Lankytojai
  • 22
    Šį mėnesį
  • 93
    Praeitą mėn.

Nesu filmavęs - Jūsų!

Teikiamos paslaugos

Rekomendacijos (4)
Rekomenduoti » Pranešti »
Nusiskundimų nėra. Pranešti »
Labai labai rekomenduojame! Edgaras puikus video operatorius, kuris filmavo mūsų vestuves. Esame labai patenkinti tiek bendravimu iki šventės, tiek darbu šventės metu, tiek galutiniu rezultatu - nuostabiu, jaukiu, šiltu šventės video. Tą vakarą Edgaro visai nepastebėdavome, o jis viską puikiai įamžino ir užfiksavo daug mielų akimirkų :) Labai džiaugiamės jį atradę, viskas buvo tobulai!
Paslauga buvo atlikta:
2017 rugpjūtį
Noreciau parekomenduoti Edgara Baumila, kaip puiku video operatoriu. Esame labai patenkinti savo vestuviniu filmuku, visi kas mate negailejo graziu zodziu. Darbas buvo atliktas labai greitai ir kokybiskai. Bendravimas taip pat buvo labai malonus ir profesionalus. Trumpai tariant puikus rezultatas uz gera kaina.
Paslauga buvo atlikta:
2017 liepą
Kartu su savo vyru norime padėkoti šiam puikiam savo srities profesionalui! Atsakingas, komunikabilus, kruopštus, mandagus! Įamžintos akimirkos verčia nusišypsoti ir kaskart prisiminti nuostabiausia mūsų gyvenimo dieną! Ačiū, kad buvai su mumis! Rekomenduojame 100 proc. Sėkmės! Živilė ir Osvaldas :)
Paslauga buvo atlikta:
2017 rugpjūtį
100% rekomendacijos nuo mūsų šeimos. Gavę video per nepilną mėnesį po vestuvių negalėjome atsižiūrėti... Žiūrėjau kasdien po kelis kartus :) Tikras profesionalas, kas labiausiai patiko, kad visai nejautėme, kad jis yra mūsų šventėje. :) Taip moka dirbti, kad netrukdomai mėgavomės kiekviena akimirka, o jis viską fiksavo :) Ir rezultatas stulbinantis. Į norus atsižvelgia taip pat. Ir šiaip visada bežiūrint video ašaros byra :)
Paslauga buvo atlikta:
2017 liepą