Lankytojai
  • 33
    Šį mėnesį
  • 171
    Praeitą mėn.

Rezervuojamos datos 2017iems metams.

Rekomendacijos (9)
Rekomenduoti » Pranešti »
Nusiskundimų nėra. Pranešti »
Dekojame Daivai uz silta ir profesionalu darba, kuriant seimos fotosesija. Profesionalu ir patikima!
Paslauga buvo atlikta:
2017 liepą
Nuostabi fotografe ir labai siltas zmogus! Musu ypatinga diena iamzino ypatinga fotografe :)
Paslauga buvo atlikta:
2017 lapkritį
Aciu Daivai už nuostabius darbus ! Pasirinkome šia nuostabia fotografe nepaisydami jog ji iš tokio tolimo miesto. Nes jos darbams neprilygo nei vieno peržiūrėto fotografo darbai. Ji turi savo rysku braiza, kurybinga, ir profesionali, visas idejas igyvendino, ir lūkesčius pranoko! Ši fotografe padės jums sukurti jūsų pasaka. Aciu Aciu Aciu !!!!
Paslauga buvo atlikta:
2017 gegužę
Į Daivą kreipiausi paskutinę minutę dėl asmeninės fotosesijos. Ne tik, kad greitai suregavo į mano laišką, atrado laiko fotosesijai, bet ir nenuvylė rezultatu :) Rekomenduoju!
Paslauga buvo atlikta:
2017 rugpjūtį
Puiki fotografė , jaučianti emocijas ir gebandi jas perteikti nuotraukuose, likau patenkinta, jog pasirinkau Daivá fotografuoti mūsú šeimai svarbias akimirkas. Nuotraukos tikrai vertos rėmeliú , ačiū !
Paslauga buvo atlikta:
2017 liepą
Būna žmonių, kuriuos gyvenime sutinki tik kartą. Tokia yra Daiva - maloni, šilta, suprantanti ir rodos išgyvenanti visas emocijas kartu su tavimi, sugebanti net iš prasčiausios medžiagos pagauti akį traukiantį ir užburiantį vaizdą. Pasirinkę šią fotografę jūs būsite nustebinti kūrybiškumu, atsidavimu darbui ir žmogui, kiekvieno vidinės būsenos pajautimu ir... KOKYBE. Džiaugiuosi turėjusi galimybę visa tai patirti! AČIŪ!!!
Paslauga buvo atlikta:
2017 balandį
Rekomenduoju visiems!Nekantrauju kada vel galesiu pasinaudoti Daivos paslaugomis!FANTASTIKA!Nelabai megstu fotografotis,bet Daivos deka turiu puikiu nuotraukyciu!;)x
Paslauga buvo atlikta:
2017 balandį
Ilgai rinkomės fotografę fotosesijoms.. Norėjosi profesionalaus,meniško,pilno idėjių,malonaus,šilto žmogaus. Daiva tai išpildė visu 100% Rekomenduojame!
Paslauga buvo atlikta:
2017 gegužę
Daiva - tai fotografė, su kuria fotosesija neprailgo ir buvo smagus nuotykis. Daiva puikiai moka susitarti su vaikais, turi įdomių įdėjų :)
Paslauga buvo atlikta:
2016 rugpjūtį