7 podcast'ai apie verslą ir startup'us

7 podcast'ai apie verslą ir startup'us (1)

Povilas Korop Povilas Korop parašė temoje „Asmeninis tobulėjimas“

Jei mėgstate informaciją gaudyti ausimis ir prie radijo esate labiau pripratę nei prie knygų, tai siūlau išbandyti šiuos podcast'us apie verslą, iš kurių pasisemsite įkvėpimo ir idėjų.

Iškart galiu pasakyti, kad čia ne šiaip nuorodų sąrašas - visų šių laidų klausiausi pats, daugelio klausau reguliariai ir dabar.


1. Mixergy

Šio podcast'o vedėjas Andrew Warner kviečia į svečius garsius verslininkus ir juos kamantinėja. Nuo ko pradėjo, kaip pasiekė aukštumų, kas pasisekė, kur sugrybavo ir t.t. Jo talentas yra sugebėti užduoti "nepatogius" klausimus taip, kad svečiai nesivaržydami klotų savo paslaptis į eterį.

Dažnumas: kas 2-3 dienas


2. Startups for the rest of us

Du vedėjai Mike ir Rob - abu yra programuotojai, persijungę į savo projektų kūrimą. Jie pasakoja apie savo patirtį, atsakinėja į klausytojų klausimus ir duoda gan konkrečius patarimus.

Dažnumas: kartą per savaitę


3. This week in startups

Jason Calacanis JAV startup'ų pasaulyje yra žvaigždė. Pagal stilių kažkiek jį lyginčiau su mūsų Andriumi Užkalniu - nesvarbu kokio rango svečias prie mikrofono, gali pasipilti drąsūs teiginiai, atvira kritika ir ryškiai provokuojantys klausimai. Jason neieško žodžio kišenėje.

Dažnumas: 1-2 kartus per savaitę


4. Stanford’s Entrepreneurial Thought Leaders

Galimybė bent kažkiek pastudijuoti Stanfordo universitete - į paskaitas kartais kviečiami verslo rykliai, tarp kurių buvo ir Mark Zuckerberg. Atviri pasakojimai, klausimai iš salės, patarimai studentams - viskas kaip tikroje paskaitoje "su žvaigžde".

Dažnumas: kartą per savaitę (išskyrus atostogas)


5. 500 startups

Gan neseniai įsikūręs 500 Startups fondas, remiantis pradedančiųjų verslininkų projektus, neseniai pradėjo apie juos pasakoti viešai ir garsiai - kiekviena laida yra interviu su vienu iš jų auklėtinių - dažniausiai tai yra maži ir neseniai startavę projektai. Tiesa, paskutinis įrašas - praeitų metų liepos mėnesį.

Dažnumas: nauji įrašai nebeleidžiami


6. Entrepreneurs on fire

Šis podcast'as turi du ypatumus - dažnumą ir gan griežtą pačios laidos struktūrą. Man asmeniškai kliūva, kad stengiamasi labiau tiesiog įkvėpti klausytojus, negu duoti konkrečių patarimų, bet gal jums būtent to ir reikia?

Dažnumas: kasdien (!)


7. The Fizzle Show

Trijulė Chase, Corbet ir Caleb tiesiog sėda prie mikrofonų ir pasakoja. Toks jausmas, kad kartais net nesiruošia - tiesiog žino apytiksliai temą, apie kurią reikės diskutuoti. Tad pasiruoškite lyriniams nukrypimams, bet tarp jų tikrai vertingi patarimai apie content-consultant verslo kūrimą.

Dažnumas: kartą per savaitę

* * * * *

Tikiuosi, kad šios laidos suteiks įkvėpimo kurti ar vystyti jūsų verslą. Sėkmės!

Apie autorių

Povilas Korop

Povilas yra tinklalapių kūrėjas su 10 metų patirtimi. Pradėjęs savo karjerą kaip programuotojas, vėliau buvęs ir projekto vadovu, ir sukūręs ne vieną savo paties tinklalapį. Taip pat aktyviai dalinasi savo mintimis internete kaip aktyvus blogeris. Šiuo metu yra laisvai samdomas tinklalapių kūrėjas ir savo patirtimi dalinasi ne tik čia, bet ir per ReikiaPuslapio.lt.

Komentarai

Rašyti

Marius Kuitniauskas Marius Kuitniauskas

Podcast lietuviškai - tinklalaidė :)

Prisijunkite

Norėdami komentuoti, turite prisijungti arba užsiregistruoti.