3 priežastys, kodėl jums reikia interjero dizainerio, 2018

3 priežastys, kodėl jums reikia interjero dizainerio, 2018

Paslaugos.lt Paslaugos.lt parašė temoje „Asmeninis tobulėjimas“

Kiekvienas nusipelno gyventi nuostabiuose namuose, kurie atneša džiaugsmą į namiškių širdis. Jūsų gyvenamoji vieta ne tik turi atrodyti nuostabiai, tačiau, svarbiausia, turi atspindėti čia gyvenančių žmonių asmenybes, pomėgius ir gyvenimo būdą. Namai neturi būti tiesiog gražus interjeras, tai turi būti vieta pritaikyta gyvenimo būdui, palengvinanti kasdienybę ir leidžianti atsipalaiduoti. Būtent dėl to, specialistai tvirtina, kad geras namų interjeras neatsiranda savaime. Jis nenužengia iš interjero žurnalų viršelių. Jis yra sukuriamas individualiai, kad tenkintų konkrečiai šių namų gyventojų poreikius. Ar galima interjerą susikurti patiems? Žinoma! Tačiau daug lengviau, paprasčiau ir dažnai pigiau patikėti šią užduotį interjero dizaineriui


Sutaupoma pinigų

Atrodo keista, kaip galima sutaupyti pinigų kažką samdant, tuo labiau, jog susidaręs įspūdis, jog interjero dizaineriai yra prieinami tik aukštesnes pajamas gaunantiems lietuviams? Tačiau ar teko kada tris kart perdažyti sienas, kol atitaikėte spalvą, apie kurią galvojote? Ar teko nusipirkti sofą, pastatyti ją svetainėje ir stebėtis, kodėl ji parduotuvėje buvo graži, o jūsų svetainėje atrodo kaip pabaisa? Ar teko kada mintyse keiktis, jog keisdami elektros instaliaciją nepadarėte rozetes ten kur po pusmečio panorote pastatyti toršerą? Jau tikriausiai supratote, jog brangiausiai kainuoja klaidos daromos eksperimentuojant bei nežinant kaip išgauti norimą rezultatą savo namų interjere. Tuo tarpu interjero dizaineris jūsų svajones sugeba realizuoti be eksperimentų, iš karto ir būtent taip, kaip norite. Tai leidžia išvengti klaidų ir bereikalingų išlaidų, kurios dažnai kainuoja daugiau nei interjero dizainerio paslaugos. 


Interjero dizainerės Vaidos Žemaitytės nuotraukos


Nešvaistomas laikas

Prieš susiduriant su remontu ir būsto įrengimu, nežinoma, kiek kas trunka, kada atlikti vienus ar kitus darbus. Štai, pavyzdžiui, norint įsirengti vonios kambarį, plyteles reikia išsirinkti ir užsisakyti bent 2 mėnesius prieš remonto startą. Kitaip teks tenkintis standartinėmis prekėmis, esančiomis kiekvienoje parduotuvėje. Interjero dizaineris ne tik sukuria būsto viziją, tačiau ir parenka medžiagas, išrenka kur pirkti ir sudėlioja planą kada ką užsakyti ar atlikti. Gali atrodyti keista užsakinėti šviestuvus, kuomet dar stogas neuždengtas, tačiau tai vėliau leidžia tęsti darbus be sustojimo ir laukimo, kol viena ar kita prekė bus užsakyta ir pristatyta.


Pakelta būsto vertė

Būstas, įrengtas dizainerio, turi taip vadinamą „vau faktorių“. Vientisas stilius, subtiliai parinktos detalės ir funkcionalumas iš karto išskiria būstą iš kitų. Tai labai svarbu tuomet kai prireikia parduoti namus. Sutvarkytų, stilingų namų kaina pakyla, jų vertė gerokai didesnė, tokie būstai sulaukia daug daugiau pirkėjų susidomėjimo, ir, žinoma, juos  galima parduoti už didesnę sumą. Nedidelė investicija užsakant dizainerio paslaugas leidžia ne tik mėgautis funkcionaliais bei stilingais namais, tačiau vėliau juos gerokai brangiau parduoti. 


Interjero dizaineris padeda lengviau, greičiau ir pigiau suplanuoti ir įgyvendinti būsto interjero projektą. Šios 3 priežastys yra tik maža dalis privalumų dirbti su savo srities profesionalu. Jei nuspręsite, jog jums reikia interjero dizainerio, paiešką siūlome pradėti nuo Paslaugos.lt portalo, kur rasite įvairiuose miestuose dirbančius interjero dizainerius su rekomendacijomis.


Komentarai

Prisijunkite

Norėdami komentuoti, turite prisijungti arba užsiregistruoti.