Lankytojai
  • 194
    Šį mėnesį
  • 473
    Praeitą mėn.

Profesionali fotografė visoje Lietuvoje

Teikiamos paslaugos

Rekomendacijos (9)
Rekomenduoti » Pranešti »
Nusiskundimų nėra. Pranešti »
Nuostabi ir šilta fotografė, kuri tikrai yra verta profesionalo vardo, jos darbai pranoko visus mano lūkesčius. Sudėjo visą savo meilę ir puikiai perteikė mano jausmus per fotosesiją, pagavo akimirkas, taip, kad tikrai likau apstulbusi. Turi elegantišką savo stiliaus braižą, spalvomis puikiai perteikia emociją nuotraukoje, jaučia ryšį tarp žmogaus ir aplinkos ir tai sugeba įamžinti!
Paslauga buvo atlikta:
2017 vasarį
Profesionalus darbas, puikiai susitvarko su kliento pageidavimais, sugeba ne tik perteikti emocijas ir išgyvenimus savo darbais, bet ir priduoda užfiksuotoms akimirkoms savojo šarmo ir įspūdingų spalvų gamų redagavime
Paslauga buvo atlikta:
2017 balandį
Profesionali fotografė, manau, puikiai išmano savo darbą ir sugeba išgauti geriausią įmanomą kadrą fotosesijos metu. Rekomenduoju :)
Paslauga buvo atlikta:
2016 gegužę
Fotografės atsidavimas darbui yra neįkainojamas. Reikėjo skubiai nuotraukų, fotografė suorganizavo fotosesiją per valandą, nuotraukos sutvarkytos ir atsiųstos buvo kitą dieną. Malonu būt kartu, lengva atsipalaiduoti, atmosfera puiki. Fotografė labai nustebino nuotraukomis. Iki šiol žiūriu ir negaliu atsigožėti!
Paslauga buvo atlikta:
2016 gegužę
Negaliu atsistebėti fotografės sugebėjimu nuotraukose perteikti tokius "kampus" , kurių net pati savyje nebuvau pastebejusi; be to, vietų fotografivimui parinkimas irgi labai puikus, žiūrint į gautą rezultatą atrodo, kad kadrai paimti iš filmo. Tikrai rekomenduoju!
Paslauga buvo atlikta:
2016 rugpjūtį
Augustė tikra savo srities profesionalė. Labai jaukiai praleistas laikas ir žinoma, nuostabios nuotraukos. Rekomenduoju visiems !
Paslauga buvo atlikta:
2015 gegužę
Fotografės jaunatviškumas ir spontaniškumas sudarė sąlygas 5 ryto fotosesijai Parnidžio kopoje, Nidoje, kol dar visi miegojo:)) Laiko neturėjom daug, todėl neįtikėtina, kokias nuotraukas ji padarė per valandą. Tai, mano galva, ir yra profesionalumas. Savo srities specialistė, su kuria buvo labai lengva bendrauti, o nuotraukos pralenkė visus lūkesčius. Tikrai labai rekomenduoju!
Paslauga buvo atlikta:
2017 liepą
Puiki fotografė, pagauna išraiškingiausias akimirkas ir šalia jos yra jauku būti. Taip pat darbai atliekami greitai, kokybiškai ir laiku
Paslauga buvo atlikta:
2017 sausį
Super atliktas darbas! Nerealios foto!
Paslauga buvo atlikta:
2015 gegužę