paslaugomis įamžinant mums svarbius gyvenimo įvykius.
Paslauga buvo atlikta:
2016 gegužę
Patikėjome šiam fotografui svarbiausias šventes ir tikrai buvome labai patenkinti profesionaliu darbu. Nuoširdu, šilta ir jauku...<3... Jokių tuščių pažadų, viskas laiku ir vietoje!
Paslauga buvo atlikta:
2015 rugpjūtį
Nuostabus fotografas! Nuoširdžiai Jums dėkojame už nepriekaištingai įamžintas akimirkas ir už šiltą bendradarbiavimą šventės metu. Rekomenduojame visiems, kurie nori, kad gražiausias ir svarbiausias gyvenimo akimirkas užfiksuotų tobulas fotografas -tikras savo srities specialistas. Tariame nuoširdų Ačiū Jums!:)
Paslauga buvo atlikta:
2016 rugpjūtį